Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Srebrny by HaVoK


HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

No to się widzimy :thumbup: A gdzie się odbędzie? Bo nawet nie wiem... :mysli:

Chyba stara ekipa z poprzedniego spotu i być może kilka nowych osób.

Solara nie będzie (znów) :(

ADAM! ALE GDZIE? :polew:

:> :polew: jeszcze się nie obudziłem :polew:

W Lublinie, spotykamy się pod zamkiem i jedziemy nad zalew na grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOo to bardzo mi się podoba taki plan :) Bardzo mi odpowiada i mogę powiedzieć że na 100% będę :) Razem z moją drugą połówką tym razem, bo też chce jechać i zobaczyć innych wariatów podobnych do mnie :polew:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 11:00_________________________________________________Podświetlane kratki :) Up w pierwszym poście. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie z kratkami, najlepszy efekt to wieczór, noc i jest pięknie :good:

Prawda prawda. Za dnia prawie nie ma różnicy :P Ale w nocy naprawdę ładnie się prezentuje. Warto było się męczyć :D Teraz chyba będę myślał o tunelu środkowym i konsoli z polifta. Nie wiem jak to ogarnę ale chyba spróbuję :)[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 09:46_________________________________________________Następny mod:

1a59683ce17224c1m.jpg

+ zbieranie gratów na tunel od polifta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havok jak cos to mam troche konsoli z polifta :wink4: z tym że 1DIN :)[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 16:00_________________________________________________

Jest jest, być może Kowiaczek (Kowi87) zaszczyci go swoją obecnością :naughty:

ło turwa :polew: :polew: moze sie uda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny update. Halo + Folia

Za 2 może 3 dni większy update z materiałami do detailing'u :evil:

Przy okazji, nie ma ktoś na zbyciu ramek na te halogeny?[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 18:21_________________________________________________My detailing list: :kox:

Preparaty:

  • Wolf's Chemicals Decon Brake Duster (tester) x2

  • Bilt Hamber Auto Clay Soft 200g (200g- dużo ale może jeszcze ojcu zrobię prezent i przejade tym cudem:))

  • Poorboy's World Trim Restorer (tester)

  • Poorboy's World APC (tester, ale rozrobi się :decayed:)

Akcesoria:

  • Monster Shine Applicator Tri Color
  • Soft Foam Applicator
  • Showcarshine Pędzlek do trudno dost. miejsc
  • Butelka + atomizer
  • Bilt Hamber Soft Foam Applicator
  • Showcarshine Fluffy Dryer 90x60 cm
  • Meguiars Microfiber Wash Mitt
  • Pojemnik z podziałką

Do kupienia zostało Ultimate Compound, Ultimate Polish i NXT Generation Tech WAX 2.0... Ale te produkty kupię NA PEWNO nie w tym miesiącu... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboy's World Trim Restorer - od razu Ci mówię że zaraz po nałożeniu jest bardzo tłusty, podobny do olejku do opalania, ale odczekaj chwilę, przetrzyj szmatką i będzie kosa :good: plastiki będą czarne, ale nie tandetnie świecące, a do tego tester jest dosyć duży i wystarczy na trochę

Showcarshine Fluffy Dryer - fajny i niedrogi :good:

Przemyśl jeszcze raz zakup Ultimate Polish, na pewno coś tam daje, ale żeby urywało doope to nie powiem, zwłaszcza na srebrnym :confused4: Może zapytaj o jakiś tester tego środka na początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poorboy's World Trim Restorer - od razu Ci mówię że zaraz po nałożeniu jest bardzo tłusty, podobny do olejku do opalania, ale odczekaj chwilę, przetrzyj szmatką i będzie kosa :good: plastiki będą czarne, ale nie tandetnie świecące, a do tego tester jest dosyć duży i wystarczy na trochę

Właśnie z tym jednym preparatem jest mały problem, bo nie mieli go w magazynie (podobno przestali go do PL ściągać, przynajmniej w tej chwili- tak powiedział MrCleaner) ale zamiast niego mieli mi dorzucić coś innej marki (nie pamiętam nazwy, jak dostanę to napiszę co i jak) ale dający ten sam efekt- czarne plastiki ale bez tandetnego PLAKowego efectu.

Generalnie po użyciu plastiki mają wyglądać jakby przed chwilą wyjechały z fabryki. Na zew. i wew. auta.

Showcarshine Fluffy Dryer - fajny i niedrogi :good:

Porównałem oferty na stronie i wydawało mi się że jest dobra cena w stosunku do jakości, biorąc pod uwagę info jakie znalazłem na kosmetykaaut.pl

:good:

Przemyśl jeszcze raz zakup Ultimate Polish, na pewno coś tam daje, ale żeby urywało doope to nie powiem, zwłaszcza na srebrnym :confused4: Może zapytaj o jakiś tester tego środka na początek

Wyślę jutro zapytanie do showcarshine o jakiś zamiennik do srebrnego lakieru, zobaczymy co powiedzą. Chociaż to jest właśnie srebrny kolor, niewdzięczny w detailingu.. Podejrzewam, że cokolwiek bym nie użył to i tak doopy nie urwie :wink4:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 23:21_________________________________________________Dzisiejsza paczka kosmetyków odmładzających dla Auta :decayed:

875054d2c4f9c6f3m.jpg

Zamiast Poorboys'a dostałem Finish Kare o zapachu Gumy 'Donald' :decayed: (ktoś je pamięta?) I aż się koleżanki w pracy chciały napić :tongue4:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 21:36_________________________________________________Gratisowo dostałem pędzelek, mikrofibry i ten niebieski aplikator. Nie wiem do czego go wykorzystać jeszcze :mysli:

EDIT: Już wiem. Jest on ogólnego zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuj, testuj. Na spocie podzielisz się doświadczeniami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuj, testuj. Na spocie podzielisz się doświadczeniami :kox:

Do spoty nawet nie ruszę zestawu bo brakuje kilku rzeczy jeszcze :/ Zresztą nawet nie będę miał kiedy. Wydałem kasę przeznaczoną na wyjazd i teraz popołudniami dorabiam to tu to tam żeby coś tam uciułać jeszcze. :>

a najlepsze jesto to, że Moja Kobieta o zakupach nic nie wie :polew:

A odnośnie spota to czas się wziąć w garść i zrobić ten podjazd w końcu... Trzeba będzie zwołać chłopaków w przyszłym tygodniu i będziemy działać.[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 21:55_________________________________________________Małe up! (trzy ostatnie zdjęcia w pierwszym poście) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł żeby osiągnąć efekt lustra ogarnij sobie polerkę mechaniczną. Lakier vag jest tak twardy, że nakładając ultimate compound ręcznie tylko się namęczysz a efekt będzie żaden.

Ja mam nakładkę do wiertarki i wiertarkę z regulacją obrotów - jak ostatnio pocisnąłem naprawdę widać różnicę. Moim zdaniem żadne megsy nie dadzą super efektu bez polerki mechanicznej.

Przed zimą zrobię powtórkę, tylko kupię twardszy pad :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z kolegą może mi pożyczy polerkę. Albo podjadę do niego i pozwoli mi skorzystać u siebie. :) Nie mam właśnie tylko Ultimate Compounda, cleanera i wosku. Z tym będzie już wsio! :)

I wpadły przed chwilą lepki na tylną szybę :)

lepki.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przepłaciłeś :confused4:.

Trzeba było z Puerto gadać, ze zniżkami miałbyś nówkę w podobnej albo niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przepłaciłeś :confused4:.

Trzeba było z Puerto gadać, ze zniżkami miałbyś nówkę w podobnej albo niższej cenie.

No ten jest prawie nówka podobno. Sprzedający ocenił że stan igła. Ze zdjęć też tak wynika. Zobaczymy :) Nie będę już rozmyślał że gdzieś jest taniej bo mnie tylko port... głowa rozboli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, jak ma się kasę to lepiej kupić i nie szukać bo można nie znaleźć albo naciąć się na "okazję" i tylko się wkurzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, jak ma się kasę to lepiej kupić i nie szukać bo można nie znaleźć albo naciąć się na "okazję" i tylko się wkurzać.

Szukam cały czas ramek na halogeny bo wisiały 2 miechy temu za 100 obie i myślałem że znajdę taniej. To teraz nie ma. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...