Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PS3 vs XBOX360

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie przeżyłbym gdybyś po raz drugi załatwil mi "moderowanego" :kox:

:polew: :polew: :polew:

pamietaj że ci nie zapomne :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Uuuuuuu.... A Ja się dziwię, dlaczego od tygodnia mnie tak uszy pieką :polew:

Dobra. Nie oftopujemy, bo znowu zarobisz "karę".. :D

Opublikowano

Pany noszę się z zamiarem kupna PS3. Jakieś wskazówki? Jakiś konkretny model? Nie znam się na tym kompletnie :notworthy:

Opublikowano

Pany noszę się z zamiarem kupna PS3. Jakieś wskazówki? Jakiś konkretny model? Nie znam się na tym kompletnie :notworthy:

tak , nie bierz PS3 tylko X360 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany noszę się z zamiarem kupna PS3. Jakieś wskazówki? Jakiś konkretny model? Nie znam się na tym kompletnie :notworthy:

tak , nie bierz PS3 tylko X360 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spodziewałem się takiej odpowiedzi :przebiegly: , a miałem uprzedzać hehe :)

No to czekam na konkretne podpowiedzi ...

Opublikowano

Pany noszę się z zamiarem kupna PS3. Jakieś wskazówki? Jakiś konkretny model? Nie znam się na tym kompletnie :notworthy:

tak , nie bierz PS3 tylko X360 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spodziewałem się takiej odpowiedzi :przebiegly: , a miałem uprzedzać hehe :)

No to czekam na konkretne podpowiedzi ...

najlepiej to chyba slima wziąść :good:

Opublikowano

najlepiej to chyba slima wziąść :good:

Najlepiej to "wziąć" :kox:

Pany noszę się z zamiarem kupna PS3. Jakieś wskazówki? Jakiś konkretny model? Nie znam się na tym kompletnie :notworthy:

Weź sobie slima, mają już wszystko co potrzeba :good:

Także wybierz sobie po prostu dobry komplet z fajnymi grami :decayed:

Masz do wybopru dyski 120GB i 250GB.

Moskal - Final Fantasy XIII będzie Ekskluziwem na PS3 :kox: :kox: http://playstation3slim.com/

Opublikowano

Moskal - Final Fantasy XIII będzie Ekskluziwem na PS3

zaden problem , zabiore bratu z powrotem PS3 , a pożycze mu X-a z 60-cioma grami :polew: :polew: :polew::tongue4:

Najlepiej to "wziąć" :kox:

pisałem ci juz kiedyś w innym temacie , że nie jestem dobry z geografii :kox:

Opublikowano

Moskal - Final Fantasy XIII będzie Ekskluziwem na PS3

zaden problem , zabiore bratu z powrotem PS3 , a pożycze mu X-a z 60-cioma grami :polew: :polew: :polew::tongue4:

Najlepiej to "wziąć" :kox:

pisałem ci juz kiedyś w innym temacie , że nie jestem dobry z geografii :kox:

:good: :good:

Opublikowano

Oj Nosferku :kox:

FFXIII bedzie oczywiscie tez na X360.

Tylko i wylacznie w Japonii ta gra wyjdzie wylacznie na PS3. :gwizdanie: :kox:

...ale my zyjemy przeciez w Europie :polew:

Opublikowano

Oj Nosferku :kox:

FFXIII bedzie oczywiscie tez na X360.

Tylko i wylacznie w Japonii ta gra wyjdzie wylacznie na PS3. :gwizdanie: :kox:

...ale my zyjemy przeciez w Europie :polew:

Ale na X-a będzie bez renderów, bez fimików a napisy będą po Japońsku :tongue4:

Opublikowano

Oj Nosferku :kox:

FFXIII bedzie oczywiscie tez na X360.

Tylko i wylacznie w Japonii ta gra wyjdzie wylacznie na PS3. :gwizdanie: :kox:

...ale my zyjemy przeciez w Europie :polew:

Ale na X-a będzie bez renderów, bez fimików a napisy będą po Japońsku :tongue4:

ja i tak w żadnej grze nie ogladam filmików :thumbdown:

a japoński znam dosyc biegle :kox:

Opublikowano
:P Chyba poczekam, aż się projekt rozwinie i będzie można w coś zagrać :wink4:
Opublikowano

Ano, na razie nie ma co sie podniecac... zobaczymy jak im to wyjdzie.

Lipy raczej nie wypuszcza... bo za duza kasa za tym stoi i jaka to bylaby kompromitacja gdyby natal okazal sie szajsem :)

Opublikowano

Na początku pewnie będzie to obsługiwało tylko proste gry. Jakieś zręcznościówki może. Ale fakt faktem, że sam projekt to jakiś krok naprzód.

Opublikowano

Wczoraj na TVN turbo leciał program Gadżet.

Testowali m.in. PS3 i Xboxa do karaoke.

Wygrało PS3, bo miało polskie piosenki i szybkie podłączenie.

W Xboxie tylko piosenki po ang. i długo sie bawili w konfigurację tego wszystkiego dlatego wygrało PS3.

Opublikowano

Wczoraj na TVN turbo leciał program Gadżet.

Testowali m.in. PS3 i Xboxa do karaoke.

Wygrało PS3, bo miało polskie piosenki i szybkie podłączenie.

W Xboxie tylko piosenki po ang. i długo sie bawili w konfigurację tego wszystkiego dlatego wygrało PS3.

no no... w TVN Turbo testowali też Modyfikator...

sorki za OT

  • 1 rok później...
Opublikowano

:hi:

Którą z dwóch konsol polecilibyście do grania dla dzieciaków w wieku 4 i 7 lat bo już nie mogę ścierpieć prób zawłaszczenia mojego pc-ta przez te krwiożercze piranie :polew: Oczywiście ja tez raz na jakiś czas też pograłbym w jakieś wyścigi czy mordobicie :evil: Co należałoby kupić oprócz samej konsoli? Co z piratami?

Opublikowano

Kup X jak piraty....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.