Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

Artur już do mnie druga "L" doszła więc jak chcesz to możemy się wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Już po.Druty wyjęte :decayed: Teraz rehabilitacja.Zwolnienie lekarskie do 14 pazdziernika :gwizdanie: Ale bede mial wolnego czasu :wink4: Tak jak pisaliscie koledzy ze bedzie dobrze,no i jest dobrze.Mysle ze za kilka dni juz autkiem posmigam.Sorki za brak ogonkow ale cos klawka mi wali.Zrobilem shift i alt i mam juz na swoim miejscu y i z ale nie ma ogonkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Artur już do mnie druga "L" doszła więc jak chcesz to możemy się wymienić ;)

spoko XL lezy nowa i czeka na Ciebie :) [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 11:59_________________________________________________Gurban to na nastepny spot w Bydzi wkoncu sie pojawisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy sie uda:x dzięki :good:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 00:20_________________________________________________ :gwizdanie:

Wygląda na to że się nie udało ;)

Zrób tak:

- wejdź na stronę http://imageshack.us/

- klikając na browse wybierz lokalizację zdjęcia, kliknij przycisk Upload now

- po przeładowaniu strony zaznaczasz i kopiujesz do schowka zawartość pola opisanego Direct Link

- na forum wchodzisz w Profil --> Dane publiczne i wklejasz skopiowaną zawartość w pole Mam swój obrazek

- klikasz na dole na przycisk Zachowaj zmiany

Powinno się udać, jak coś , to pisz, zadziałamy :hi:

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 12:53_________________________________________________Taa... tyle że od rana nie mogłem sie zalogować bo mnie wywalało,a teraz czas do pracy :thumbdown: ale dzięki za instrukcje :>[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 12:55_________________________________________________DO:bry: w sumie i do później :confused4: czas do tyry isć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po.Druty wyjęte :decayed: Teraz rehabilitacja.Zwolnienie lekarskie do 14 pazdziernika :gwizdanie: Ale bede mial wolnego czasu :wink4: Tak jak pisaliscie koledzy ze bedzie dobrze,no i jest dobrze.Mysle ze za kilka dni juz autkiem posmigam.

to rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wymiana wahacza.... lemforder rulez :cool1:

ciekawe czy wytrzymaja faktycznie dluzej niz inne firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniam jak narazie tylko te co sie popsuły... żadnego nie wymienialem jeszcze z tych które sam dalem wymieniac

ten tez jest chyba od nowosci wiec zapodaje na jakis lepszy by nie siadł za szybko

do tej pory wsadziłem z lemfordera 2 wahacze i 2 łączniki i jest git. Jeden wachacz co tez wymienialem pochodzi od innej firmy.. ale nie pamietam jakiej ... bilstain chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 wahacze też wymieniałem, nawet nie wiem jakiej firmy są ale od roku nic się nie dziej... :good: I niech tak pozostanie.

Cholera. Siedzę w Etce i szukam pompki spryskiwacza z czujnikiem cieczy... na allegro nie mogę znaleźć, u gajosa prawie 300zł, czyli więcej niż wyszedł mnie cały FIS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co kiero na forum to wyczytales :mysli: :gwizdanie:

Nie ? Wymienialem kilku krotnie w skodzie , a tam only ori !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wymiana wahacza.... lemforder rulez :cool1:

ciekawe czy wytrzymaja faktycznie dluzej niz inne firmy

lemforder :good:

polecam także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...