Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na wiosne bedzie sesja z b6 Michala jak zamontuje halogeny:-) moze w miare fajnie wyjdzie:-)

jak się ociepli to jakąś sesyjkę ogarniemy :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Tak jest synek ladujemy sesyje;-) moze jakies s4 przybedzie tudziez b3

---------- Post dopisany 21-01-2013 at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 23:05 ----------

Ładnie te dekory wyszły, chyba mnie namówiłeś :jerk:

ksero, ksero:grin:

żart oczywiście - jak Ci sie podoba to dziełaj tam dziełaj:wink:

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 10:10 ----------

przypomniało mi się że mam jeszcze fotki brudasa po trasie Puławy-Zakopane, tak mam obniżone auto mniej więcej, widać sporą różnicę między oponą 215/35/18 która miałem(fotki na 1 stronie), a tą która mam obecnie 225/40/18 - dużo lepiej wypełnia nadkole

pozbyłem się tych naklejek i białych emblematów:decayed:

auto1.jpg

auto2.jpg

auto3.jpg

auto4.jpg

auto5.jpg

auto6.jpg

Opublikowano
  • Autor
dobra Avantura :kox:

:thumbup:

Opublikowano

slyszalem ze chcesz mi sprzedac twoje auto ;p

Opublikowano

za***isty Paputowóz :decayed::decayed: :naughty:

Opublikowano
dobra Avantura :kox:

:thumbup:

do czarnego lakieru i białych dodatków fajnie by motyw szachownicy podpasował :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
slyszalem ze chcesz mi sprzedac twoje auto ;p

już się rozmyśliłem :decayed:

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

za***isty Paputowóz :decayed::decayed: :naughty:

dzięki

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

dobra Avantura :kox:

:thumbup:

do czarnego lakieru i białych dodatków fajnie by motyw szachownicy podpasował :decayed:

już nie mam białych dodatków z wyjątkiem felg:decayed: i jakoś średnio widzi mi się szachownica

---------- Post dopisany 22-02-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 30-01-2013 at 13:55 ----------

nowe wężyki od podciśnień, stare są masakrycznie poszarpane:facepalm:

image.jpg

Opublikowano

juz mam 2000 rok polift :)

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

nie chciales mi sprzedac twego pazdzierza to kupilem innego ;p

Opublikowano
  • Autor
juz mam 2000 rok polift :)

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

nie chciales mi sprzedac twego pazdzierza to kupilem innego ;p

póki co nie sprzedaje

..............................

dlaczego kupiłes zwykłe 1.8? :kwasny: przeca to spali nie wiele mniej niż moje 2.4

Opublikowano

Dobry avant :wink: Wydaje mi sie czy z tyłu są jeszcze przedlifty... ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dobry avant :wink: Wydaje mi sie czy z tyłu są jeszcze przedlifty... ? :decayed:

a no przedlifty:decayed: mam patent na nie, ale to na wiosne, póki co chciałbym halo zamontować

Opublikowano

I te białe elementy ładnie się prezentują z czarnuchem :whistling: Ja chyba jeszcze lustra na biało walnę :kox:

Opublikowano
  • Autor
I te białe elementy ładnie się prezentują z czarnuchem :whistling: Ja chyba jeszcze lustra na biało walnę :kox:

hehe a ja się ich pozbyłem:decayed: znudziły mi sie

troche nieaktualne mam te fotki

---------- Post dopisany 28-02-2013 at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 13:17 ----------

czyszczenie felg-masakra, nigdy więcej białych fel:kwasny:

sezon już rozpocząłem, założyłem fele bo nie dałem już rady patrzeć na te 15":sick3:

image.jpg

Opublikowano

Wczesnie zaczynasz sezon:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Wczesnie zaczynasz sezon:naughty:

a co tam:decayed:

chociaz myśle że jeszcze śnieg pewnie sypnie, ale jakoś sie da radę:wink:

Opublikowano

nie sypnie nie sypnie :decayed: mnie też nosi żeby zakładać koła ale jeszcze w proszek muszę je dać i dwie brakujące opony dorwać :facepalm:

Opublikowano

Kolego, mam jedno pytanie odnośnie gwintu. Jak Ci wsiądą 3 osoby do tyłu przy tak skręconym gwincie jak na fotkach to mocno obcierają koła?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Kolego, mam jedno pytanie odnośnie gwintu. Jak Ci wsiądą 3 osoby do tyłu przy tak skręconym gwincie jak na fotkach to mocno obcierają koła?

nie obierają bo koło wchodzi idealnie pod błotnik:decayed:

---------- Post dopisany 11-03-2013 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 19:26 ----------

zmieniłem reg fasty na barracudy, wreszcie auto zaczęło sprwanie jeździć na LPG, polecam wszystkim którzy rozważają montaż LPG w swojej a4

Nagroda INPRO, targów GasShow

Nagroda_INPRO_targow_Gas_Show_2012_dla_wtryskiwac.jpg

---------- Post dopisany 18-03-2013 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 22:59 ----------

popiołka wersja black z pakietu schwarz inside:decayed:

było

image.jpg

jest-burdel w aucie( kiedy ta wiosna):kwasny:

image.jpg

image.jpg

Opublikowano

jakos nie pasuje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.