Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

teraz jeszcze spalą Stasindę

k.rwa ale będzie dziadostwo kupa alkoholików, dżointarzy i innego "k**estwa", a na koniec gęsiego pojadą po Krokiewkę jak by się nic nie działo :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teraz jeszcze spalą Stasindę

k.rwa ale będzie dziadostwo kupa alkoholików, dżointarzy i innego "k**estwa", a na koniec gęsiego pojadą po Krokiewkę jak by się nic nie działo :decayed: :decayed:

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jeszcze spalą Stasindę

k.rwa ale będzie dziadostwo kupa alkoholików, dżointarzy i innego "k**estwa", a na koniec gęsiego pojadą po Krokiewkę jak by się nic nie działo :decayed: :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mogę się doczekać, aż dojadę, jebnę rzeczy w kąt – siądę na skórzanej kanapie i pierdylnę sobie zimne piwko na dzien dobry :kox: :kox:

A "czwartkowcy" będą mnie zabawiać rozmową :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "czwartkowcy" będą mnie zabawiać rozmową :D:kox:

Jak wyściubisz nos z pokoju ? :gwizdanie: Pantoflu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "czwartkowcy" będą mnie zabawiać rozmową :D:kox:

Jak wyściubisz nos z pokoju ? :gwizdanie: Pantoflu :polew: :polew: :polew: :polew:

Przecież sam jedzie :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "czwartkowcy" będą mnie zabawiać rozmową :D:kox:

Jak wyściubisz nos z pokoju ? :gwizdanie: Pantoflu :polew: :polew: :polew: :polew:

Przecież sam jedzie :naughty: :naughty: :naughty:

ŁÓÓÓÓÓÓÓÓÓOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil::evil: :evil:

Jarko PW :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "czwartkowcy" będą mnie zabawiać rozmową :D:kox:

Jak wyściubisz nos z pokoju ? :gwizdanie: Pantoflu :polew: :polew: :polew: :polew:

Żebyś jeszcze tak k**wa miał powody, żeby tak pieprzyć od rzeczy.. Warchołku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś jeszcze tak ku***a miał powody, żeby tak pieprzyć od rzeczy.. Warchołku :naughty:

A na ostatniej Bukowinie to co ? widziałem Cie jedynie w czwartek przy stole, jak coś tam sączyłeś. Potem do końca zlotu już Cie nie widziałem, a jak pytałem gdzie Nosfi to mówili, że w pokoju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Więc mi tu teraz się nie wybielaj, marna imitacjo twardej pyty :kox::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś jeszcze tak ku***a miał powody, żeby tak pieprzyć od rzeczy.. Warchołku :naughty:

A na ostatniej Bukowinie to co ? widziałem Cie jedynie w czwartek przy stole, jak coś tam sączyłeś. Potem do końca zlotu już Cie nie widziałem, a jak pytałem gdzie Nosfi to mówili, że w pokoju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Więc mi tu teraz się nie wybielaj, marna imitacjo twardej pyty :kox::naughty: :naughty:

:polew::good:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 15:18_________________________________________________A jednak cos pamietasz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś jeszcze tak ku***a miał powody, żeby tak pieprzyć od rzeczy.. Warchołku :naughty:

A na ostatniej Bukowinie to co ? widziałem Cie jedynie w czwartek przy stole, jak coś tam sączyłeś. Potem do końca zlotu już Cie nie widziałem, a jak pytałem gdzie Nosfi to mówili, że w pokoju :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Więc mi tu teraz się nie wybielaj, marna imitacjo twardej pyty :kox::naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Śmieję Ci się prosto w twarz - 15sto minutowy bolku z wielką gębą :decayed: :decayed:

Na twoim miejscu to ja też bym gówno widział, bo jak z ludzie wchodzili pod strzechę to Ty ze łzami w oczach mówiłeś ŁukaszowiR:

-"TYLKO PILNUJ KLUCZA DO POKOJU !! ;( I MASZ MÓJ TELEFON... ŁUKASZ TYLKO PILNUJ KLUCZA"

a po następnej godzinie jak gadałem z Łukaszem podbiłeś z hasłem "JA JUŻ MOGĘ IŚĆ.. :embarrassed:" i Cię Scarlett zabrała pod pachę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest ważne Dawid, tym razem cala Polska nie bedzie gadac,ze Warszawa pierwsza idzie spac :D. .. W najgorszym wypadku po zlocie bedziemy moderowac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieję Ci się prosto w twarz - 15sto minutowy bolku z wielką gębą :decayed: :decayed:

15 minutowy ? Ja na dzień dzisiejszy jestem jednominutowy :polew: :polew:

a po następnej godzinie jak gadałem z Łukaszem podbiłeś z hasłem "JA JUŻ MOGĘ IŚĆ.. :embarrassed:" i Cię Scarlett zabrała pod pachę

To się nazywa kultura, śląski baleronie czyli coś czego nigdy nie miałeś i posiadać nie będziesz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 18:30_________________________________________________

tym razem cala Polska nie bedzie gadac,ze Warszawa pierwsza idzie spac

na szczęście jestem od Cidebie z powiatu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieję Ci się prosto w twarz - 15sto minutowy bolku z wielką gębą :decayed: :decayed:

15 minutowy ? Ja na dzień dzisiejszy jestem jednominutowy :polew: :polew:

Ja jestem dwuminutowy :decayed:

Ale to nic !! W BT będziemy się zmieniać przy stołach to się nikt z tych gamoni nie połapie i może jakoś przetrzymamy :polew: :polew: :polew:

To się nazywa kultura, śląski baleronie czyli coś czego nigdy nie miałeś i posiadać nie będziesz :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Oooohohohohooo !!

Ja przepraszam Ciebie bardzo !! :angry:

Może i nie proszę o odprowadzenie mnie do pokoju, ale na podobnym etapie zawsze kulturalnie wstaję od stołu nie dopijając ostatniego kielonka ~ (idę zrobić refluks = czytaj. wymiotuję :decayed: ) ~ po czym przepłukawszy usta wracam spowrotem do towarzystwa :thankyou2:

I mogę wtedy biesiadować dalej :decayed::polew: :polew: Masz coś dalej do mojej kultury ?? :polew:

tym razem cala Polska nie bedzie gadac,ze Warszawa pierwsza idzie spac

na szczęście jestem od Cidebie z powiatu :decayed:

Całe szczęście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...