Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

sprawa A6 wyjaśniona... oficjalnie zaczynam szukać następcy A3 :naughty:

Za ile ? :P:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa A6 wyjaśniona... oficjalnie zaczynam szukać następcy A3 :naughty:

Za ile ? :P:kox:

zależy co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa A6 wyjaśniona... oficjalnie zaczynam szukać następcy A3 :naughty:

Za ile ? :P:kox:

zależy co ;)

A3, bo A6 na allegro widziałem;) Znajoma chciała kupić dobrą A3 .

EDIT:

Rafi, skoro wszyscy składają Tobie życzenia to i ja nie będę gorszy, aczkolwiek nie znamy się wcale ;)piwo.gif[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:23_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202405.0

Niech ktoś uprawniony przywita koleżankę ;P :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend się zaczyna a tu wszyscy śpią albo już nie dają rady hehhe :drunk:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:48_________________________________________________a jedrek widziany w kinie .. jak sie film podobal bo dla mnie kozak i polecam :good:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:51_________________________________________________Najlepszego Rafi :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reniu ustrzelony na wojska polskiego - kujawska-solskiegoo :rolleyes:

Mozna nawet powiedzieć wspólna przejażdżka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Się mody na przyszły tydzień szykują, :evil:

BTW. Newman, PW wyczyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh.... co za frajerstwo istnieje w tej polsce to szok.....dosłownie brak słów....

:no: :no: :no: :no: wczoraj wieczorem chcieli mi zaj... służbowego sprintera... albo dostać się do środka auta i wyciągnąć z niego co można, nie wspominajać o spuszczeniu powietrza lub przebiciu opon ... przyjeżdzam ze znajomym, wracaliśmy akurat z wieczornego piątkowego spotu, wiadomo gdzie. podjeżdzam pod Mój dom, stoi trzech gości z piwem, opierają się o auto, wydało mi się to dosyć podejrzane bo pobliski sklep był od 30 minut zamknięty a goście dziwnie się zachowywali obserwując wszystko dookoła (jednego znam z widzenia dosyć dobrze, a sąsiad mi wspomniał dzisiaj rano że dwóch kręciło się koło samochodu od tygodnia ) wjechałem autem na podwórku i delikatnie przyczaiłem się co Ci "ludzie" kombinują... jeden z nich przeszedł przez całą szerokość mojego płotu by spojrzeć czy już wszedłem do domu... poszedłem do domu po ojca ... wyszedł... no i 30 sekund potem się zaczeło.. coś hukneło, takie wrażenie jakby jeden z nich chciał wybić szybe... widziałem tylko jego nogi pod samochodem jak przechodził od tyłu do przodu auta i łapał za kabel od CB.. krzyknołem.. ojciec też, wybiegliśmy za nimi to spierdzielali tak jak nie jeden samochód potrafi jeździć.... uciekli gdzieś na pobliskie działki.. do 2 w nocy ich szukaliśmy i czatowaliśmy na ulicy do czasu aż jeden z nich przechodził przez ulice gdzieś w odległości 800metrów od miejsca w którym byliśmy .... złapaliśmy go... standardowo chciał udać że nic o niczym nie wie.. i że on tylko był popatrzeć... tak czy siak miał przejeb... :baseball: oczywiście nie miał wyjścia i zdradził swoim kompanów.. jeden pracuje w firmie koło mojego domu, mam znajomego który zna właścicieli zadzwonił i powiedzieli że ten chłopak nie przyszedł wogóle do pracy... ma być w poniedziałek... trzeci mieszka jakieś 2 km od mojego domu, wiec sytuacja jest rozwojowa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...