Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm ciekawe jak by przygotował tak jak była mowa wcześniej wyszlifować zaszpachlować dać podkład i obkleić albo zostaje hydrografika

To chyba taniej wyjdzie kupić ori.

Opublikowano

dziwna obsługa z tej firmy www.hydrografika.pl :thumbdown:

Tydzień temu wysłałem do nich maila z zapytaniem jaka cena zrobienia dekorów i termin, nawet fotkę załączyłem tych elementów

zero odpowiedzi :thumbdown:

Opublikowano

Ja bym zaryzykował kupno szpojlera z laminatu, ale tylko lotkę :decayed:. w ostateczności

Opublikowano

dziwna obsługa z tej firmy www.hydrografika.pl :thumbdown:

Tydzień temu wysłałem do nich maila z zapytaniem jaka cena zrobienia dekorów i termin, nawet fotkę załączyłem tych elementów

zero odpowiedzi :thumbdown:

ok 150 zł pisalem do nich jakiś czas temu
Opublikowano

Ja bym zaryzykował kupno szpojlera z laminatu, ale tylko lotkę :decayed:. w ostateczności

wyrzucisz kasę w błoto.lepiej przepij :polew:

Opublikowano

Ja bym zaryzykował kupno szpojlera z laminatu, ale tylko lotkę :decayed:. w ostateczności

wyrzucisz kasę w błoto.lepiej przepij :polew:

ojjjj tam ojjjj tam, taka loteczka na klapie najmniej dostawałaby po pupie (kamyki itp) niż jakaś podkładka pod zderzak - a wiadomo co się dzieje z laminatem po kontakcie np. z krawężnikiem :rolleyes:

Opublikowano

Ja bym zaryzykował kupno szpojlera z laminatu, ale tylko lotkę :decayed:. w ostateczności

wyrzucisz kasę w błoto.lepiej przepij :polew:

ojjjj tam ojjjj tam, taka loteczka na klapie najmniej dostawałaby po pupie (kamyki itp) niż jakaś podkładka pod zderzak - a wiadomo co się dzieje z laminatem po kontakcie np. z krawężnikiem :rolleyes:

To nie temat o lotkach :cool1:

Opublikowano

H4mm3R wiem, ale na temat laminatu. Co do laminatu mogę dodać że mamy spojlerowanie właśnie z laminatu (u mnie i u ojca w ciągniku siodłowym) tragedii nie ma, trzyma się i nie pęka (a to rzemiosło nie ori).

A dokładnie co do listw drzwiowych to - kupić, przed malowaniem przymierzyć, w razie konieczności podszlifować/wyrównać i pomalować (bo akurat w takich odlewach "firmę" się poprawia - może padaki nie będzie :rolleyes:

Opublikowano

I tak w kółko... Jedni ze swojego doświadczenia mówią, że masakra a inni twierdzą, że spoko nie mając żadnych doświadczeń z tym związanych... :cool1:

Opublikowano

dzięki Marcin, w takim razie dzwonię do nich

Opublikowano

Na 9 stronie kolega pokazał fote laminatu po malowaniu i leżakowaniu. Te falowania to chyba "odparzenia" a jeżeli odparzenia to: albo hu.. podkład, albo bez podkładu, albo nie odtłuszczone miejsce ale pupa lakiernik. Ja nie jedna listę malowałem (i nie tylko):

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=3571 (byłe auto kolegi z naszego forum)

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=3655 (moje byłe)

to nie wszystkie auta :rolleyes:

Powiem tyle: jest różnie z malowaniem, czystej gołej blachy, laminatu, czy plastiku ABS, felg itp. Nie każdy plastik jest taki sam i czasem to :wallbash:

Opublikowano

główny problem to nie malowanie, a jakość tego laminatu. listwy są krzywe, nie pasują. Jak reklamowałem swoje listwy to musiałem zrobić szczegółowe zdjęcia, bo koleś się wypierał ze powinny być ok. A jak już się przyznał i powiedział, że zwróci mi kasę to porozmawiałem z nim na temat laminatu. Mówił, że to wina kiepskich form :wallbash: Wie, że ma kiepskie formy, listwy są krzywe a pomimo tego cały czas to sprzedaje.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

Fakt, z tym "długopisem" to porażka na całej linii :thumbdown:

Opublikowano

Nie ma co się dziwić, że cały czas sprzedaje, tu jest już 12 strona o tym jaki to badziew, a ludzie dalej kupują :polew:

Opublikowano

laguna może nie każde są takie "proste" :kox:

Opublikowano

na pewno :polew:

i nie każde po pomalowaniu wyglądają jak po wypadku

Opublikowano

Nie ma co się dziwić, że cały czas sprzedaje, tu jest już 12 strona o tym jaki to badziew, a ludzie dalej kupują :polew:

Wiesz to po sobie :facepalm:

Opublikowano

No widzisz akurat nie, bo mam ori :) nie stać mnie na badziew

a wracając do hydrografika.pl - firma dość dziwna - nie odpowiedzieli na maila przez 2 tyg, a dzisiaj dzwoniłem 3 razy i nikt nie odebrał, nie wspomnę już o oddzwonieniu.

Olewka, dziwne w dzisiejszych czasach

Opublikowano

No widzisz akurat nie, bo mam ori :) nie stać mnie na badziew

Sorki, chodziło mi o kkam :gwizdanie:

Opublikowano

laguna może zamiast dzwonić to samemu coś zaszpącić :cool1:, ja po zimie coś powalczę choć wiem że walka będzie nie równa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.