Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebrny by HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To bierz moje RH :wink4:

:decayed: Nie nie, mam już wzór na oku, przy czym nie będę jakiś specjalnie oryginalny :decayed:

Szkoda tak małej felgi do fajnego auta :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

To bierz moje RH :wink4:

:decayed: Nie nie, mam już wzór na oku, przy czym nie będę jakiś specjalnie oryginalny :decayed:

Szkoda tak małej felgi do fajnego auta :rolleyes:

Oj tam, oj tam. :) I tak to będzie dla mnie duży przeskok bo z 15" stalufelg na 17" ;) A co będzie potem to zobaczymy. O sprzedaży auta nie myślę nawet także mam czas na zmiany :decayed:

Opublikowano

Więc ile cali będzie ? :naughty:

Bez szaleństw. ;) Na początek 17 potem jak mnie bardziej wciągnie to będziem myśleć co dalej.

nie popełniaj tego błędu :cool1:

Opublikowano

A moim zdaniem dobrze zrobi :gwizdanie:

Byłem w LOP na 18 i gwincie. 17" + sportowy kit to kompromis pomiędzy wyglądem a użytecznością auta.

Opublikowano

na 17" będzie nisko, tym bardziej na "kicie", już nigdy nie popełnię tego błędu, od razu 18-19'' bo i tak flaki wytrzepane :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A moim zdaniem dobrze zrobi :gwizdanie:

Byłem w LOP na 18 i gwincie. 17" + sportowy kit to kompromis pomiędzy wyglądem a użytecznością auta.

Thank you :hi:

:decayed:

Jak mówię, jak mi się znudzi to pewnie wleci 18" ale zrobię to stopniowo. U nas naprawdę żeby gdzieś pojechać to trzeba kilkadziesiąt km przedzierać się przez dziurawe jak sito drogi i dopiero zaczyna się cywilizacja :thumbdown:

Opublikowano

Grill :good: Też myślę o takim :kox:

Opublikowano
  • Autor

Grill :good: Też myślę o takim :kox:

To szyku trochę dolarów :disgust:

Albo kupuj "zamiennik" :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Grill :good: Też myślę o takim :kox:

To szyku trochę dolarów :disgust:

Albo kupuj "zamiennik" :wink4:

:decayed:

zamiennik to jednak nie to :thumbdown:
Opublikowano

dobra felga, dobra gleba i nic więcej nie trzeba :good: :good:

ps. zakładaj 18"!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Miło widzieć, że Grill został przekazany w dobre ręce i na porządne auto :good:

Pozdrawiam :wink4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały upgrade!

Po długiej przerwie wziąłem się w końcu za montaż halogenów według instrukcji mrogala ( :hi: )

d210e09d0b20f594m.jpg 010243c6871b41bam.jpg e3fa27284fb8c903m.jpg 49a13c29fce6802cm.jpg

Taka dygresja: Ile się owkur***łem przy tej robocie to szkoda gadać :wallbash: Obym nie musiał tego robić więcej.

Teraz to chyba bym wolał kupić od razu zderzak poliftowy :decayed:

Opublikowano

Mały upgrade!

Po długiej przerwie wziąłem się w końcu za montaż halogenów według instrukcji mrogala ( :hi: )

d210e09d0b20f594m.jpg 010243c6871b41bam.jpg e3fa27284fb8c903m.jpg 49a13c29fce6802cm.jpg

Taka dygresja: Ile się owkur***łem przy tej robocie to szkoda gadać :wallbash: Obym nie musiał tego robić więcej.

Teraz to chyba bym wolał kupić od razu zderzak poliftowy :decayed:

nie idz na łatwizne co wyrezasz to twoje :good:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe zabawki do środka:

2din.jpg

Zdjęcie nie moje, ale zestaw mój :decayed:

+ tunel z polifta,

+ podłokietnik

+ mieszek od raggusia

+ małe spy photo :kox:

IMG_1526.jpg

Opublikowano

jaki twój? to mój tunel :polew:

Opublikowano

no nie mów że na dekory walniesz tego sticker z Simpsonami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem dodać że tunel Krychy :cool1:

Jakby kto pytał :polew: [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 20:43_________________________________________________

no nie mów że na dekory walniesz tego sticker z Simpsonami :decayed:

Jeszcze nie wiem :klamie:

:decayed:

Opublikowano

kolejny 2DIN w lubelskim :kox: teraz radyjko, bo tego kredensa to ja widziec nie chce :naughty:

Opublikowano

kolejny 2DIN w lubelskim :kox: teraz radyjko, bo tego kredensa to ja widziec nie chce :naughty:

to ja chętnie wezmę ten kredens :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.