[ALL] Sprzedający 312MC

Krycha

Ja też kupiłem od niego maske miała być niby kompletna z grilem zawiasami i silownikiem. Jestem z Wrocławia więc nie mam do tego Pana za daleko gdy chciałem do niego się wybierać po odbiór osobisty telefonu nikt nie raczył odebrać aż do dziś minął dobry tydzień :gwizdanie:

Ale napewno w tym tygodniu co będzie przejadę się pod podany adres i napewno porozmawiam sobie z nim inaczej.. Tak nie można robić, każdy ma różne wydatki a tu takie wałki jeszcze się kręcą :no:

Mam nadzieję że nie zrobiłeś przelewu ... szkoda że wcześniej nie widziałem tego tematu bo nawet nie proponował bym Ci zakupów u tego gościa pomimo że miałeś robić odbiór osobisty. :wallbash:

Czy komus sie cos wyjasnilo ? :) Ja oczywiscie nie dostalem zadnego nr nadania paczki ani zwrotu kasy :) [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 12:43_________________________________________________http://forum-kulturystyka.pl/topic/13707-sprzedam-lawke/page__gopid__90871#entry90871 :decayed:

pięknie koleś działa na wszystkie fronty - w końcu się doigra.

http://forum-kulturystyka.pl/topic/15144-mial-ktos-doczynienia-z-tym-sklepem/page__p__90429__fromsearch__1#entry90429 :polew:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 12:49_________________________________________________http://forum-kulturystyka.pl/topic/13374-powrot-po-roku/page__p__83469__fromsearch__1#entry83469 a tuta powrot po roku i sam oszust we wlasnej postaci :thumbdown:

no tak musi trochę przypakować jakby ktoś wpadł na pomysł przyjechania i wyjaśnienia sprawy na miejscu. ehhh jak ja nie mogę znieść takich ludzi.

Tia no i co z tego ze przypakuje ? Zyje sie w tzw spoleczenstwie i mordobicie w ta czy druga strone nie jest specjalnie tolerowane a nikt madry nie ma zamiaru tam jechac i sie z typem szarpac. Chyba ze ktos na jego poziomie miesienno-umyslowym.

Jak sprawy osob ktorym cos Rafal jeszcze zalega ?

U mnie cisza,wygląda na to że się nie odezwie

Czekam do końca roku będzie trzeba zgłosić na policję aby dalej nie robił wałków

A wy oszukani jak postąpicie ?????

jedna rzecz mnie dziwi, nie ma żadnej osoby z jego ścisłej okolicy na całym forum która by podjechała dla bezpieczeństwa z jakimś kolegom/ kolegami i aby grzecznie zapytać co zamierza dalej w tej sprawie zrobic.... jakby było bliżej to bardzo chętnie bym podjechał w waszym imieniu.

i co to da? widzisz ile koleś ma zadłużeń. myślisz, że każdemu teraz odda kasę?

jak przyjedzie US do niego to koleś ma do końca życia przejebane, policja i wyrok w zawiasach

teraz tylko trzeba liczyć na solidarność, że każdy zgłosi sprawę gdzie trzeba :wink4:

dokladnie tak jak mowi Buba - US i Policja maja w takich sprawach 100% skutecznosc :wink4:

tutaj te zadluzenia sa na tyle niewielkie, ze jak przycisnie go wyrok i kara, to pieniazki szybko sie znajda.

do mnie tez nic nie doszlo. ide w poniedzialek na policje, mialem pojsc teraz,ale czasu zabraknie chyba. Panowie, solidarnie na policje, dostana pare zgloszen do tej samej osoby, zainteresuja sie. a co do jego miesni. chudzinka ;p musi przypakowac jak chce dalej takie akcje robic.

no i wiadomo, poszlo 0,5cm w bicu, miesien zrobil sie wyrazisty.... :polew:

chyba tez od nowego roku wracam na pake :gwizdanie:

zawsze to inaczej wygląda jak kilka osób z różnych regionów Polski zgłosi sprawę, US widzi że koleś sprzedaje na lewo i zaczyna się bardziej interesować

sumy nie są jakieś kosmiczne jednostkowo ale sumując robi się ciekawa wartość

Załatwcie sprawę. Nie czekajcie aż łaskawie odda Wam pieniądze.

No bo czemu akurat Wam, a nie ludziom z innych for czy bóg wie czego jeszcze..

Ja czekam oficjalnie do 8-mego stycznia az minie miesiac od mojej wplaty :) Tak sobie postanowilem.

policja nic nie da....za marne grosze to sa zeby sie sprawa zajeli. sad tez go nie skaze ze wzgledu na niska szkodliwosc spoleczna czynu. US tylko wtedy ma sens jesli koles z takiego handlu sie utrzymuje, jak dorabia na boku kilkoma transakcjami miesiecznie to nic mu nie zrobia. polecam poczytac sobie w internecie na temat postepowania nakazowego (nakaz zaplaty) i tym go potraktowac, moze i troche babrania z tym jest ale ktos chce odzyskac kase to najszybciej w ten sposob to osiagnie pzdr :hi:

Jestem bardzo ciekaw jaki będzie finał tej historii :rolleyes:

Ciekawe czy komuś pęknie żyłka i przejedzie się w odwiedziny :naughty:

policja nic nie da....za marne grosze to sa zeby sie sprawa zajeli.

Zajmą się. Spokojnie , a jak jeszcze zgłosi sprawę trochę osób z różnych rejonów Polski to na pewno tego nie oleją

policja nic nie da....za marne grosze to sa zeby sie sprawa zajeli.

Zajmą zajmą !! rok temu na forum skody była podobna sytuacja. Klubowicz z niezłym stażem, sporą ilością postów, ogólnie osoba rozpoznawana i znana w gronie forumowiczów wycięła podobny numer. W sumie okantowała ludzi na kwotę nie wiele większą jak 1 tyś (tak myślę). Tyle, że tam ludziska nie mieli takiej cierpliwości jak Wy i od razu zgłosili sprawę na policję. Policja poszła, znalazła delikwenta. Dali mu czas bodajże 2 tyg i ludzie odzyskali kasę. Dlatego nie wiem czemu dajecie mu czas. W końcu da nogę i wtedy rzeczywiście nikt nic nie zrobi.

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.