Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Będę tatą :-))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieciak to za***isty wabik na laski często bez żony lataliśmy po marketach a potem a skąd ty ją znasz ?,a ona się do ciebie uśmiechała? i tłumacz babie jak zazdrosna że aż jej oko bieleje :polew:Ja ze swoim w castoramie byłem odkąd skończył trzy miesiace miałem rozbudowe domu młoda w pracy a teściom nie zostawie bo teściu pijak a teściowa sie bała bo mówi że nie pamięta co jak a ja sobie myśle przeciez to ja zielony w tych sprawach :polew:

Opublikowano

Gratuluje, mój mały ma już 9 miesięcy i cały czas się nie mogę na niego napatrzeć. Ojcostwo łatwe nie jest, wiadomo, ale chwile z dzieckiem są warte wszystkiego.

A co audika, to cóż miejsca to trochę brakuje, ale dajemy rade, nasi rodzice w końcu w większości maluchami jeździli.

Opublikowano

Gratuluje, mój mały ma już 9 miesięcy i cały czas się nie mogę na niego napatrzeć. Ojcostwo łatwe nie jest, wiadomo, ale chwile z dzieckiem są warte wszystkiego.

A co audika, to cóż miejsca to trochę brakuje, ale dajemy rade, nasi rodzice w końcu w większości maluchami jeździli.

dokładnie mój ojciec miał malucha i w 4 żeśmy nad morze śmigali bagażnik na dachu i w drogę :kox:

Opublikowano

do nas za komuny ludzie przyjezdzali z Bielska-Białej syrenami na wczasy

dwójka a czasami trójka małych dzieci, a kto słyszał wówczas o fotelikach...

że sie nie bali, do dzisiaj tego nie rozumiem

Opublikowano

pany zona juz po sprawie.....wczoraj godzina 20.45 przyszla na swiat 3,5 kg-51cm moja coreczka......bylem twardy i wytrzymalem przy zonie od poczatku do konca....nawet cielem pepowine :> :>....takze w poniedzialek przywoze moje panie do domu

Opublikowano

No czekałem kiedy napiszesz gratuluje bardzo całej trójce i powodzenia na nowej drodze życia -ja jeszcze czekam termin na 7 stycznia cześć!

Opublikowano

Gratulacje :good:

Opublikowano

pany zona juz po sprawie.....wczoraj godzina 20.45 przyszla na swiat 3,5 kg-51cm moja coreczka......bylem twardy i wytrzymalem przy zonie od poczatku do konca....nawet cielem pepowine :> :>....takze w poniedzialek przywoze moje panie do domu

:oklaski:

Opublikowano

pany zona juz po sprawie.....wczoraj godzina 20.45 przyszla na swiat 3,5 kg-51cm moja coreczka......bylem twardy i wytrzymalem przy zonie od poczatku do konca....nawet cielem pepowine :> :>....takze w poniedzialek przywoze moje panie do domu

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Pozdrowienia dla mamusi i córusi :decayed:

Wszystkiego Naj Naj w 2011 Roku :good: :good: :good:

Opublikowano

pany zona juz po sprawie.....wczoraj godzina 20.45 przyszla na swiat 3,5 kg-51cm moja coreczka......bylem twardy i wytrzymalem przy zonie od poczatku do konca....nawet cielem pepowine :> :>....takze w poniedzialek przywoze moje panie do domu

Szybko jej pierwszy roczek minął :naughty: Gratulacje :oklaski: Super! :good: Właśnie zastanawiałem się przed chwilą czy już jest czy jeszcze nie :)

Opublikowano

pany zona juz po sprawie.....wczoraj godzina 20.45 przyszla na swiat 3,5 kg-51cm moja coreczka......bylem twardy i wytrzymalem przy zonie od poczatku do konca....nawet cielem pepowine :> :>....takze w poniedzialek przywoze moje panie do domu

Gratuluję :good:

Żeby wychować dzieci trzeba mieć dużo cierpliwości i ogromne zapasy spokoju na zapleczu.Mamy trójkę energicznych szkrabów i większość codziennych obowiązków jest zupełnie inna niż przeciętnego człowieka,a auto jest poddawane ciągłym testom odpornościowym i wytrzymałościowym. W tej kategorii A4 nie jest mistrzem zdecydowanie wygrywa Multivan. :) :)

Opublikowano

Witam,chciałem się wszystkim pochwalić że tydzień temu dowiedziałem się iż zostanę tatą.Prawdopodobnie w sierpniu.Pozdrawiam przyszłych i obecnych tatusiów

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:good:

Opublikowano

Gratuleję :good: i wszystkiego dobrego życzę.

Opublikowano
  • Autor

gratulacje krzysiek23 :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

i czekamy na więcej wiadomości od każdego któremu się akurat urodzi dzidziuś

Opublikowano

jednemu VIPOwi też się urodziła dzisiaj mała :) GRATULEJSZYNY dla Lenki i Ani :evil:

Opublikowano
  • Autor

jednemu VIPOwi też się urodziła dzisiaj mała :) GRATULEJSZYNY dla Lenki i Ani :evil:

:oklaski: :oklaski:

Opublikowano

To i ja się pochwalę 27 grudnia zostałem tatusiem. :> Też ciąłem pępowinę choć z drżącymi dłońmi nie jest to takie łatwe :> To mój drugi synek a tak chciałem mieć córeczkę, ale cóż, najważniejsze że zdrowy a może za jakiś czas będzie trzecie podejście. :decayed: Przy okazji życzę wszystkim zdrowia i cierpliwości w wychowywaniu maluchów i Szczęścia w Nowym Roku... :good:

Opublikowano

pany zona juz po sprawie.....wczoraj godzina 20.45 przyszla na swiat 3,5 kg-51cm moja coreczka......bylem twardy i wytrzymalem przy zonie od poczatku do konca....nawet cielem pepowine :> :>....takze w poniedzialek przywoze moje panie do domu

Gratulacje

Tylko pamiętaj, że każdy może być ojcem, ale trzeba być kimś wyjątkowym by być Tatą

:)

Opublikowano

i ja sie pochwale :> termin walentynkowy :kox:

Opublikowano

natomiast u mnie rozwiazanie ma nastapic 2 luty :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.