Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

witam

czy to jest auto kogos z klubowiczów?

http://www.moto.allegro.pl/jedyna-taka-na-allegro-audi-s4-quattro-2-7-biturbo-i1207288003.html

wydaje mi sie, ze widzialem gdzies zdjecia tego(podobnego) s4 z takim duzym logiem OOOO na bokach.

ktos cos wie na jego temat?

z dużym logiem po bokach jest zielone Audi 2.8 Q Marcinatorun...tak mi sie wydaje że o to chodzi

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=43540.0[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 17:48_________________________________________________PS fajnie zmontowany filmik :kox:

W BYDGOSZCZY DOBRZE TO WIEDZĄ... :evil:

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: Witam w nowym tygodniu.Czy wszyscy wyjechali gdzieś?Coraz mniej jest nas na forum :kwasny: Może to wina serwera?Wczoraj wejście na forum graniczyło z cudem.Jak tam koncert Eski w Bydgoszczy.Może ktoś był i wypowie się jak to na żywo wyglądało.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

spoko spoko

ja tu ręke na pulsie trzymam i ekipe w toronto montuje na spota :good:

Witaski Marcin.Właśnie dzis widziałem jak działasz od 6 rano :polew: Pamietaj co masz wysłac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto rano wstaje temu... :good:

Kto rano wstaje ten się nie wysypia :naughty:

Dzieńdoberek :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej z takim logiem audi na boku to tej kojarze ta audiole i chyba tez bywala na spotach to bardziej majki bedzie wiedzial a ta niebieska S-ka to koles po legionow bokami chodzi kilka razy widzialem a spot gdzie teraz? [br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 10:05_________________________________________________http://moto.allegro.pl/17-oryg-audi-s-line-5x112-a3-ideal-i1193702485.html

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spot gdzie teraz?

Najbliższy spot: niedziela, 5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

ZAPRASZAMY!!!

oraz tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127416.msg1522776#msg1522776

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze jest wczesnie i dopiero jestesmy po weekendzie, ale w zwiazku z tym, ze kolejny spot jest planowany to moze zapuscmy jakas liste obecnosci :mysli::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

1. Reniu

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył :wallbash:)

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki reniu :good:

aha zarzucam temat chce sprzedac felgi na ktorych jezdze zdjecia w moim profilu dla bardziej zainteresowanych moge zrobic fotki dokladne lub mozna obczaic na spocie razem z oponami opony jeden sezon! majki ma prawo pierwokupu :decayed:

cena jeszcze musze popatrzec widzielem ceny od 1400 do 1700 ale napewno cos lekko taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 września 2010, godz. 18.00, Toruń - Piotr i Paweł przy Broniewskiego lub Motoarena

1. Reniu

2. jedrekx - 75% (dzień później mam poprawkę i nie wiem czy nie będę się jeszcze uczył wallbash)

3. ArturB6

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...