Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rajza j**nieta fajnie bylo do 16:00 potem juz nakur... Po lapach :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pod koniec maja sprzedaje swoja f4i :) wiec jak dalej bedziesz chetny to zapraszam.

Jak masz jakieś fotki to podeślij mi w wolnej chwili na [email protected] ; chciałbym kupić coś wcześniej, powiedzmy marzec/kwiecień ale to zobaczymy czy trafi się coś fajnego :wink:

Opublikowano

No to mozna byloby i wczesniej sie dogadac ;)ybany8uz.jpg tak to wyglada. Dokladniejsze foto zrobie jakos w tygodniu i podesle ;)

Opublikowano

to ja pokażę fz6 s2 do sprzedania

image.jpg

image.jpg

Opublikowano
No to mozna byloby i wczesniej sie dogadac ;)http://img.tapatalk.com/d/14/03/03/ybany8uz.jpg tak to wyglada. Dokladniejsze foto zrobie jakos w tygodniu i podesle ;)

Ładniutka CBRa; porozglądam się jeszcze, ale mam Cię na uwadze :wink:

Który to rok?

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Bardzo ładny sprzęcik; rzuciły mi się w oczy Twoje kolektory wydechowy w ładnym "chromie" - w większości przypadków przybierają wiele różnych kolorów i odcieni :wink:

Opublikowano

2002r

Opublikowano

ja szukam dokładnie takiej CBR F4I SPORT tylko ze po lekkim dzwonie. (stunt projekt) jak ktoś gdzieś coś? to proszę dac znac.

Opublikowano

może znacie kogoś kto ma na sprzedaż GS500 niedrogo w fajnym stanie. Chcę spróbować dwóch kółek i pomyślałem że suzuki będzie ok na pierwsze moto.

Opublikowano
może znacie kogoś kto ma na sprzedaż GS500 niedrogo w fajnym stanie. Chcę spróbować dwóch kółek i pomyślałem że suzuki będzie ok na pierwsze moto.

Mialem, daruj sobie. W tej klasie moge smialo polecic honde cb500 lub bandita :)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
może znacie kogoś kto ma na sprzedaż GS500 niedrogo w fajnym stanie. Chcę spróbować dwóch kółek i pomyślałem że suzuki będzie ok na pierwsze moto.

miałem w przepięknym stanie, sprzedało się, idealne na pierwsze moto, IDEALNE podkreślam. jeździłem wcześniej sezon, sprzedałem głównie dlatego że jestem wysoki 192cm wzrostu , nie moglem jakoś wygodnej pozycji znaleźć, teraz właśnie ujeżdżam Bandyte 650, dzien do nocy naprawde jak dla mnie motocykl 0 min 1/3 większy, pod każdym względem

Opublikowano
może znacie kogoś kto ma na sprzedaż GS500 niedrogo w fajnym stanie. Chcę spróbować dwóch kółek i pomyślałem że suzuki będzie ok na pierwsze moto.

Popatrz na jajko gsxf 600 lub 750

Opublikowano
może znacie kogoś kto ma na sprzedaż GS500 niedrogo w fajnym stanie. Chcę spróbować dwóch kółek i pomyślałem że suzuki będzie ok na pierwsze moto.

Popatrz na jajko gsxf 600 lub 750

Stylistyka powala jajka...

Jak juz plastik to jakas zdrowa f3 !

Opublikowano

gsxf to straszne szafy

Opublikowano
gsxf to straszne szafy

Ja śmigam takim,jestem zadowolony.

Opublikowano

w mojej cbr f4i mam wyświetlacz biegów od datatool i po synchronizacji biegów, nie chce mi mi zapamiętać biegów, a mianowicie wygląda to tak, że do okola wyświetlacza lata kreseczka jakby zapamiętywał, a tutaj lipa nic i tak cały czas lata.

Wie ktoś może co robię źle ?

wszystko robię jak tutaj jest podane:

2:09min tak u mnie cały czas się po wszystkim wyświetla

edit: to moj nagranie problem datatool gear digi error help pomocy - YouTube

Opublikowano

czy musiałeś przerabiać czujnik biegów?

Opublikowano

nie, wszystkie potrzebne dane zczytuje z licznika

Opublikowano

a gdzieś jakiejś diody nie powinieneś wlutować

Opublikowano

właśnie nie trzeba podłączasz kable pod luz, prędkość, zasilanie i obroty i synchronizujesz wszystko idzie dobrze do 6 biegu a następnie dzieje się tak jak na filmiku

Opublikowano

jeśli coś znajdę na ten temat to Ci napisze,bo ja nie wiem

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 21:28 ----------

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,torunska-zablokowana-po-wyp adku-2-motocykli-i-3-samochodow,116177.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.