Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] a4 tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda ze usuneli coniektore komentarze :tongue4:

warnwarn.gifOT

Opublikowano

szkoda ze usuneli coniektore komentarze :tongue4:

szkoda że masz mozliwośc pisania w tym watku :cool1:
Opublikowano

Komentarze niektórych klubowiczów są żenujące obrażać kogoś o gust... :wallbash:

Gratki za fajny samochód, troche w niego pracy włożyłeś trzymaj tak dalej oby tylko Tobie sie podobał to najważniejsze !! :hi:

Opublikowano

wywal ta dokladke z tylu i bedzie duzo lepiej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ile taki zderzak z dyfrem ?

Opublikowano

sprecyzuj pytanie.

Opublikowano
  • Autor

bo widze ze koledzy sie na mnie uwzieli :notworthy:

ile bebzie kosztowal tylni zderzak z dyferencialem???

Opublikowano

bo po prostu nie trafiles z modyfikacjami w kolegow gust, i trzeba sie z tym liczyc na forum oddajac swoje auto do oceny.

a jezeli chodzi o zderzak to pewnie chodz Ci o zderzak z DYFUZOREM;p

zderzak z dyfuzorem od S4 do avanta mozna znalezc od 300-600zl

Opublikowano

bo widze ze koledzy sie na mnie uwzieli :notworthy:

ile bebzie kosztowal tylni zderzak z dyferencialem???

z dyfuzorem :good:

przedni zderzak ujdzie jeszcze ale te krecone progi troche zaburzaja linie, jakbys dal progi bardziej proste stonowane np. cos co mial Nosb i tylny zderzak z eSy, albo z wyprofilowana dokladka pod parktronic i spuscil fure na gwincie to bylby kozak :good:

Opublikowano

bo widze ze koledzy sie na mnie uwzieli :notworthy:

ile bebzie kosztowal tylni zderzak z dyferencialem???

z dyfuzorem :facepalm:, samą dokłądkę idzie wyrwać za 50zł :wink4:

Opublikowano

wez jeszcze psiknij srebrnym tą siatkę w przednim i tylnym zderzaku, bedzie pasować do budy :good:

Opublikowano

widze ze tylko ja zrobilem cos wiecej niz tylko zmiana swiatel na "po lifcie"

moje a4 nie wyglada jak wszystkie standardowe a4.... :>

i odnosze wrarzenie ze nie jeden hcial by zrobic cos takiego tylko po prostu sie boi negatywnych opinji

ale ja to mam w pupie ... :)

skąd ja to znam :kox:

autko malinka :oklaski: nie przejmuj się nimi to banda zazdrosnych mamisynków :good: dobrze wiemy że tak na prawdę to Ty masz rację więc myślę że dalej powinieneś iść w tym kierunku :naughty:

pokaż jeszcze wnętrze? masz jakieś fajne pokrowce czy dywaniki z blachy do pieczenia? :kox: może gałka z czaszką wtedy to już by w ogóle szał był :kox:

do planów obowiązkowo dopisz jakiegoś grilla chromowanego kamei albo coś takiego.. nakładki na lusterka... wydech trochę za słaby jak na ten potencjał więc też trza było by zmienić.. dobrze jak by była jeszcze jakaś tuba i spojler.. nie ważne że avant może być na dachu :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Wiesz...był 1.09 i pierwszy dzień szkoły...pierwsza klasa liceum...poszedłem w nówkach adidasach takich śnieżno białych z żółtymi, jaskrawymi paskami... i wiesz co ?

Już nigdy więcej tych butów nie założyłem :gwizdanie:

dziwisz się jak w pierwszy dzień szkoły zamiast elegancko to przyszedłeś w damskich adidaskach?

no chyba że założyłeś je do garnituru to już w ogóle inna sprawa :gwizdanie:

warnwarn.gifKomentarz zbędny.

W tym wątku struna jest już przegięta i chyba dobrze o tym wiesz.

Opublikowano

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

auto ma potencjał jako srebrny AFN także skończcie kolege szykanować . mnie też to auto sie nie widzi , ale to nie ja nim jeżdże :)

za niedługo kolega sie obejdzie z forum , zacznie szperać szukać podglądać i sam dojdzie do tych wniosków co WY po paru latach bycia na forum :)

ja sam miałem grill kamei na aucie a teraz mam z RS :) miałem sonary z przodu a teraz mam ori valeo , miałem depo z tyłu a teraz mam valeo .

miałem avusy 17ki a teraz mam 17ki prosiaki hehe :P

Opublikowano

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

jasne że miałem bo zrywałem je u Ciebie w garażu :cool1:

nie pisałbym tak gdyby "kolega" trochę pokory pokazywał a nie wszedł i kozaczy holenderskim laminatem :polew:

Opublikowano

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

jasne że miałem bo zrywałem je u Ciebie w garażu :cool1:

nie pisałbym tak gdyby "kolega" trochę pokory pokazywał a nie wszedł i kozaczy holenderskim laminatem :polew:

no kto jak kto ale ty sie z Holenderskiego nie powinienes nasmiewac :naughty:

Opublikowano

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

jasne że miałem bo zrywałem je u Ciebie w garażu :cool1:

nie pisałbym tak gdyby "kolega" trochę pokory pokazywał a nie wszedł i kozaczy holenderskim laminatem

ja je zrywałem , Ty je chciałeś zostawić dopóki nie kupisz od RS ;]

Ty tak samo reagujesz jak ktoś negatywnie oceni Twoje auto to nie gadaj ;]

zapomniałeś jak skasowałeś temat ze swoją a4 jak Ci zaczeli jechać na szpachle na błotnikach ?

lepiej wrzucajcie tu linki do rzeczy jakie by upiększyły to auto i fotki fajnie zrobionych aut :good:

Opublikowano

[/url]

potem wpadlem na pomysl oklejenia felg folia "black matt 3m"

No powiem ci ze jestes calkiem pomyslowy :wink4:

Kolor auta spoko. Felgi fajne ale pomalowane i nie poobklejane :gwizdanie: Reszta dla mnie jak wyzej. Choc szkoda bo za ta kase co wsadziles w ten ,,body kit" i cala reszte gadzetow to mogles sobie cos naprawde sensownego sprawic :)

Opublikowano

brzezin ważne że się tobie podoba :) inni koledzy wypowiadają swoje opinie, i na tym polega forum ;)

dbaj , szanuj , pieść :boobs: a dojedziesz daleko , pozdro

Opublikowano

olać laminaty... Kolego jak się sprawują te tarcze mikoda?? I już pytałem ile za nie płaciłeś ale nie odpowiedziałeś :disgust: Bo chętnie bym sobie takie sprawił... Bo nawierane zimmermany to z 500zł za sztuke :facepalm:

Opublikowano

olać laminaty... Kolego jak się sprawują te tarcze mikoda?? I już pytałem ile za nie płaciłeś ale nie odpowiedziałeś :disgust: Bo chętnie bym sobie takie sprawił... Bo nawierane zimmermany to z 500zł za sztuke :facepalm:

:szukaj:

http://allegro.pl/tarcze-mikoda-nawiercane-a4-a6-superb-passat-b5-i1402915635.html

lepiej niech Brzezin napisze jak mu sie te tarcze sprawują :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.