Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezanie bixenonu


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie , jest tu ktos moze kto by sie wypowiedzial na temat soczewki do a4b5 polift firmy SONAR ?? Mam mozliwość kupna takiej soczewki za smieszne pieniadze w dobrym stanie. Powiedzcie mi po dluzyszym czasie uzytkowania wszystko z nia jest ok ?? Pasuje normalnie w lampy valeo oryginalne ?? czy trzeba przerabiac ??


Bo mam jeszcze mozliwosc kupna ory xenon ( sama soczewke xenon valeo ) z elektryczna przeslona . Cena mala 120zł za komplet. Oplaca sie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soczewki z sonar to śmietnik

Bix valeo jak piszesz to pewnie valeo z b6 to również szału nie robi i zupełnie nie pasuje do lamp z b5

Jak chcesz siczewki do b5

Wkładać to hella3 lub hella intemo ale i tak lampa do rozklejania i trochę rezanie z mocowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia ale nie moge nikogo znaleźć kto mi to ogarnie bo sam nie ryzykuje. Bidzoo pisal mi ale mam dac po nowym roku. A jak nie to moze kupie odblysnik jakis regenerowany valeo co wy na to bedzie jakis efekt z tego czy nie ma sensu bo szalu nie ma i wroci zaraz efekt ten co jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe depo w idealnym stanie bierz takie. Świecą całkiem dobrze napewno lepiej jak stare valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na pw. Napisz mi cene ile chcesz za nie .


Bidzo z checia bym je kupil . Ale powiedz mi depo pasuja normalnie czy trzeba przerabia ?? Jak nie trzeba ida normalnie sa idealne to je biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej orientuje lampy całej doprowadzić do porządnego stanu niż pakować zamienniki. Projektor w depozyt jest kiepski wiec wymiana go na orientację całej będzie i tak nieunikniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sens złożyć bixa i włożyć do niego bebechy z hida? :>

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sens złożyć bixa i włożyć do niego bebechy z hida? :>

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Tylko czy w projektor bixenonowy wejdzie palnik hidowy ? Chodzi o mocowanie i kształt palnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz hid h7

To musisz kupić zarniki D2s i adaptery żeby je podłączyć pod przetwornice hid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale żarnik D2S ma inny kołnierz niż żarówka H7 , da się w projektor intemo włożyć żarówkę H7 ? U mnie ori żarnik osram D2S podłączony pod przetwornice hidową trochę mruga, na zwykłych hidowych żarnikach tego migotaniania nie było

Edytowane przez Mario82A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz napisane że musisz kupić zarniki D2s i adaptery do nich żeby je podłączyć pod przetwornice hid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do projektorów hella intemo założyłem hid z alledrogo za około 150 zł żarówki d2s, a świeci to tak.

Mijania hid d2s (ponoć 4300K)

03f85d7bba5b9b1amed.jpg

Drogowe hid d2s (ponoć 4300K) + h7

3ecb987d41dc6ea8med.jpg

Mijania h7 jeszcze śniegu wtedy nie było

2ff7794997b188fcmed.jpg

Drogowe h7+h7

19b80358b08d36b0med.jpg

A w planach d4s osram xenarc® cool blue® intense + koito d4s niestety plany muszą poczekać bo mi żona przedwcześnie urodzi :D

Edytowane przez piter_swisio
Pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno porównywać się w takich samych warunkach żeby było to miarodajne. Ale bezdyskusyjnie teraz napewno światła są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno porównywać się w takich samych warunkach żeby było to miarodajne. Ale bezdyskusyjnie teraz napewno światła są dobre.

1000% lepsze nawet na chińskim hid. Tylko ile te hid-y pociągną...

Porównanie bez śniegu dopiero jak się roztopi:/

Edytowane przez piter_swisio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia jakie hidy ci się trafiły. Jedne są ok a inne od razu do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...