Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Błąd poduszki


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, strasznie wqrwia mnie kontrolka od poduszki paląca się już od jakiegoś czasu na desce, otóż kiedyś wyjechałem z myjni przejechałem ok. 200m i zapalila się poducha, nie mam pojęcia DLACZEGO, ok.. po pewnym czasie skasowaliśmy z kumplem ten błąd, tzn. jakiś tydzień temu. Wczoraj zostawiłem auto u mechanika (wymiana przegubu lewego), odebrałem je patrze a tu znów poducha się pali. Przez tydzień było ok.

Teraz moje pytanko co z tym zrobić? Gdzieś na kostce może nie łączyć czy co jest do cholerki ?... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie poduszkę łapie jak przesuwam fotel od kierowcy, pod fotelem jest kostka od poduszek w siedzeniach.

Najczęściej na kostkach gdzieś pojawia się przez chwilę przerwa i łapie błąd, niestety tak to jest rozwiązane że trzeba za każdym razem VAG-a podpinać do kasowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer bładu lub opis to bedzie wiadomo ci sie dzieje bo tak to mozna tylko wróżyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj numer bładu lub opis to bedzie wiadomo ci sie dzieje bo tak to mozna tylko wróżyc.

Nie pamiętam błędu ze względu na to że tydzień temu ok. to robiłem. W każdym bądź razie te kostki znajdują się bezpośrednio pod fotelem kierowcy ? trzeba fotel wywalać czy jak to ogarnąć ..?[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 21:30_________________________________________________?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obiedzie tam zajrze i obczaje ten temat bo mnie wqrwia niesamowicie ta czerwona lampunia :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...