Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

moze na dwojce jechala caly czas

na to wygląda bo 19 na trasie to wywala przy 230km/h :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ona nie stała na allegro nie dawno? :decayed:

Jak szukałem :audi: dla siebie to poważnie się zastanawiałem nad nią (wtedy jeszcze 1.8T) :decayed:

no stała jakieś 3 miesiące temu bo chciałem na eske zmienic ale że nie było chętnych to zmieniłem silnik

moze na dwojce jechala caly czas

na to wygląda bo 19 na trasie to wywala przy 230km/h :naughty: :naughty: :naughty:

nie po prostu przez cała drogę goniła się z jakąś bmw3 i co ją odjechała to kolesie znowu ja gdzieś w korku dogonili i od nowa więc cały czas 2,3,4 i but więc wierzcie mi że tyle pali...

a trasa to pojęcie względne bo droga z michniowa do mnie to trasa jedno pasmowa więc zwykła droga przez różne wioski a nie dwupasmówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a trasa to pojęcie względne bo droga z michniowa do mnie to trasa jedno pasmowa więc zwykła droga przez różne wioski a nie dwupasmówka

no to wyszło szydło z worka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie tylko teraz dziwnie się siedzi obok i patrzy jak kobieta butuje twoją fure a ty możesz tylko wydechu posłuchać :( :([br]Dopisany: 29 Maj 2011, 13:37_________________________________________________a oto taka mała ciekawostka....

06062011174.jpg

Uploaded with ImageShack.us

06062011175.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak wygladały dzisiaj moje tarcze po kilkuminutowym rajdzie po mieście........ nówki sztuki prosto z pieca :polew: a dym że samochodu nie było widać :decayed:

chyba pora juz zakładać większe :mysli:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:30_________________________________________________swoja droga fajne neony pod felgi :polew:

06062011176.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 22:33_________________________________________________sorki za jakośc zdjęć ale robione po ciemku telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz dawno... 312 to gowno nie hamulec. Tylko u Ciebie problem taki ze pod cokolwiek wiekszego musisz zmieniac zwrotnice :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnieś cenę baryłki ropy po 0.1 $ i masz na nowe S8 a nie jakieś tam hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::good:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________hhmmi kto mówi że 2.7po sofcie nie jest ekonomiczne :tongue4:

13062011182.jpg

Uploaded with ImageShack.us

średnie spalanie na odcinku prawie 300km przy spokojnej jeździe jak "zwykły" uczestnik ruchu po drodze jednopasmowej ze średnia 76km/h :decayed: ładnie co

a tak swoja droga co to za męczarnia była to tragedia no ale spalanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wklada taki motor to sie nie patrzy na spalanie ...

patrzy sie... czasami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wracałem z CH S4-ka i wyszło 9.4l/100km/h

a nie jechałem specjalnie ekonomicznie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::good:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________hhmmi kto mówi że 2.7po sofcie nie jest ekonomiczne :tongue4:

13062011182.jpg

Uploaded with ImageShack.us

średnie spalanie na odcinku prawie 300km przy spokojnej jeździe jak "zwykły" uczestnik ruchu po drodze jednopasmowej ze średnia 76km/h :decayed: ładnie co

a tak swoja droga co to za męczarnia była to tragedia no ale spalanie :good:

ja mam 9.3 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kierownicę gryzłeś żeby takie spalanie było :polew:

no prawie gryzłem z nerwów no ale cóż czasami trzeba :(

Jak sie wklada taki motor to sie nie patrzy na spalanie ...

no czasami sie patrzy jak masz trasę 300km chcesz to w miarę małym kosztem zrobić to chyba lepiej za 150zł lajtowo w 3,5 godz niz butować być pół godziny szybciej i spalić paliwa za 300zł bo tak jak pisałem to nie była dwupasmówka gdzie możesz równym tempem jechać 160 i dużo czasu zyskujesz tylko droga przez wioski gdzie co chwila cos ci wyjezdża i hamujesz i na całej trasie będziesz nie dużo szybciej

Buba ja przez chwile tez miałem 9,4 tylko nie zrobiłem zdjęcia a jakiś baran mnie wkurzył chwile podeptałem i wskoczyło wiecej ale twoje 9,3 :good: :good: może gdzies na chwile usnąłeś za kierownicą i ci noga spadła z gazu a z górki długo było :>

[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 21:13_________________________________________________

ostatnio wracałem z CH S4-ka i wyszło 9.4l/100km/h

a nie jechałem specjalnie ekonomicznie :mysli:

chyba muszę wpaść do ciebie na nauki ecodrivingu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na parkingu pod Makro na SSS Drift.

Ładnie, ładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...