Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] LPG czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, polećcie mi jakiś na prawdę dobry warsztat w Krakowie :)

http://www.autonagaz.net/

Dajesz sobie głowę za niego upie.... :) ?

Opublikowano

Panowie, polećcie mi jakiś na prawdę dobry warsztat w Krakowie :)

http://www.autonagaz.net/

Dajesz sobie głowę za niego upie.... :) ?

twoja tak

Opublikowano

Panowie, polećcie mi jakiś na prawdę dobry warsztat w Krakowie :)

http://www.autonagaz.net/

Dajesz sobie głowę za niego upie.... :) ?

twoja tak

A teraz tak na serio, polecasz? Mówisz(Piszesz), że dobrze robią, znają się na rzeczy?

Opublikowano

Panowie, polećcie mi jakiś na prawdę dobry warsztat w Krakowie :)

http://www.autonagaz.net/

Dajesz sobie głowę za niego upie.... :) ?

twoja tak

A teraz tak na serio, polecasz? Mówisz(Piszesz), że dobrze robią, znają się na rzeczy?

tak na powaznie pisze, znaja sie na rzeczy

Opublikowano

AUTO-GAZ "JOANNA"

ul. Beskidzka 7

30-622 Kraków

Opublikowano

Panowie, a jakiś inny warsztat, bo w tym termin dopiero na 17 lipca, a nie powiem, wolałbym wcześniej :)

Opublikowano
  • Autor

witam doradzcie jaki reduktor lepszy zavoli zeta n czy AC R01 ?

Opublikowano

do audi z twojego profilu obydwa będą dobre

zavoli

-jest tańszy

-pracuje na ciśnieniu od 1,2bara- mniejsze możliwości regulacji

-czasem pływa z ciśnieniem na zimnym silniku

AC

-droższy

-obsługuje duże moce nawet powyżej 190 koni

-ma plastikowe kolanka wodne- ryzyko wycieku po pewnym czasie

ogólnie lepszy

Opublikowano

do audi z twojego profilu obydwa będą dobre

zavoli

-jest tańszy

-pracuje na ciśnieniu od 1,2bara- mniejsze możliwości regulacji

-czasem pływa z ciśnieniem na zimnym silniku

AC

-droższy

-obsługuje duże moce nawet powyżej 190 koni

-ma plastikowe kolanka wodne- ryzyko wycieku po pewnym czasie

ogólnie lepszy

wez zavoli :cool1:

Opublikowano

do audi z twojego profilu obydwa będą dobre

zavoli

-jest tańszy

-pracuje na ciśnieniu od 1,2bara- mniejsze możliwości regulacji

-czasem pływa z ciśnieniem na zimnym silniku

AC

-droższy

-obsługuje duże moce nawet powyżej 190 koni

-ma plastikowe kolanka wodne- ryzyko wycieku po pewnym czasie

ogólnie lepszy

u mnie pracuja na 0,99

Opublikowano

AC

-obsługuje duże moce nawet powyżej 190 koni

a producent mówi że 150?

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki to wezme zavoli ,moze wziasc zavoli s ?a moze jest jakis jeszcz lepszy reduktor ?

Opublikowano

AC r01 ma napisane że do 150 ale tak naprawde ogarnie i 180

Horas91 - miesiąc to normalny termin - ja czekałem ze swoim 1,5 miecha - czasem warto poczekać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ok dzieki to wezme zavoli ,moze wziasc zavoli s ?a moze jest jakis jeszcz lepszy reduktor ?

ja mam zavoli i spisuje się bdb
Opublikowano

AUTO-GAZ "JOANNA"

ul. Beskidzka 7

30-622 Kraków

Byłem tam dwa razy na regulacji i czyszczeniu wtrysków, warsztat jest polecany na http://lpg-forum.pl (użytkownik: piotrficek)

Czasami lepiej poczekać i stracić trochu na Pb niż później gonić się z poprawkami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Mam do was 2 pytania,

1) Szarpie przy przełączeniu na gaz(szarpnie raz i potem chodzi normalnie) - Tutaj winna jest temperatura przejścia?

2) Zwiększyło mi się spalanie pokazywane na fis - Czego to może być przyczyna?

Opublikowano

AD1. Szarpnięcie może być spowodowane złą regulacją ( czas wtrysku PB na LPG się nie pokrywa się z czasem LPG) ALT trzeba bardzo dokładnie wyregulować ,korekta od temperatury tutaj pomoże .

AD2. Według mnie jest to zależne od korekty długoterminowej im bardziej na + tym więcej pokazuje na FIS

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jeśli w moim ALT uda się wreszcie ograniczyć spalanie oleju to zgodnie z planem chcę założyć instalację LPG. I w związku z tym mam kilka pytań:

1 Czy po założeniu instalacji LPG będzie mi pokazywać na fisie zużycie LPG? I ewentualnie co trzeba założyć/domontować aby tak było? Mam kolorowego fisa i chciałbym aby był wykorzystany :)

2 Gdzie macie w B6 zamontowany wlew gazu bo jakoś przy wlewie paliwa mi się nie podoba, zresztą wolałbym aby panowie od montowania jak najmniej ingerowali w oryginalną konstrukcję. Pozostaje dziura w zderzaku chyba że istnieją inne pomysły?

3 Gdzie macie zamontowany włącznik gazu? Bo znów najbardziej sensowne miejsce dla mnie byłoby pod klimatronikiem w tej wnęce, ale wolałbym aby montażyści nie rozbierali tunelu środkowego :gwizdanie:

4 W moim B6 mam siedzenia nierozkładane. A że mam jasne tapicerki więc pewnie przeróbka na rozkładane byłaby dość problematyczna bo trudno będzie znaleźć kompletną kanapę w tym kolorze. W związku z tym zastanawiam się nad zwykłą butlą za siedzeniem zamiast butli w kole. Dzięki temu miałbym co prawda butlę w bagażniku ale za to wnęka koła zapasowego ori :naughty: Z tym że gość od gazu kręci nosem na mój pomysł. Co o tym sądzicie?

5 Ten sam gość twierdzi że zamiast świec or NGK BKUR5ET-10 czteroelektrodowych oni zakładają jednoelektrodowe denso, co pozwala na zmniejszenie szczeliny na elektrodach i tym samym zmniejsza ryzyko padnięcia cewek co jest dość częstą usterką w ALT.

Opublikowano

Wlew gazu tylko pod klapką obok wlewu paliwa, ja mam zamątowany włącznik w małym schowku z lewej poniżej włącznika świateł bezproblemowy montaż

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.