Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

He, he! Ale się popłoch dzisiaj zrobił. Z niektórymi nie zdążyłem się pożegnać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej hej.. a ja znowu z problemem... masakra zaczyna mnie bolec to auto... ale przejde do meritum... otoz jade sobie do pracy dzisiaj grzecznie 100/h i nagle wylecial jakis golf trojeczka.. no spoko chce to niech pedzi.. ale wyminal mnie i juz mu sie para skonczyla bo z naprzeciwka cos lecialo wiec sie wcisnal miedzy mnie a tira ktory jechal przede mna.. no i luz.. ale w zwiazku z tym jego wciskaniem poczulem nagla potrzebe hamowania coby sie zmiescil... niestety auto tej potrzeby nie mialo... pedal sztywny jak poranny wzwod a hamowania zero.. prawie mu wjechalem w bagaznik ale na szczescie jakos sie to rozeszlo... przeczytalem dzial hamulcowy i wynika z niego, ze albo woda w plynie i zamarzl< sprawdzoen plyn jest ok> albo lacznik w grodzi padl i sie zassal< do sprawdzenia> albo po prostu klasycznie padlo servo.... no i jak to sprawdzic na szybko czy dziala czy nie?? wciskalem pedal na zgaszonym silniku i odpalalem silnik.. zero roznicy przy wcisnietym pedale... dalej twardy.. ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie cos na ten temat to prosze o jakies wskazowki bo zaczynam wymiekac... a chcialbym pojechac do mechanika z jakims konkretem zeby mi nie zaproponowal wymiany polowy auta oczywiscie w okazyjnej cenie... pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi...

PS wracalem z pracy hamulce dzialaly normalnie.. hamowalem co chwile mocno i slabo i dzialaly abs sie zalaczal.. hydrozagadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 kwiecien lecimy do rothenburga

pic1en.jpg

jak rok temu

mega wielki zlot cultstyle i grupy vag![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:21_________________________________________________cale info w pierwszym ( glownym ) poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 kwietnia mialem jechac na tor w Poznaniu ale .... :naughty:

jaki przyblizony koszt wyjazdu ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku 5 eurakow kosztowal wjazd od osoby

z zg jest tam ok 100km w jedna strone

czyli ch*j nie koszty :kox:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________WiesiekM

http://www.allegro.pl/item962054311_audi_a4_b7_avant_kpl_foteli_fotele_sportowe.html :gwizdanie:

? co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super :). Łyknąłbym je bez zastanowienia,ale... zbieram kasę na coś w tym stylu http://moto.allegro.pl/item963739242_honda_vtx_1300_custom_2006r_zobacz.html :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ja mam pytanie bo bedzie mi potrzebna wasza pomoc w kazda niedziele o 16 ale w zg tak?? bo nie moge elsy zainstalowac i wlasnie mam problem z nia wiec bede potrzebowal waszej pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tu nikt nic nie pisze ... to raczej nie ma nas w niedziele ;) wiec pewnie ta niedziela tez bedzie pusta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten weekend jeszcze nie ale w nastepny moge podjechac, zreszta dawno mnie nie bylo :) chetnie bym zobaczyl klape ktora Topor mi zwinal ;( :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOTY ZIEMI LUBUSKIEJ: KAZDA NIEDZIELA, ZIELONA GÓRA PARKING POD CARREFOUR Godz. 16:00

tylko nie bierz doslownie slowa "kazda" :decayed: za tydzien chetnie podlece na chwilke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...