Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Potrzebuje felgi 16" na urodziny dla mojego taty do B5


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

postanowiłem tacie kupic felgi na urodziny bo jego obecne 15" są, że tak powiem do d*py, poza tym chciał własnie 16"

wybrałem taki model :

http://moto.allegro.pl/item262559008_rewelacyjne_nowe_felgi_16_5x112_audi_nowosc_.html

co o nich myslicie ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś doradzić nie wiedząc jak wygląda samochodzik (daj foto).

Ale felgi niczego sobie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też czerwona :>, z tym ze już po lifcie

dalechowice036ay2.th.jpg

17" a tymbardziej 18" odpadają, muszą być 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh rozumiem że ty myjesz auto tacie... jeśli tak to współczuję czyszczenia tych felg bo niestety o tym też musisz pomyśleć przy zakupie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh rozumiem że ty myjesz auto tacie... jeśli tak to współczuję czyszczenia tych felg bo niestety o tym też musisz pomyśleć przy zakupie... ;)

nie myje, on ma w warsztacie uczniów którzy mu myja auto :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myje, on ma w warsztacie uczniów którzy mu myja auto

To bierz te niech uczniowie się na coś przydadzą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ,całkiem ładny wzór ale jak zwykle jest jedno ale ......To są fele NoName made in china które nie mają najlepszej opinii jeśli chodzi o wykonanie.Są robione z słabej jakości stopu i gną się jakby były z plasteliny.Mają gwarancję jedynie sprzedawcy a nie producenta, także gdyby było coś nie tak to słabo to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ,całkiem ładny wzór ale jak zwykle jest jedno ale ......To są fele NoName made in china które nie mają najlepszej opinii jeśli chodzi o wykonanie.Są robione z słabej jakości stopu i gną się jakby były z plasteliny.Mają gwarancję jedynie sprzedawcy a nie producenta, także gdyby było coś nie tak to słabo to widzę

własnie nie wiem na czym ta gwarancja polega, bo który producent ci uwzgledni gwarancje jak wjedziesz w dziure ? przeciez to ewidentnie twoja wina

[br]Dopisany: 02 Listopad 2007, 19:34 _________________________________________________otrzymałem od sprzedawcy odpowiedz odnosnie producenta felg:

"Producentem felg jest amerykanska firma Drag Racing"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny wzór ale to chyba - "made in żółte łapy " . Lepiej zainwestować w ori Audi . Ja mam 16 z najnowszej A6 i jest gitarrra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ,całkiem ładny wzór ale jak zwykle jest jedno ale ......To są fele NoName made in china które nie mają najlepszej opinii jeśli chodzi o wykonanie.Są robione z słabej jakości stopu i gną się jakby były z plasteliny.Mają gwarancję jedynie sprzedawcy a nie producenta, także gdyby było coś nie tak to słabo to widzę

własnie nie wiem na czym ta gwarancja polega, bo który producent ci uwzgledni gwarancje jak wjedziesz w dziure ? przeciez to ewidentnie twoja wina

[br]Dopisany: 02 Listopad 2007, 19:34 _________________________________________________otrzymałem od sprzedawcy odpowiedz odnosnie producenta felg:

"Producentem felg jest amerykanska firma Drag Racing"

Naturalnie jak wpadniesz w dziurę to mozesz się domagać ,ale odszkodowania od gminy, a nie od firmy która je wyprodukowała to całkiem logiczne.Natomiast jest setka innych usterek jakie mogą wystąpić i po to jest gwarancja Np: z chińczyków po jednym sezonie potrafi zejść ten fantastyczny połysk razem z lakierem i trzeba je w całości uzdrawiać , co miałem nie przyjemność czynić :thumbdown: . Co ciekawe inne firmy dają gwarancję producenta np: na 3 latka co pokazuje że tandety nie wypuszczają. Poza tym czy te fele mają jakikolwiek certyfikat/ atest ?Śmiem twierdzić ,że nie :no:.... I na koniec jedna kwestia jeszcze ,podniesiona przez jednego z kolegów ,skośni podrabiają nie tylko wskazanego OZ-a ale praktycznie wszystkie wzory znanych producentów i pakują na rynek za 1/3 ceny orginału więc ,takim rarytaskom mówimy stanowcze..... precz mi z oczu :thumbdown:

Ps .Ta firma jest amerykańska tylko z nazwy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh ja polecam ori audi, takie jak ja mam :dance: Bardzo fajnie się prezentują. Ja jestem z nich bardzo zadowolony! Może to nie to co 17'' czy 18'' ale do A4 pasują jak trzeba! Pooglądaj sobie jak prezentują się na mojej niuni :przebiegly: Z ogromnym bólem serca i ze łzami w oczach zmieniłem je wczoraj na stalówki z oponami zimowymi ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...