Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie konektory pimy zakonczenia sa w tej kostce MCE 10pin? Od razu czy do modulu komfortu tez sa takie same? Ktos poda numery?

Problem widzialem ze się juz przewijał ale mimo to u mnie spryski nie działają. Podłączyłem się pod zasilanie biało czerwony kabel (pin 2) masa w słupek A poszła. Mialem w adaptacji kanał 13 wartość 114 standard powinien być 115 jak widziałem. Wpisałem wiec 147 (115+32) spryski nie ruszają.

Pompka działa podpialem pod sprys szyb i śmiga jak wokalem się w zielono-czarny pin10 w mce i spryski od razu działają.

Moduł koncowka L co zrobic by działało.

Zapalone światła oczywiście i przytrzymywalem dłużej manetke. Proszę o pomoc tutaj lub pw.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo przydatny temat :hi:

Opublikowano

witam kolega kupil a4 b7 i nie dzialaja spryski lamp po wyjeciu silnika okazalo sie ze jest pekniety i robi zwarcie po sprawdzeniu na wtyczce czy jest prad to na obu kablach jest masa gdzie szukac

Opublikowano

Witam, Jakis czas temu chcialem zamontowac spryskiwacze lamp w swojej A4.
Niestety przeszkadzają mi dwa sygnale dzwiekowe po 2 stronach belki :/
Czy ktos spotkal sie z takim problemem, czy cos ja zle robie?

Opublikowano

Witam, mam taki problem. Po wymianie manetki od wycieraczek i aktywacji pełnego fisa przestały mi działać spryski od bixenonów. Co może być przyczyną, czy jest jakieś kodowanie na spryski.

Opublikowano

a nie wywala Ci błędu o braku płynu spryskiwaczy?

Opublikowano

jak rozwiazac niedziałające spryski w b7 kodowanie zmieniałem na 147 wpiałem się w zasilanie a spryski nie ruszają.

ktoś cos?

Opublikowano

Witam, mam taki problem. Po wymianie manetki od wycieraczek i aktywacji pełnego fisa przestały mi działać spryski od bixenonów. Co może być przyczyną, czy jest jakieś kodowanie na spryski.

może głupie pytanie ,ale sprawdzasz to na włączonych światłach???? słychać pompkę???

Opublikowano

Panowie mieliście może przypadek z nie chowającym się lewym spryskiem (strona kierowcy). Po wysunięciu spryskują ok, tylko losowo 3 na 5 razy lewy zostaje wysunięty. Po lekkim dotknięciu/pchnięciu sprysk bez problemu się chowa. Czy to wina nagromadzonego brudu (chociaż wysunięty spryskiwacz obmyłem sporą ilością płynu), za małego podciśnienia czy może spryskiwacz do wymiany?

i jak rozwiązałeś problem? ja mam tak samo z tym że nie wkładałem oryginalnych spryskiwaczy tylko zamienniki, czasem jeden lub oba nie złożą się do końca wystają tak niewiele poza szerokość klapki, zauważyłem że pod spryskiem na 'wałku' jest taki plastikowy dystans i on się rusza więc może on się nie układa i dlatego się nie chowa, jakby go wyciąć to sprysk powinien zaprzeć się na klapce więc chyba je wytne i wtedy zobaczę

Opublikowano

Wyświetla mi komunikat o braku płynu do spryskiwaczy. Ale przed wymianą manetki spryskiwacze lamp działały. Czy wyświetlany komunikat powoduje brak działania spryskiwaczy.

Opublikowano

Bo musisz zmasować 1 pin, kostki w liczniku, albo dołożyć czujnik w zbiorniczek i komunikat zniknie :)

\\http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/

Edytowane przez mlodziak22

Opublikowano

Wyświetla mi komunikat o braku płynu do spryskiwaczy. Ale przed wymianą manetki spryskiwacze lamp działały. Czy wyświetlany komunikat powoduje brak działania spryskiwaczy.

Uzupełnij płyn najpierw.

jak rozwiazac niedziałające spryski w b7 kodowanie zmieniałem na 147 wpiałem się w zasilanie a spryski nie ruszają.

ktoś cos?

Ja w B7 jak zakodowałem to nie działało, wróciłem do kodowania poprzedniego i bangla, czyli wyszło, ze nie trzeba kodowac w mojej B7.

Opublikowano

Wyświetla mi komunikat o braku płynu do spryskiwaczy. Ale przed wymianą manetki spryskiwacze lamp działały. Czy wyświetlany komunikat powoduje brak działania spryskiwaczy.

Tak. Jak jest malo plynu spryski lamp sa wylaczane zeby plyn zostal na szybe

Opublikowano

jak rozwiazac niedziałające spryski w b7 kodowanie zmieniałem na 147 wpiałem się w zasilanie a spryski nie ruszają.

ktoś cos?

Ja w B7 jak zakodowałem to nie działało, wróciłem do kodowania poprzedniego i bangla, czyli wyszło, ze nie trzeba kodowac w mojej B7.

. Czyli wrocic na 115 i powinno smigac?

Opublikowano

Tak.

Opublikowano

Wczesniej miales chyba 114 ;)

Opublikowano

Ja w B7 nic nie kodowałem podłączyłem do modułu drugi masa i odrazu zadziałało tylko światła włączone oraz płyn wlany i wszystko działa :kox:

Opublikowano

Ja w B7 nic nie kodowałem podłączyłem do modułu drugi masa i odrazu zadziałało tylko światła włączone oraz płyn wlany i wszystko działa :kox:

wpinam zasilanie do pinu 10 masa w slupek lub w pin dwa i nic czy z kodowaniem cyz bez . światła włączone płyn full i nic

Opublikowano

Ja w B7 nic nie kodowałem podłączyłem do modułu drugi masa i odrazu zadziałało tylko światła włączone oraz płyn wlany i wszystko działa :kox:

wpinam zasilanie do pinu 10 masa w slupek lub w pin dwa i nic czy z kodowaniem cyz bez . światła włączone płyn full i nic

Do Pinu 10 ?? :think2:

Ja wpiełem się do PINU 2 w kostce 10 Pinowej tak jak pisał założyciel tego posta.

Dostajemy sie do MCE i wtykę 10 PIN-owa PIN 2 zasilanie a masę gdzie nam pasuje :)

8e0907279b.jpg

Opublikowano

Ja w B7 nic nie kodowałem podłączyłem do modułu drugi masa i odrazu zadziałało tylko światła włączone oraz płyn wlany i wszystko działa :kox:

wpinam zasilanie do pinu 10 masa w slupek lub w pin dwa i nic czy z kodowaniem cyz bez . światła włączone płyn full i nic

Do Pinu 10 ?? :think2:

Ja wpiełem się do PINU 2 w kostce 10 Pinowej tak jak pisał założyciel tego posta.

Dostajemy sie do [/size]MCE i wtykę 10 PIN-owa PIN 2 zasilanie a masę gdzie nam pasuje [/size] :)8e0907279b.jpg. [/size]

Pomylilam sie pin 2 w 10pinowa kostke . Wrocic z kodowaniem na 114? I zobaczyc czy odpala?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.