Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

nie wyjalem aku na zime i padl do spodu, laduje juz drugi dzien i nadal nie jest naladowany, chyba czas na zmiane?

Polecam zakup ładowarki do aku. Ja używam od paru lat i na wiosnę, żadnych problemów z rozruchem, akumulatorem.

używam takiej

http://sklepmotocyklowypabianice.pl/sklep-motocyklowy-pabianice/akcesoria-motocyklowe/ladowarka-yamaha-yec-8-detail

kolego tylo tu mozna go kupis??

sam bym kupił ale tam sie chyba trzeba zalogować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam z Lidla za 50zł i też sobie chwale, tu płacisz 50 za prostownik i 200 za napis.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa sezony miał dopiero. Mam ładowarkę, kupiłem w motoakcesoriach za 70 zeta chyba z tego co pamiętam ale już nie widzę takiej u nich na stronie.

Zmierzyłem miernikiem jak wygląda sytuacja i chyba jest oki po ładowaniu. zobaczymy jak będzie funkcjonował bo chyba pełne rozładowanie nie wpływa zbyt korzystnie na aku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mu nie będzie. tak naprawde bateria nie używana powonna być rozładowana

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci takich glupot nagadal. Akumulatora nie powinno rozladowywac sie ponizej okresonego napieci z tego co pamietam to ok 7v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, chciałem się przywitać w tym wątku, zakupiłem sobie Kawasaki Er6n, to mój pierwszy większy moto, zastanawiam się nad kupnem kasku, ubrań, ale ile ludzi tyle opinii. Może ktoś tutaj coś poleci dobrego a niedrogiego do nakeda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inne upodobania ale na stroju nie ma co oszczedzac tyle ze jako amator sam nie wiesz co jest dobre a co nie, sam to przechodzilem.

Za sensowny kask trzeba dac ok 700zl i tu celowal bym w AGV lub HJC, pamietaj ze musi byc scisly bo sie troche wyrobi.

Kurtka w zaleznosci czy skora czy tekstylna ale na nakeda bardziej pasuje tekstylna. Pare lat temu kupilem dosc wysoki model tekstylnej RST i jestem z nieg mega zadowolony wiec taka tez moge ci polecic lecz nie sa to tanie kurtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek mam aku do sprzedania nówkę jak coś


tomaszstn odezwij się na PW w sprawie ubioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musti wyslij na pw co to za aku bo szukam czegos do lesnego stwora ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Lidla za 50zł i też sobie chwale, tu płacisz 50 za prostownik i 200 za napis.

ładowarkę yamahy dostałem w jako "gratis" przy zakupie nowego motocykla.

Ale ogólnie masz rację logo podbija cenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam aku POWERBAT CBTX12-BS nowy - 89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci takich glupot nagadal. Akumulatora nie powinno rozladowywac sie ponizej okresonego napieci z tego co pamietam to ok 7v.

jakis ty szybki kolego☺!!!

nie napisalem reszty bo przyszli mi goscie a przez przypadkowo musiałem wyslac.

baterie litowo jonowe powinny byc rozładowane na czas gdy nie pracują ale w przypadku akumulatorów ktore są kwaso zasadowe powinny pozostawać w ciągłej pracy wiec najlepiej zeby na czas nieużywania maszyny byly podpiete pod impulsowy.natomiast jedno rozladowanie nie spisuje go na straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu tak myslisz?

uważasz ze jestes jedyny który cos tam wie o motocyklach?

na motocyklach jeżdze od 10 toku zycia a od 17 na dużych, byc moze nadal nie mam tak duzej wiedzy jak ty,

ta ktorą posiadam narazie wystarcza.(lecz uczyc sie trzeba cale zycie)a jesli bedzie potrzeba zajżec do Wikipedii to na pewno skorzystam☺.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inne upodobania ale na stroju nie ma co oszczedzac tyle ze jako amator sam nie wiesz co jest dobre a co nie, sam to przechodzilem.

Za sensowny kask trzeba dac ok 700zl i tu celowal bym w AGV lub HJC, pamietaj ze musi byc scisly bo sie troche wyrobi.

Kurtka w zaleznosci czy skora czy tekstylna ale na nakeda bardziej pasuje tekstylna. Pare lat temu kupilem dosc wysoki model tekstylnej RST i jestem z nieg mega zadowolony wiec taka tez moge ci polecic lecz nie sa to tanie kurtki.

Właśnie brałem pod uwagę kask HJC bo idealnie pasuje pod kolor motocykla a i opinie są dobre. Kurtka i spodnie chciałem tekstylne i wstępnie sobie zarezerwowałem jakiś tam zestaw, zastanawiam się tylko czy kask szczękowy czy integralny bo kolega namawia na otwarty a poczytałem trochę i do nakeda bardziej polecają pełny. Zostają jeszcze buty, rękawice, kominiarka i jakieś pierdółki do moto. Dzisiaj właśnie zarejestrowałem i ubezpieczyłem. Zastanawiam się też czy kupić NW czy sobie darować. Jak ktoś coś może to niech napisze, jestem na etapie zbierania info z różnych źródeł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inne upodobania ale na stroju nie ma co oszczedzac tyle ze jako amator sam nie wiesz co jest dobre a co nie, sam to przechodzilem.

Za sensowny kask trzeba dac ok 700zl i tu celowal bym w AGV lub HJC, pamietaj ze musi byc scisly bo sie troche wyrobi.

Kurtka w zaleznosci czy skora czy tekstylna ale na nakeda bardziej pasuje tekstylna. Pare lat temu kupilem dosc wysoki model tekstylnej RST i jestem z nieg mega zadowolony wiec taka tez moge ci polecic lecz nie sa to tanie kurtki.

Właśnie brałem pod uwagę kask HJC bo idealnie pasuje pod kolor motocykla a i opinie są dobre. Kurtka i spodnie chciałem tekstylne i wstępnie sobie zarezerwowałem jakiś tam zestaw, zastanawiam się tylko czy kask szczękowy czy integralny bo kolega namawia na otwarty a poczytałem trochę i do nakeda bardziej polecają pełny. Zostają jeszcze buty, rękawice, kominiarka i jakieś pierdółki do moto. Dzisiaj właśnie zarejestrowałem i ubezpieczyłem. Zastanawiam się też czy kupić NW czy sobie darować. Jak ktoś coś może to niech napisze, jestem na etapie zbierania info z różnych źródeł :decayed:

Pokaz Foto kawki tomasz:) jak dla mnie to na nakeda tylko skora, przynajmniej jesli chodzi o wyglad ;D ijesli mozesz to napisz mi rocznik przebieg i cena na priv :)

Mi sie udalo kupic Strój Richa w idealnym stanie za niewielkie pieniadze ;D +buty Pdx + rekawice :) jestem mega zadowolony, pasuje jak ulał ;D teraz tylko motorek odebrac od mechanika ;)

Edytowane przez jhimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadac sobie pytanie czy chcesz miec uzywana zapocona skore i mieszac w niej swoj pot lecacy po d*pie ale miec +5 punktow do lansu i +2 za torowy garb w chinskim kombinezonie czy wybrac wygodna tekstylna kurtke.

Za szczekowy kask trzeba dac juz wieksze pieniadze a takie po 600zl nie sa warte niczego. Jak dla mnie tylko zwykle bo sa najbezpieczniejsze i najcichsze.

Rekawice to kwestia idywidualna i przedewszystkim musza byc wygodne, nie daj sie naciagnac na jakies hiper usztywniane bo przy dzwonie i tak nie pomoga a latem sa nie wygodne.

Kominiarka musi byc do obojczykow tak aby nie wychodzila z kurtki, wazne tez zeby nie miala grubych szwow na twarzy bo po godzinie jazdy wyglada sie jak Popek.

Spodnie zalerzy czy chcesz nakladac na buty czy miec schowane, musisz sie nad tym zastanowic dobierajac szerokosc nogawki tak aby potem bylo wygodnie. Przy tekstylnych trzeba dobrze wybierac model aby na d*pie mialy gumowaty material abys sie nie slizgal a druga sprawa jesli na tylku jest tekstylna nakladka to na 100% po czasie zrobi sie dziura na szwie.

Co do butow nie mam zbytnio doswiadczenia jakies 6 lat temu kupilem swoje adrenaliny i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem że na forum Audi jest poruszany temat motorków:) Tak to mniej więcej wygląda u mnie szału nie ma ale wstydu chyba też nie... http://www.directupload.net/file/d/4286/nayvljzl_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam nakeda i tylko skóra do niego pasuje mam taką

http://www.4ride.pl/kurtka-skorzana-rst-blade-biala.html

bez żadnego garba i na pewno będziesz lepiej wyglądał niż w tekstylnej nie wspomnę o bezpieczeństwie :wink:

Edytowane przez danielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...