Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] B8 Allroad


conner001

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że allroud nie występuje w sedanie. Te poszerzenia zrobiły wielką robote w sedanie. Wyglądałby trochę jak RS. Gratki fury. Bardzo ładny kolor auta.

allroad i sedan wzajemnie sie wykluczaja :)

Aż mnie poruszyło jak przeczytałem sedan-Allroad :shocked:

Dla mnie ten samochód od początku produkcji powinie wygladać tak:

129j.jpg

W sedanie w kolorze czarnym lub białym wygladałby obłędnie. Jedyny uroki allroeuda to poszerzenia, reszta jest zbędna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w/g Ciebie tak powinien wygladac allroad, czy poprostu B8 ?

allroad ma byc przede wszystkim praktyczny, wiec te listwy/poszerzenia nie sa lakierowane zeby w razie czego latwo bylo je wymienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiaszczy wóz :kox: kolor też ciekawy, zawias masz regulowany ? tak jak wyżej pisali prosi się tylko o większe koło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratk fajny sprzet.

Jak spalanie ,i ogolnie jak odbierasz ten silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupuje allroada to najczęsciej nie po to, żeby go upodabniać do rs i fele zmieniać na 19'. To auto dla mnie prezentuje się znakomicie z tymi plastikami, a i felgi bym takie zostawił, mając spokój z omijaniem czegokolwiek na ich drodze.

Tutaj ten wysoki profil nie razi w oczy, bo to autko ma wyglądać bardziej terenowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda naprawdę :kox: w tym kolorze , Silver już się tak nie prezentuje (jak dla mnie oczywiście)

aż miło patrzeć - podejrzewam, że jeszcze milej jeździć :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje furki. Jak sie spisuje? Napisz cos wiecej o spalaniu i trakcji. :hi:

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :hi:. Co do jazdy to ja dla mnie rewelka. Quattro robi swoje. Początkowo miałem obawy że prawie 4 cm wyżej zawieszony będzie się bujał na zakrętach, ale w zamian dostał bardziej sztywną budę oraz po 2 cm w szerz a kółkach. Silnik dla mnie super zwłaszcza z tą skrzynką (haha przed zakupem nie miałem przekonania do automatu, ale jak chcę sie pobawić manualem i poszaleć to mam mozliwość przesiadki na inną furmankę :naughty:). Spalanie to obecnie ok 11-12,5. Felgi ori zostały na zimę. Na lato planuję kupić inne i mam zgryz co do rozmiaru ponieważ dosyć często śmigam po nieutwardzonej nawierzchni. Dlatego też na razie nie idzie w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie to obecnie ok 11-12,5.

a to srednie z miasta , z trasy czy mieszane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebiaszczy wóz :kox: kolor też ciekawy, zawias masz regulowany ? tak jak wyżej pisali prosi się tylko o większe koło :naughty:

to jedyna rzecz, której mi w niej brakuje ale niestety juz nie miałem mozliwości domówienia [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 21:04_________________________________________________

Spalanie to obecnie ok 11-12,5.

a to srednie z miasta , z trasy czy mieszane ?

miasto + boczne drogi tak w układzie 75/25. Na trasie to udało się zejść do 9,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...