Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Manny... jak tam z licznikiem? :cool1:

Opłacony, czekam aż dojdzie ;) Później będę musiał się uśmiechnąć do nasze magika :D Dropsone, kłaniam się nisko :polew:

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paulina gratuluje samochodu , piękne masz to b6 :good::notworthy::kox:

Dziękuję :>

Opublikowano

Paweł dzięki za zyczonka :notworthy: Co do wiedzy to latam po necie i naszym forum.Sporo jest ciekawych wiadomości.Moje autko stoi w garazu i odpoczywa :polew: .Najgorsze jest to że nie dam rady do niego dojść :wallbash: ,ale już ktoś inny był je przedmuchać :naughty: .Co jakis czas musi troszkę być dosiodłane inaczej zastoi się.Paweł mam nadzieje że autko już sprawne.Mnie niestety jakis czas nie będzie dane być na spotach :kwasny:

Opublikowano

Majki dokładnie do nie wiem, sam chciałęm się dostać na drugą stronę wisły, widziałem ze był wóz z drabiną więc może jakiś kamikadze wszedł na przesła mostu, kiedyś była podobna sytuacja, póżniej jechałem koło 00.30 to nie było żadnego śladu po jakimkolwiek zdarzeniu

Opublikowano

A może UFO wylądowało na moście? :cool1:

39464_139333719437596_100000829074640_171393_4679146_n.jpg

De Lorean DMC-12 –V6 2,8 l (2849 cm³), 2 zawory na cylinder, SOHC

samochód sportowy produkowany seryjnie przez DeLorean Motor Company w latach 1981–1982[2]. Powszechnie znany jako DeLorean, jako że był to jedyny samochód produkowany przez firmę.

Rozgłos z filmu „Powrót do przyszłości” jako wehikuł czasu był pośmiertnym sukcesem auta, produkowanego zaledwie przez rok.

Więcej fotek dodam w dziale ze zdjęciami ze spotów. Pozdrawiam!

Opublikowano

myjnia + woskowanie zaliczone :dance:

na myjni zaczepił mnie koleś i pytał o wosk...patrze a on Audi A4 b6 :naughty: no to dałem mu kalendarzyk i mówił że bardzo chętnie zajrzy na forum i spoty :decayed:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 19:25_________________________________________________Binek za***isty ten czarny Dodge :slina:

Opublikowano

to o której jutro i gdzie?:)

Opublikowano

to o której jutro i gdzie?:)

do 14 pracuje a potem wolny jestem do wieczora :wink4:
Opublikowano

A może UFO wylądowało na moście? :cool1:

39464_139333719437596_100000829074640_171393_4679146_n.jpg

De Lorean DMC-12 –V6 2,8 l (2849 cm³), 2 zawory na cylinder, SOHC

:oklaski: fajne wozidła :kox:

Ten czerwony to Sterling Nova:

http://en.wikipedia.org/wiki/Automotive_Design_and_Development

W fimie Cannonball laski taką Novą śmigały :naughty:

http://www.imcdb.org/vehicle_3298-Nova-Sterling.html

Opublikowano

to co? 18 Łuczniczka? a potem jak coś to można gdzieś pojechać..

Opublikowano

to co? 18 Łuczniczka? a potem jak coś to można gdzieś pojechać..

a może zrobimy historycznego spota w Fordonie?? :naughty:

proponuje parking przy moście na Ul.Bydgoska 50 (parking BFM) :naughty:

Opublikowano

ale pod Łuczniczką można fajniejsze zdjęcia porobić.. możemy pod wejście podjechać, tak jak Reniu ma zdjęcia.. albo pod Kauflandem na wyżynach? ogólnie to znajomy miał wypadek.. http://www.kurier-nakielski.pl/index.php?a=2819&id=6 dobrze, że przeżył.. (jego jest to Polo)

Opublikowano

Ktoś jeszcze chętny na spota jutro?

Opublikowano

jesli jutro o 18 pod luczniczka to ja ie pisze...

teraz po SGP jestem po paru piwach ale wczesniej zswiecil sie u mnie kubek i wizytownik....wiec kolejny mod wykonany :ad: ....kocham ten sport :banan3: :banan3: :banan3::yeee: :yeee: :yeee:

jutro w moim audi wstawie foty jak to sie swieci :wink4:

Opublikowano

jesli jutro o 18 pod luczniczka to ja sie pisze...

a gdzie indziej to juz lenistwo nie pozwala :angry:
Opublikowano

pozwala pozwala...Grzes pisz gdzie i jesli po 18 to sie wstawiam :)

a teraz AVE Tomasz Gollob !!!!! :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

a teraz AVE Tomasz Gollob !!!!! :drunk: :drunk: :drunk:

chyba też na żużel sie przerzuce :notworthy: bo kopacze do d*py się nadają :sick3:
Opublikowano

a teraz AVE Tomasz Gollob !!!!! :drunk: :drunk: :drunk:

chyba też na żużel sie przerzuce :notworthy: bo kopacze do d*py się nadają :sick3:

świeta racja...Ci co kopia w pilke to sa do d....y... a w Światowym Żużlu teraz co znaczymy...chociaz nasz flaga bialo-czerwona sie pojawia :notworthy:

Opublikowano

to sie nazywa poziom piłki :kox:

Opublikowano

to sie nazywa poziom piłki :kox:

no to jest cos pieknego :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.