Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę, umknęła mi gdzieś ta 5 strona :przebiegly: no i mam już obraz jak to u Ciebie wygląda bo też mam trochę cognac w swoich fotelach :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej brudzi się lewy boczek fotela kierowcy, zarówno jak na oparciu i siedzisku, najgorsze jak się przekonałem są jeansy, o dziwo brudzi nawet pas bezpieczeństwa, mimo że jest czysty (najprawdopodobniej włókna materiału jakoś przy tarciu odbarwiają skórę). Kiedyś kupiłem jakąś piankę do skóry ze stacji benzynowej. Myślałem że coś tam wyczyści.. Myliłem się bardzo, jednak ten płyn co jest w zestawie + oryginalna miękka szczotka czyni cuda.

Jednak trochę po marudzę jeżeli chodzi o Gliptone. O ile mleczko jest niesamowicie wydajne, i chyba wystarczy mi na 2 lata, to płyn ginie w mgnieniu oka. W ogólne najśmieszniejsza jest Menzurka od tego płynu. Najprawdopodobniej Mr. Muscle naszych Pań jest w lepszej butelce :decayed: Jak za taką cenę niesamowite badziewie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najbardziej brudzi się lewy boczek fotela kierowcy, zarówno jak na oparciu i siedzisku, najgorsze jak się przekonałem są jeansy, o dziwo brudzi nawet pas bezpieczeństwa, mimo że jest czysty (najprawdopodobniej włókna materiału jakoś przy tarciu odbarwiają skórę). Kiedyś kupiłem jakąś piankę do skóry ze stacji benzynowej. Myślałem że coś tam wyczyści.. Myliłem się bardzo, jednak ten płyn co jest w zestawie + oryginalna miękka szczotka czyni cuda.

Jednak trochę po marudzę jeżeli chodzi o Gliptone. O ile mleczko jest niesamowicie wydajne, i chyba wystarczy mi na 2 lata, to płyn ginie w mgnieniu oka. W ogólne najśmieszniejsza jest Menzurka od tego płynu. Najprawdopodobniej Mr. Muscle naszych Pań jest w lepszej butelce :decayed: Jak za taką cenę niesamowite badziewie..

Ja na szczęście boczki mam czarne a tylko środek w cognacu więc się tak nie brudzi :tongue4:

Przy płynie szczotkę używałem tylko przy najmocniejszym i najbardziej uporczywym zabrudzeniu. Wszystkie fotele przeleciałem ostrzejszą mikrofibrą ze sklepu Tchibo. Plus taki, że gdy szmatka cała mokra to płynu starcza na długo a mikrofibra brudu nie oddawała z powrotem na fotele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwon do Ola.Zmierza Ci auto :naughty:

Coś muszę właśnie wymyślić :decayed:

Ja na szczęście boczki mam czarne a tylko środek w cognacu więc się tak nie brudzi :tongue4:

Przy płynie szczotkę używałem tylko przy najmocniejszym i najbardziej uporczywym zabrudzeniu. Wszystkie fotele przeleciałem ostrzejszą mikrofibrą ze sklepu Tchibo. Plus taki, że gdy szmatka cała mokra to płynu starcza na długo a mikrofibra brudu nie oddawała z powrotem na fotele :wink4:

Widzisz, nie wpadł bym na takie rozwiązanie, świetny pomysł. Na pewno z niego skorzystam, bo faktycznie na co marnować płyn np na tylną kanapę, gdzie brudu praktycznie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek, mam rozrysowany dystans pod piastę 57mm z B6/B7 z przejściem na felgę 66,5mm od B8 :naughty: może się podejmiesz tematu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzewek, mam rozrysowany dystans pod piastę 57mm z B6/B7 z przejściem na felgę 66,5mm od B8 :naughty: może się podejmiesz tematu :mysli:

się pytasz jeszcze, dawaj PW :decayed: :decayed: tylko ciekawe czy będzie dobrze zwymiarowane, bo ostatnio były małe niedociągnięcia :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko będziesz miał gotowy komplet (B7/B8 10mm) to kupuje na testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek się zgadamy :wink4: btw a co było nie teges w rysunku ? Masz na myśli ciasny pierścień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko będziesz miał gotowy komplet (B7/B8 10mm) to kupuje na testy :)

ok :wink4:

btw a co było nie teges w rysunku ? Masz na myśli ciasny pierścień ?

Rozstawy otworów (dlatego tylko jeden rozstaw jest na tych co Ci wysłałem) jutro podeśle Ci rysunek jak powinno się wymiarować takie rzeczy. No i ten jeden wymiar w "szyjce" który mówiłeś że wyjdzie tzw wynikowo, jednak to nie była taka prosta sprawa, a sam wymiar był kluczowy, ponieważ wpływał na grubość ścianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG EVENT 2011 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:51_________________________________________________0:33-0:44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lodówa szukał kompana do Worthersee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne fury i Twoja Rdzewek_RdK na czele. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta biała B6 :slina:

miałem z nią sesję do gazety volxzone, niedługo może będzie artykuł. Co do zacnych fur to mi osobiście było wstyd.. zdjęcia nie oddają klimatu i wyglądu innych aut..

A Lodówa szukał kompana do Worthersee

miałem jechać na 5 dni, ale niestety praca nie pozwoliła, za rok śmigamy na cały tydzień :good: :good:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 12:53_________________________________________________wypadało by zrobić małe uaktualnienie..

jakieś tam strzały z VAG Eventu

vag_event_2011-19.jpg

vag_event_2011-20.jpg

IMG-2224.jpg

IMG-2232.jpg

0e2b363cc984.jpg

wpadło psss..

Fakt że moja zabudowa nie jest najszybsza na świecie (chociaż nie pracuje wolno), pewnie nie zgarnie też nagród za wygląd, ale co dla mnie najważniejsze jest na prawdę pewna

całość zbudowana na przewodach wytrzymujących 180PSI :-D :-D jedynie podłączenie do samych zaworów zostało na starych 10mm niebieskich przewodach (do poprawki na kolejny sezon)

sporo godzin nad tym siedziałem, ale wydaje mi się że wszystko na prawdę zostało przemyślane

DSC01145.JPG

DSC01152.JPG

DSC01154.JPG

DSC01155.JPG

DSC01156.JPG

DSC01159.JPG

DSC01160.JPG

DSC01157.JPG

przy okazji wpadły heble od S4 345mm z nowymi tarczami i klockami

DSC01142.JPG

więcej fot później

Zrobione testowo 150km po gładkich jak i dziurawych drogach.. na prawdę nie mogę narzekać, w zakrętach jest twardo (podobnie do gwintu), dziury natomiast wybiera praktycznie jak oryginalne s-linowskie zawieszenie.

Teraz trzeba skosić trawę, umyć auto i cieszyć się weekendem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaz wiecej fot na maksa podniesionej i na maksa glebie ?

fajnie by bylo tez zobaczyc filmik ;)

pozatym gratuluje aira :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...