Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Ladny raptor ,mysle wlasnie nad takim quadem ,zastanawiam sie nad sprzedaniem swojej fazerki.

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja stoi jeszcze i czeka, opony nówki, olej w lagach świeży, gaźniki wyregulowane, nowe zębatki i łańcuch, jeszcze tylko olej i filtry i na drogi ;-)

dcadd2f32387d8da577f68661a85d311.jpg

498c49d972d31c148c94a97fe61241ce.jpg

856de9d71501f0b15d80eaf599dee5c8.jpg

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zmienił Raptorka na Huśkę SM 610.. ale jak ja sobie przypomnę te chore WORD'y to mnie w brzuchu skręca :decayed: Robił ktoś ostatnio prawko na A? Jak to tam teraz wygląda? Trzeba było kurde robić razem z B, jak mi doradzali :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dziwnych względów prawko musiałem robić ponownie jakieś 3 lata temu. 

Kiedyś prawko na motor to była formalność, teraz nawymyslali głupot i ograniczeń wiekowych i myślą że coś to zmieni. Testy zdawałem 3 razy i ledwo się udało, jednym z pytań na A było "jaka jest max długość ciągnika rolniczego z dwoma przyczepami". Godzin wykładów jest naprawdę dużo a do tego chyba ze 30 godzin do wyjezdzenia i dla osób które mają pracę i rodzinę jest to naprawdę duży problem. Nie wspominając o kosztach, kiedyś za B + A płaciłem 1000 zł teraz samo A kosztuje 1600 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukaszooo napisał:

jednym z pytań na A było "jaka jest max długość ciągnika rolniczego z dwoma przyczepami". 

Ja pier..... w zjebanym kraju z chorymi przepisami i politykami tak jest... chyba nigdy się nie przyzwyczaję i nie chcę nawet.

Ja płaciłem 1800 zł za kat. B w 2007r.

Kat A- 700zł w 2009r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w tamtym roku na początku i prawko na A koszt 1350zł.

Głupich pytań masa do tego ujowo uczą na tych lekcjach a najlepsze jest to,że uczą Cię na innym motocyklu niż jest na egzaminie , a jeśli zdarzy się że będzie taki sam to taki stłumiony,że szkoda gadać.Na szczęście ja robiłem tylko samą praktykę wcześniej latałem więc poszło za 1.

Moja CBR-a mechanicznie już gotowa.Nowy napęd Dida ze złotym łańcuchem i złotymi zębatkami wpadł nowy olej i olej z uszczelniaczami w lagach.Kupiłem też nowe buty Pireli Angel ST.Moto spolerowane gotowe na loty :good::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was przerobionego ścigacza na Street?
Mam popękane owiewki po ślizgu. Zastanawiam się czy nie przerobić swojej CBRki.
Na coś takiego.
Jaka jest wasza opinia?
5f3f562aaf6afffd8682e0dfc169c453.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukaszooo napisał:

Z dziwnych względów prawko musiałem robić ponownie jakieś 3 lata temu. 

Kiedyś prawko na motor to była formalność, teraz nawymyslali głupot i ograniczeń wiekowych i myślą że coś to zmieni. Testy zdawałem 3 razy i ledwo się udało, jednym z pytań na A było "jaka jest max długość ciągnika rolniczego z dwoma przyczepami". Godzin wykładów jest naprawdę dużo a do tego chyba ze 30 godzin do wyjezdzenia i dla osób które mają pracę i rodzinę jest to naprawdę duży problem. Nie wspominając o kosztach, kiedyś za B + A płaciłem 1000 zł teraz samo A kosztuje 1600 zł. 

No w tym wszystkim to chodzi głównie o czas. O ile same jazdy to nie problem, bo można zapłacić i nie wyjeździć, to latanie po WORDach na testy, ponowne zdawanie teorii, potem praktyka itd. A do tego się nawkurzasz, bo jakiś cymbał Cię obleje za "friko", jak mnie na powtórce z B. "Zbyt pewnie Pan jeździ", a po wyjściu z auta powiedział mi wprost, że wie, że jestem tutaj z powodu zabrania prawka za punkty.

OC nie działa w przypadku posiadania KAT B, a nie posiadania KAT A? Gdyby działało, to na cholere komu prawko.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem Z750 i zanim trafiła do PL mogłem sobie 2 dni polatać...;)
3370a9471df1e079b0eb461cc3f70ea8.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz kategorii prawka to Oc nie działa, druga sprawa to kiedyś za jazde bez kategorii była 300zł a całkiem bez prawka 500zł, teraz pozmieniali i kary są duzo wyższe a z tego co wiem za recydywe mozna dostać zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to wypłacają gdy się nie ma podkategorii, ale wtedy kiedy nie jesteś Ty winny. Jak jest się winnym to się zaczynają schodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadły dwie lalki , fainie że ludzie jeszcze tak dbają o motorki i są zachowane w ori stanie . Aż miło się kupuje i sprzedaje ...;)f22441f773ddc7f7ba7b1a7534cbfda6.jpg05e92926240583fc1cccd563fb197740.jpge48fe9eb7d296cede3d598ea3634d534.jpgdd29f78616b499278421b90e11d01a00.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.03.2017 o 19:40, wypsiu napisał:

Dzisiaj wpadły dwie lalki , fainie że ludzie jeszcze tak dbają o motorki i są zachowane w ori stanie . Aż miło się kupuje i sprzedaje ...;)f22441f773ddc7f7ba7b1a7534cbfda6.jpg05e92926240583fc1cccd563fb197740.jpge48fe9eb7d296cede3d598ea3634d534.jpgdd29f78616b499278421b90e11d01a00.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Klasyki robią robotę Tomek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę 40lat i do mojej córki będą przyjeżdżać popychacze na plastikach to może będzie mi głupio i żona namówi mnie na gajowego ale do tego momentu stanowczo uważam ze "gajowy jest chu...y" ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hi:

Może ktoś wypowie się na temat tych motocykli? Szukam czegoś do 12tyś za sam motocykl dla początkującego. Ogólnie przez kilka lat jeździłem ale na niczym konkretnym, raczej to były zabawki czyli doświadczenia praktycznie nie mam.  Myślałem z początku o SV650 ale ze względu na mocne hamowanie silnikiem zrezygnowałem z SV650.

Myślę nad tymi motocyklami:

Kawasaki ER6

Yamaha XJ6

Honda CBF 600

Yamaha FZ6 -  (nie wiem czy nie będzie za mocne, bo ma 100km. To praktycznie to samo co Honda CBR F4i i Suzuki Bandit?)

 

Moto bym chciał żeby było chociaż z 2008r

 

 

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej yamaha fazer 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBF 600 mocy nie zaduzo ale prowadzi sie jak rower, no i to Honda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...