Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Quattro Ceglasty Metalik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Autko posiadam od około roku...został sprowadzony z niemiec 3 lata temu. Zebrałem się wkońcu do wrzucenia go na forum :good:

MODEL: AUDI A4 B5

ROK: 1996

SILNIK: 2.8 AAH 174 KM

UKŁAD DOLOTOWY: seria

UKŁAD WYDECHOWY: seria

ELEKTRONIKA: 2x szyby elektryczne wraz z domykaniem z kluczyka, centralny zamek, climatronic, pełny FIS

UKŁAD NAPĘDOWY: quattro

ZAWIESZENIE: seria

OPONY i FELGI: 195/65/R15 aktualnie zimówki kupione miesiąc temu BRIDGESTONE BLIZZAK LM 32

UKŁAD HAMULCOWY: klocki ATE , tarcze ATE

BODY-KIT: pozbawiony oznaczeń

ŚRODEK: welur, tylna klapa dzielona

Został wymieniony:

- pasek rozrządu

- rolki

- pompa wody

- napinacz i pasek

- termostat

- nowy płyn chłodniczy oraz zbiorniczek

- klocki hamulcowe ATE, Tarcze ATE

- olej + filtr

- filtr powietrza

mojeauto18.jpg

mojeauto1.jpg

mojeauto2.th.jpgmojeauto3.th.jpgmojeauto4.th.jpgmojeauto5.th.jpgmojeauto6.th.jpgmojeauto20.th.jpgmojeauto22.th.jpgmojeauto14.th.jpgmojeauto19.th.jpgmojeauto13.th.jpgmojeauto7.th.jpgmojeauto8.th.jpgmojeauto9.th.jpgmojeauto21.th.jpgmojeauto10.th.jpgmojeauto11.th.jpgmojeauto12.th.jpg

doszły ramki klubowe, 3 światło stopu... przerobione lampy tył na podwójny postój

mojeauto15.th.jpgmojeauto16.th.jpg

Plany:

jak na fotografii :kox: :

mojeautko17.jpg

-tylne lampy II lift

-przednie zespolone depo

-felga 17' RS4

Opublikowano

Ładny kolor :good: tylko te felgi jak z golfa 3 bym zmienił na łądniejsze

Opublikowano

ładna baza do modów, lampki i fela jak najbardziej, można by i lekko przyglebić

Opublikowano

No autko Damian wiadomo pierwsza klasa :good: Felga i światła obowiązkowo :kox:

Opublikowano

Damian oczywiscie chlopaki zapomnieli dodac +++ za :quattro: :quattro: :quattro:

Opublikowano

Piękne autko , plany tez fajne , moja wyglądała całkiem podobnie na samym poczatku :wink4:

Czym fotki robiłeś bo powalają :decayed:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

Piękne autko , plany tez fajne , moja wyglądała całkiem podobnie na samym poczatku :wink4:

Czym fotki robiłeś bo powalają :decayed:

PW :)

Opublikowano

Fajny kolor :good:

Opublikowano

ładny kolorek i Q :good::kox:

Opublikowano

autko znane i bardzo ładne :good: powodzenia aby wyglądał tak jaki jest zamysł :good:

Opublikowano

furka malina :good:

V6 :kox:

no i Quattro :evil:

Opublikowano

fajnie wyglada kolor taki jak moj prawie no i oczywiscie :quattro: zycze bezawaryjnosci :good:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję za miłe słowa koledzy :)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:00_________________________________________________od razu leci z mojej strony pytanko... czy spokojne te lampy podejdą bez rezania do przedlifta?? wydaje się że tak...

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1368030590.html

Opublikowano

Zajebiaszczy kolor :slina: do tego V6 i :quattro::good:

Jak zrobisz tak jak na tym VT to będzie :kox:

Opublikowano

Auteczko wiadomo :good: :good: Życzę jak najszybszego spełnienia modów jakie planujesz !!!!

Pozdro 600

Opublikowano

wymiatacz :quattro::good:

Opublikowano

ladny kolorek ...i jak sie swieci czyzby nowy lakier...?

v6 quatro :good:

Opublikowano

Dziękuję za miłe słowa koledzy :)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 08:00_________________________________________________od razu leci z mojej strony pytanko... czy spokojne te lampy podejdą bez rezania do przedlifta?? wydaje się że tak...

http://moto.allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1368030590.html

jesli nie chcesz delikatnie podcinac blotnikow pod zespolone polifotwe to podejda, ale za ta kwote to bedziesz mial zespolone + na xenon Ci starczy, i zespolone chyba beda lepsza robote robic :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.