Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrócą tylko, że już będą kalendarzowo o rok starsze :(

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co nie zmienia faktu,ze i tak beda drozsze niz teraz, choc nie we wszystkich wypadkach to sie sprawdza.

Ja aktualnie jestem na etapie sprzedazy stunta (to jednak nie dla mnie, za malo czasu i checi) i bede szukal Zx-10r z lat 2004-2005 jesli fundusze pozwola :)

Opublikowano

Szukaj GSX-R-y, Kawasaki to quuuuupa

Opublikowano

Mialem GSX-R 600 K6 i rzeczywiscie fajne moto,ale mialem tez 636 2005 i jednak bylo to chyba najlepsze moto jakie mialem w zyciu (a mialem jeszcze 600RR 2005 i Z1000 2006 no i F2 1992 stunt :decayed:).

A dziesiatka to moje marzenie od dawna, jak mowia jej uzytkownicy "nienormalne moto dla nienormalnych ludzi" :naughty:

Opublikowano

nie pisze tutaj o 600-ce tylko o 1000

Opublikowano

Szukaj GSX-R-y, Kawasaki to quuuuupa

no właśnie dziś rozmawiałem z chłopakami z http://www.ratka.com.pl/ i chwalili Z 750

i komu tu wierzyć :cool1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chcesz zobaczyc Z750S ?????

stoi u mnie w garazu, niby 110kM a jezdzi jakby miało 50 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Bo 750 to dla dziewczynek jest,jak Z to 1000 :tongue4:

Ja tam szukam dziesiony,no chyba ze rzeczywiscie trafi sie jakis fajny Gixxer :>

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chcesz zobaczyc Z750S ?????

stoi u mnie w garazu, niby 110kM a jezdzi jakby miało 50 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Bo 750 to dla dziewczynek jest,jak Z to 1000 :tongue4:

Napinacze jesteście i tyle :sick3:

to, że jeździcie na moto już jakiś czas to tym bardziej powinniście być pomocni ,a nie szydera :thumbdown:

nawet jeśli macie rację nic sensownego do wątku nie wnosicie :confused4:

Opublikowano

Zarty kolego ;)

Z750 fajne moto,dla kogos kto nie potrzebuje wielkiej mocy i sporo jezdzi po miescie i w kolo komina to jak najabrdziej tak,bo w trase to tym sie raczej nie poleci. Ja mialem Z1000 i osiagami mozna bylo ja porownac do sporta 600,wiec 750 pewnie dla mnie byloby mulowate.

Zalezy kto jakie moto mial wczesniej i czego oczekuje.

Opublikowano

Zarty kolego ;)

Z750 fajne moto,dla kogos kto nie potrzebuje wielkiej mocy i sporo jezdzi po miescie i w kolo komina to jak najabrdziej tak,bo w trase to tym sie raczej nie poleci. Ja mialem Z1000 i osiagami mozna bylo ja porownac do sporta 600,wiec 750 pewnie dla mnie byloby mulowate.

Zalezy kto jakie moto mial wczesniej i czego oczekuje.

:decayed:

no w sumie to ma być mój pierwszy motor więc chyba powinien być ok :wink4:

Opublikowano

No na pierwsze moto jak najbardziej,choc i tak wiadomo,ze nawet na skuterze najwazniejszy jest olej w glowie :cool1:

Opublikowano

Powitać rodzinę motocyklistów ;) Ja niestety już sezon zakończyłem bo zdrowie nie pozwala latać,ale mam nadzieję że szybko minie zima i powrócimy na drogi... ;) Lewa w górze!

Opublikowano

Zarty kolego ;)

Z750 fajne moto,dla kogos kto nie potrzebuje wielkiej mocy i sporo jezdzi po miescie i w kolo komina to jak najabrdziej tak,bo w trase to tym sie raczej nie poleci. Ja mialem Z1000 i osiagami mozna bylo ja porownac do sporta 600,wiec 750 pewnie dla mnie byloby mulowate.

Zalezy kto jakie moto mial wczesniej i czego oczekuje.

:decayed:

no w sumie to ma być mój pierwszy motor więc chyba powinien być ok :wink4:

przymierzałem się do zakupy z1000 - kwestia prowadzenia to bajka, motocykl jest za***iście zestrojony - dla mnie problemem był mój wzrost ( 188 cm ) - trochę mi było niewygodnie. :confused4:

Opublikowano

Mam podobny wzrost i wszyscy sie smiali,ze wygladalem na tym moto jakbym mial kolek w d*pie :polew:

Mialem szukac Zx-10r,ale po przeliczeniu finansowych mozliwosci wyszlo,ze za bardzo nadwyrężyłbym budżet,dlatego... przedwczoraj pojechalem na spontanie pod Poznan i kupilem... R1 :decayed:

Co prawda pierwsza generacja,ale na sezon starczy,to moj pierwszy "liter".

Do zakupu sklonil mnie stan techniczny, cena, pewna historia i o dziwo- bezwypadkowosc, jedynie delikatny szlifek na prawym boku i tak przyjechala z Niemiec.

No i ten niebieski kolorek :tongue4:

Czekam do wiosny :naughty:

Opublikowano

R1 to narwany koń, jedziłem taką i przyznam że przyprawia o mocne bicie serca :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

R1 to narwany koń, jedziłem taką i przyznam że przyprawia o mocne bicie serca :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to może taką mi zaproponujesz jako pierwszy motor skoro Z 750 muli :decayed:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak chcesz pierwszy motor to polecam japońskiego "sokoła wędrownego"

na pewno bedziesz zadowolony :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka, ostatnio w biedronce były fajne skutery

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jak chcesz pierwszy motor to polecam japońskiego "sokoła wędrownego"

na pewno bedziesz zadowolony :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka, ostatnio w biedronce były fajne skutery

ale jesteście subtelni :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.