Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci ze kupowałęm teraz te

http://allegro.pl/zarowka-led-halogen-h7-4x-cob-20w-moc-2sztuki-gw-i5576365872.html

Przesylka dlugo idzie ale jestem zaskoczony mocą światła jako dzienne. Zobaczymy jak długo bedą świecić

Fajnie świecą, w aucie od 3 tygodni.. tylko jedna żarówka zaczęła mi mrygać od kilku dni... gaśnie jedna z tych 4 dużych diód.. więc na DRL teraz nie jeżdżę, i jak będzie chwila czasu to je wyciągam i postaram się je jakoś zareklamować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze kupowałęm teraz te

http://allegro.pl/zarowka-led-halogen-h7-4x-cob-20w-moc-2sztuki-gw-i5576365872.html

Przesylka dlugo idzie ale jestem zaskoczony mocą światła jako dzienne. Zobaczymy jak długo bedą świecić

Fajnie świecą, w aucie od 3 tygodni.. tylko jedna żarówka zaczęła mi mrygać od kilku dni... gaśnie jedna z tych 4 dużych diód.. więc na DRL teraz nie jeżdżę, i jak będzie chwila czasu to je wyciągam i postaram się je jakoś zareklamować...

Ja jezdze 2 miesiac codziennie i nic sie nie dzieje widocznie zle trafiles kolego. Reklamuj je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hidretrofit 400zl i dwa tygodnie czekania. Ja miałem od reki po 350zl to nikt nie chciał.

Montowałes je może do b5?[emoji6]

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto teraz przerabia lampy na bixy do b5tki? Ze 3 lata temu robił mi Gwerty, teraz już jest chyba nieosiągalny.

Jest ktoś chętny do przeróbki? Zgredek, bidzio1 ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto teraz przerabia lampy na bixy do b5tki? Ze 3 lata temu robił mi Gwerty, teraz już jest chyba nieosiągalny.

Jest ktoś chętny do przeróbki? Zgredek, bidzio1 ?? :wink:

Dziś z nim rozmawiałem. Zadzwoń na komórkę. Mi powiedział, że na razie nikogo nie umawia, ale mam zadzwonić na początku grudnia i może się uda coś z działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...