Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bandit to nie olejak, silnik jest ten sam co w gsx 600 i jest chłodzony wodą. Olejki to grzechotniki gsxr 750 i 1100. Między innymi dlatego za bandit z 2000 r trzeba dać 6 tys a za 25 letniego grzechotnika 10 tys. 

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymieniałeś w nim płyn chłodniczy?? :D bo znajomemu dłubałem w takim i jest tylko mała chłodniczka oleju. Dopiero 650ki wskoczyły w chłodzenie płynem chłodniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto nie moje i nigdy przy nim nic nie robiłem. Faktycznie jest chłodzony olejem, chłodnica wcale nie jest taka mała tyle że jest podłączona pod przewody olejowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie....co sądzicie o Yamasze mt 125ccm?

Miał ktoś z Was doświadczenia jakieś z tym motocyklem? Nie mam A i zastanawiam sie, czy na początek będzie to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób prawo jazdy i kup coś mocnejszego . Jeśli masz " równo pod sufitem " i nie będziesz z początku nadużywał mocy to kup mocniejsze od razu bo 125 znudzi ci się przed południem

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję się zapisać po Nowym Roku, MT 125 mi się mega podoba, do tego nauczyla by mnie trochę obycia z moto. Po sezonie,  góra dwóch poszukał bym coś większego. Opinie ma wręcz rewelacyjne, mimo że to tylko 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czterosów i 15hp = 100km/h droga zabawka dla dziecka na a1. 

Zrób prawko i kup cb500 lub horneta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hondy mnie jakoś nie kręcą. Jak miałbym kupować, to Yamahę mt 07 - te moto do mnie gada, ale z racji ze nigdy nie jeździłem to boję się na początek coś większego. Dlatego po głowie chodzi MT 125 - dwa sezony ogłady ;-)

Drogie?? Nie wiem, czy tak do końca jest to droga zabawka. Porównując z Junakiem, czy Rometem  - to i owszem, ale patrząc na normalne moto, to ta Yamaha nie wychodzi jakoś drogo. Używki z 2015/16r chodzą po ok 12-13tyś.......czyli prawie nówki. Za np Hondę Varadero z roczników 2009/10 musze dać około 10-11 tyś -  a moto jest starsze,  już nie wspomnę o wyglądzie bo to kwestia gustu.

Generalnie tylko te dwa moto ze 125 u mnie wchodzą w grę z racji wzrostu.

 

yamaha-mt-125-2017-masmoto_01.jpg

569570176_1_261x203_honda-varadero-xl-125-v-2011-wejherowo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś teorię w systemie E-learning? Mając B, to chyba można by się zdecydować.....

Chyba tak zrobię.....mt07 robi robotę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak prawko z różnych dziwnych przyczyn ? dla ścisłości to żona w pracy nabijam mi czas wyświetleń a ja na momencie przeglądałem slajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam na stanie świeżą MT 125 rok 2016 ABS przebieg 6680 km wydech Akrapovć stan idealny , cena 3000€

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

6f27eb7fa4972ab6bc92e384ef4bf748.png0ac8957258b83f923a8085f6c276d2c2.png2e0a0522f6aee2733534dfae94fd9b8b.pngb7cdeea77bb43f8c2a1b5a3a928bea5f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest ta 125.......jeszcze tydzień temu może bym się skusił, ale zdecydowałem się jednak na robienie prawka......swoją drogą i tak bym musiał wykupić kilka godzin jazdy, aby i taką 125 ogarnąć, dlatego wole dołożyć i spróbować zdać, może się uda:grin:

A tak z innej beczki.  Rozglądam się za kurtką i kaskiem i teraz mam pytanie co do cen. Rozbieżność jest ogromna. Ja gdzieś tam w głowie, po wstępnym rozeznaniu na podstawie informacji w necie ustaliłem, że kurtkę można kupić za ok 800 zł, a kask firmy np. LS2 do 100 zł.

Jak to widzicie, czy do miejskiej jazdy będzie to bezpieczny zakup? Nie chcę oszczędzać aż nadto, ale też nie chcę kupić czegoś co jest drogie i nie aż tak potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki, ostatnio wkrecilem sie w troszke starsze motocykle i aktualnie skladam cos takiego. Ktos pasjonuje sie klasykami ? 640px-WSK_B1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2017 o 13:15, grzes283 napisał:

Piękna jest ta 125.......jeszcze tydzień temu może bym się skusił, ale zdecydowałem się jednak na robienie prawka......swoją drogą i tak bym musiał wykupić kilka godzin jazdy, aby i taką 125 ogarnąć, dlatego wole dołożyć i spróbować zdać, może się uda:grin:

A tak z innej beczki.  Rozglądam się za kurtką i kaskiem i teraz mam pytanie co do cen. Rozbieżność jest ogromna. Ja gdzieś tam w głowie, po wstępnym rozeznaniu na podstawie informacji w necie ustaliłem, że kurtkę można kupić za ok 800 zł, a kask firmy np. LS2 do 100 zł.

Jak to widzicie, czy do miejskiej jazdy będzie to bezpieczny zakup? Nie chcę oszczędzać aż nadto, ale też nie chcę kupić czegoś co jest drogie i nie aż tak potrzebne.

Kask za 100 zł :kox: lepiej od razu uderz się sporym młotkiem w głowę efekt będzie ten sam jak przy upadku w tym kasku. Ludzie nie oszczędzajcie na ciuchach, od tego zależy wasze zdrowie a czasem życie.

 

 

Co do MT 125 to ja zacząłem w zeszłym roku na tym pojeździe i jest za***isty, później zrobiłem prawko i teraz śmigam na MT07 Tracer i MT09 Tracer i obydwa do turystyki motocyklowej nadają się idealnie (nie mówię oczywiście o OFF-ROADzie bo to nie na te sprzęty)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...