Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, trochę odejdę od Waszej rozmowy, ale Wy na pewno wiecie najlepiej z doświadczenia. Jeśli xenon świeci zdecydowanie słabiej niż kiedyś (nie jest to wina odbłyśnika w tym przypadku na bank), ale nie zmienił ani trochę barwy, nie miga, to winny jest żarnik, przetwornica czy może i tu i tu jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z Was jaies dobre soczewki bi na sprzedaz?Intemo albo te evo.Potrzebuje w siebie w esce w koncu wymienic.PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk448 poszło pw w sprawie evox-r

Edytowane przez bidzio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu, słabo świeciły i mało było widać pomimo bixenonu:

Pacjent a4 b6 z końca produkcji:

8a3bd9f9bd951120med.jpg

Cała góra czarna, wypalona do blachy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a co myślicie na pomalowaniu lamp w połowie na czarno?? tzn ten odbłyśnik co do niego jest soczewka przymocowana pomalować na czarno a ten z kierunkiem zostawić taki jak jest??? bo ogólnie nie chciałem malować ich w ogóle ale przy myciu ten chrom zaczął schodzić jak głupi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe pomalowane i w niczym to nie przeszkadza, kierunki ładnie widać :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam całe pomalowane i w niczym to nie przeszkadza, kierunki ładnie widać

wiem wiem ale żona powiedziała, że nie chce czarnych lamp i tyle;d. nie wiem czym to zreanimować bo jakieś chromy w sprayu chyba nie zdadzą egzaminu więc pozostaje pomalować tylko połowę:(. może ma ktoś tak zrobione i mógłby wrzucić foto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten chrom wygląda bardziej jak srebrzanka, więc takiego lustra nie uzyskasz

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe pomalowane i w niczym to nie przeszkadza, kierunki ładnie widać

wiem wiem ale żona powiedziała, że nie chce czarnych lamp i tyle;d. nie wiem czym to zreanimować bo jakieś chromy w sprayu chyba nie zdadzą egzaminu więc pozostaje pomalować tylko połowę:(. może ma ktoś tak zrobione i mógłby wrzucić foto??
No ja tak mialem. Zajrzyj w temat z podpisu. Jezdzilem pare miesiecy tak i wrocilem do orginalu. Kupiłem drugie lampy za grosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak mialem. Zajrzyj w temat z podpisu. Jezdzilem pare miesiecy tak i wrocilem do orginalu. Kupiłem drugie lampy za grosze

oo właśnie o takie coś mi chodziło i powiem bez ściemy, że wygląda to średnio :grin: ja mam w sumie dwa komplety lamp bo kupiłem drugie żeby je spokojnie przerabiać na bixa w wolnym czasie a jedne na aucie, ale wiecie jak to jest w rozklejaniem...miałem nadzieję, że tego uniknę, będę chyba musiał wydrzeć odbłyśnik z drugiej lampy :(

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda slabo. Rob raz a dobrze. Ja musialem poprawiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda slabo. Rob raz a dobrze. Ja musialem poprawiac:)

ja to świr jestem, u mnie raz a dobrze znaczy wysłać odbłyśniki i soczewki do chromowania, i nie wiem czy to by nie była najlepsza opcja. bo w furę już tyle wpompowałem, że zostaje u żony do końca... macie jakąś polecaną firmę od tego?najlepiej z lubelskiego :kox:

i jeszcze pytanie drugie: czym myliście te odbłyśniki?? bo wiadomo, że podczas szlifowania otworu na soczewkę się ubrudzą. ja umyłem delikatnie wodą z płynem do mycia naczyń, i chrom schodził jak po nitro :facepalm:

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego pana 1e3d74e93080e651ad7f715ea93d8de8.jpg

414c83e6d15d2f09bf98580691021fd9.jpg

Otwór był powiększany i regeneracja odblysnikow

Bidzio tak z ciekawości ile taka usługa?[emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda slabo. Rob raz a dobrze. Ja musialem poprawiac:)

ja to świr jestem, u mnie raz a dobrze znaczy wysłać odbłyśniki i soczewki do chromowania, i nie wiem czy to by nie była najlepsza opcja. bo w furę już tyle wpompowałem, że zostaje u żony do końca... macie jakąś polecaną firmę od tego?najlepiej z lubelskiego :kox:

i jeszcze pytanie drugie: czym myliście te odbłyśniki?? bo wiadomo, że podczas szlifowania otworu na soczewkę się ubrudzą. ja umyłem delikatnie wodą z płynem do mycia naczyń, i chrom schodził jak po nitro :facepalm:

Co tam chcesz regenerować, jak dajesz świeżą soczewkę bixenonową, nie widziałem jeszcze brzydkich odbłyśników drogowych w B5, wszystko tylko brudne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tego pana 1e3d74e93080e651ad7f715ea93d8de8.jpg

414c83e6d15d2f09bf98580691021fd9.jpg

Otwór był powiększany i regeneracja odblysnikow

Bidzio tak z ciekawości ile taka usługa?[emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Ja płaciłem 70zl szt za ten odblysnik co na zdjęciu i 30zl za kierunek to jest z a6 c5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...