Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co o tym myślicie ??


karolek61

Rekomendowane odpowiedzi

wiocha :mysli: - bo stylizacja na czarno :cool1::kox::good:

totalna bzdura :polew:

pojecie wiocha kojarzy mnie sie bardziej z tanim badziewnym laminatem, daewooooo huuhuuu oraz tanim perfumem :polew: :polew: :polew:

To tak samo jak z ubiorem jeden powie ci ze ubrales sie jak na pogrzeb a inny doceni elegancje czernii :kox:

Dlatego o tzw. " stylizacje " nigdy nie bede pytac :gwizdanie: wiem co mnie kreci a wyobraznia robi reszte :wink4:

moim zdaniem pomysl :good: tylko jak zwykle zalezny od dobrze dobranych elementow/materialow $$$ i odp. robocizny

ps. poszukaj Audic na forach EU / USA tam widac takie projekty :cool1: [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 13:44_________________________________________________Kowi dobrze prawi :good::cool1:

całe na czarno - tzn jaki kolor tego czarnego, może macik, malujesz czy obklejasz :mysli:

przednie lampy czarne - malujesz ich środek, obklejasz folią :mysli: oczywiscie chodzi o lampy zespolone poliftowe :mysli:

tylne lampy - kupujesz czy obklejasz folią :mysli:

czarne felgi - pokaż jakie to felgi rozmiar itp

przyciemnione szyby - mam nadzieje ze mówisz o wszystkich i w jakim stopniu ta ściema :mysli:

przedni grill - proponuje samą ramke w czerń

Wsi nie będzie jeśli to auto będzie z głową zrobione, bo jak zrobisz czarnucha na 16kach i zawieszeniu seria, to będzie wieś :evil:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________414290017458bed34473b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mam do malowania lewe przednie i tylne drzwi bo poprzedni właściciel miał chyba lekką przycierke i oddal samochód do uzdolnionego blacharza i teraz lekko pęka szpachla.. wiec i tak mam to do roboty i tak

daj auto ja Ci załatwię dzwon ale będzie z Twojej winy i mnie tam nie było :tongue4:

pomysł fajny-sam mysłałem o czarny sedane B5 w black- powodzenie-rów wszystko ze smakiem i porządnie- gud lak :good:

ale felgi bym sobie darował te które chcesz kupić a zostawiłbym te które sprzedajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemny chrom NIE CHROM srebrny , nie będzie się to wyróżniało na kilometr

ciemny chrom to antracyt :gwizdanie: fajnie w tym kolorze prezentują sie listwy w esach nie są chromowane są własnie ciemne z połyskiem, w zwykłym A4 tego chyba nie było :gwizdanie:

Ale jeszcze raz powtarzam ze normalne ramki wkoło szyb na czarnym aucie prezentuja sie mega i niewiem dalczego kazdy chce robic na maxa czarnucha :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemny chrom NIE CHROM srebrny , nie będzie się to wyróżniało na kilometr

ciemny chrom to antracyt :gwizdanie: fajnie w tym kolorze prezentują sie listwy w esach nie są chromowane są własnie ciemne z połyskiem, w zwykłym A4 tego chyba nie było :gwizdanie:

Ale jeszcze raz powtarzam ze normalne ramki wkoło szyb na czarnym aucie prezentuja sie mega i niewiem dalczego kazdy chce robic na maxa czarnucha :gwizdanie:

nie twierdze ze chromowane ramki są fu tylko chciałbym aby moj projekt był inwidualny i nie oklepany, owszem audi nie miało tego typu ramek - i kombinuję nad wykonaniem planu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemny chrom NIE CHROM srebrny , nie będzie się to wyróżniało na kilometr

ciemny chrom to antracyt :gwizdanie: fajnie w tym kolorze prezentują sie listwy w esach nie są chromowane są własnie ciemne z połyskiem, w zwykłym A4 tego chyba nie było :gwizdanie:

Ale jeszcze raz powtarzam ze normalne ramki wkoło szyb na czarnym aucie prezentuja sie mega i niewiem dalczego kazdy chce robic na maxa czarnucha :gwizdanie:

nie twierdze ze chromowane ramki są fu tylko chciałbym aby moj projekt był inwidualny i nie oklepany, owszem audi nie miało tego typu ramek - i kombinuję nad wykonaniem planu

uwierz że jak zrobisz go całego czarnego to będzie oklepany :decayed: a ten ciemny kolor był w audi ale tylko w S4, na pierwszy rzut oka nie widać go ale jak sie przyjrzysz to są takie same ramki jak w wersjach z ori chromem w seryjnych A4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet fajny taki cały na czarno ale przydałby się jakiś element auta dla kontrastu np czerwone zaciski od S4 i byłoby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciał bym zrobić swoje audi cale na czarno... przednie lamy czarne tylne czarne felgi czarne przyciemniane szyby przedni grill tez czarny. Co o tym myślicie?? Nie będzie wsi ??

Bez kolorowych detali wyjdzie czarna kupa, szczególnie jak będzie "po taniości" :wink4:

Muszą być jakieś detale przełamujące czerń. Bez tego będzie wioska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciał bym zrobić swoje audi cale na czarno... przednie lamy czarne tylne czarne felgi czarne przyciemniane szyby przedni grill tez czarny. Co o tym myślicie?? Nie będzie wsi ??

Bez kolorowych detali wyjdzie czarna kupa, szczególnie jak będzie "po taniości" :wink4:

Muszą być jakieś detale przełamujące czerń. Bez tego będzie wioska.

Zaciski na przykład, lusterka satynowe, jeżeli avant to relingi. Zależy od własnego "widzimisię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czarny to jest wiocha? no chyba że ktoś pomaluje całe autko na czarno lakierem wraz z szybami i lampami :decayed: mi osobiscie nie podobaja się dymione tylnie lampy ale projekt całe audi na czarno wygląda git i nie ma polotu wiochą, a chrom hmmm jak ja widze chrom to aż mnie trzęsie, nie mówie że to wiocha ale naprawde mi się nie podoba i zniknołby z mojego auta w sekunde

A mi się kompletnie cały czarny niepodoba :gwizdanie:

waterfest_13081.jpg

waterfest_13078.jpg

waterfest_13074.jpg

Nawet na glebie jest lipa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi%20A4%20Avant%20Black.jpg

Tutaj czarny grill, szyby i felgi. Zdecydowanie lepiej ale szału nie ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim przykładzie przynajmniej znaczek i lampki są detalami przemałującymi czerń... kierunek też robi robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem czarna jak najbardziej :decayed: ale z przelamaniem np biale felgi typu bialy perlowy lub bialy mat i do tego zaciski w czerwien... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko bardziej i na większej ilości elementów nie pękała ta szpachla :confused4: "Przycierka" - ja widze że żadne auto nie miało "wypadku" tylko wszystkie o dziwo same "przycierki" :blink: Jak dla mnie auto całe na czarno to trudna sztuka zrobic naprawde dobrze.... Ale jak chcesz to próbuj :wink4: Życze powodzenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominikt , dlaczego uwazasz ze chrom to wiocha , jak dobrze ;listwy zrobiony , lub jak sa fabryczn ie to auto elegancko wyglada , lusterka w chromie tez nie najgorzej , ale too zalezy kto co lubi , a zwlaszcza kto co ma:P Ci co maja chrom chwala chrom ci co nie maja robia najazd ze chrom to wiocha :P ja nie mam a mi sie podoba:P Pozdro Wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden woli chrom drugi czarny mat...kwestia gustu. Można zrobić całkiem czarną i będzie :kox: o ile całość się zgra.

ja osobiście popieram pomysł....czarna bez chromu na dobrym kole i solidnej glebie...ewentualnie jasny środeczek do tego jako kontrast :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja także popieram :good:Taka typowa czarna żdzira ,dodatkowo mocny motor i nie trzeba nic więcej :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...