Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-


Orzeł

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje! :good:

i jak tam odczucia po Jesteburgu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się dołączam do tych gratków wszystkich. Jaki masz rozmiar opon na tych 19 kach ?? 255/35 R19, czy coś innego zapodano ?

dokładnie tak są walce 255/35 R19 jak dla mnie jest to lekka przesada w tak małym aucie takie koła...

Piekna , gratki

A mam takie pytanko z innej beczki , jest to Sline to powinien miec wszystkie listwy w matowym aluminium ( jak ktos sobie piano nie zmowil lub drewienka ) wiec czemu masz czarny plastik na tunelu srodkowym.Widzialem to juz w kilku autach ? dziwne to troche .

To pytanie chyba trzeba zadać fabryce :), Tam nawet nie ma możliwości zmiany tego plastiku na aluminium bo jest co jednolite z całym tunelem.

Może dlatego, że nie ma podłokietnika?? co generalnie jest "HITEM" w tym aucie. Jak ktoś do takiego auta nie zamówił podłokietnika to ja nie mam pojęcia :wallbash: :wallbash:.

Będzie to pierwszy mod w tym aucie :), może jutro już graty będą.

System o ile się nie mylę nazywa się Audi Sound System..

A skoro radio nazywa się High..coż za skromność ze strony Audi...bo to nie gra wogóle. :thumbdown:

I to nie tylko moim zdaniem.

Ale dobrze że komuś się podoba... :)

Żeby nie było że wybrzydzam furka super :wink4::good:

Ja audiofilem nie jestem, chociaż szczerze mówiąc mi wystarcza w zupełności i wole posłuchać sobie v6 stki ;)

gratulacje! :good:

i jak tam odczucia po Jesteburgu?

Bardzo przyjemna miejscowość, chociaż Pan Rico (sprzedawca) już nie mógł na mnie patrzeć tyle pytań i poprawek musiał nanieść, że mu współczuje takiego klienta :decayed:. Ciężko było mu zrozumieć że procedury w PL są troche inne niż u nich i ewentualne zmiany by wstrzymywały rejestracje auta. No ale się udało i wszystko jest cacy. Po tablice nawet pojechał z nami jakiś chłopaszek i wszystko nam załatwił w urzędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna, miliona km życzę, oby się sprawowała :).

Silnik+ napęd marzenie :good:.

Żeby już tak nie słodzić to napiszę, że niezły obciach ten brak podłokietnika, bo np. moja ma :polew: :polew: :polew::decayed:.

Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemna miejscowość, chociaż Pan Rico (sprzedawca) już nie mógł na mnie patrzeć tyle pytań i poprawek musiał nanieść, że mu współczuje takiego klienta :decayed:. Ciężko było mu zrozumieć że procedury w PL są troche inne niż u nich i ewentualne zmiany by wstrzymywały rejestracje auta. No ale się udało i wszystko jest cacy. Po tablice nawet pojechał z nami jakiś chłopaszek i wszystko nam załatwił w urzędzie ;)

to u nas było podobnie, też p. Rico obsługiwał :decayed: ale w naszym wypadku tablice to oni załatwiali sami (bez nas tylko wzięli od nas dowód osobisty) bo my pojechaliśmy kupić opony zimowe do Passata. szerokości i bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczesana bryczka, bezproblemowego użytkowania życzę, na manualu się nieźle odpycha i zawstydza turbodymomena w innych samochodach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IV 200kmh ? :shocked: :shocked: :shocked:

W B7 na IV miales pewnie max 140-150kmh... masakra.

a nie więcej? obstawiał bym na 160 :)... na 5tce mam 210-215... przynajmniej u siebie...

a co do auta... to fajne... 3.0 TDi... fajna sztuka... z szyberkiem... mi jednak przeszkadzałby jeden drobiazg...skóra na siedzeniach :D... nie lubie... ale ważne że Ty tak...

co do pokdłokietnika to fakt... aż dziwne że ktoś nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacna fura :notworthy: :notworthy:

Graty zakupu Kolego :good:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 16:06_________________________________________________pierwszy mod- podłokietnik :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie chyba trzeba zadać fabryce , Tam nawet nie ma możliwości zmiany tego plastiku na aluminium bo jest co jednolite z całym tunelem.

Może dlatego, że nie ma podłokietnika?? co generalnie jest "HITEM" w tym aucie. Jak ktoś do takiego auta nie zamówił podłokietnika to ja nie mam pojęcia .

Faktycznie to moze byc to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować bryczki, znowu z Patrykiem bedziecie film kręcic na zlocie z dwoma takimi samymi autami :good:

Brak podłokietnika :wallbash: w :wallbash: takim :wallbash: aucie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do auta... to fajne... 3.0 TDi... fajna sztuka... z szyberkiem... mi jednak przeszkadzałby jeden drobiazg...skóra na siedzeniach :D... nie lubie... ale ważne że Ty tak...

Mogłaby być wentylowana, generalnie nie jestem zwolennikiem pełnej skóry - wole pół skóre z siedziskiem w materiale tak jak miałem w starej Niuni, ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma ;)

Może trafą się jakieś lepsze stołki to zmienie :naughty:

pierwszy mod- podłokietnik

Już do mnie jedzie :tongue4:

no Orzełku gratulacje, furka zacna, długo nie trzeba było czekać na zmiany :D:good:

dzięki :);)[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 08:32_________________________________________________z niuni zostały mi koła oettinger, pierwsza przymiarka szału nie robi.

dsc05831k.jpg

ale gdyby tak coś z nimi zrobić... np...(znalezione w sieci)

wheel2k.jpg

llantas20oettinger20typ.jpg

:kox:

klettisoettinger2.jpg

27953286.jpg

10484432.jpg

beztytuuqfd.png

fxs7ed.jpg

tutaj podobne koło

ameshallenfxmatteblacks.jpg

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te kola nigdy nie lezaly.

OZet ma teraz fajna felge nawet w szwecji jest limitiwana edycja A5 Mattias Ekström Edition

viewimageca36zg64.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

To OZ racing superturismo LM , dla mnie wymiata ta felga do czarnego :cool1:

oz11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna furka Orzeł - gratulacje - Wy się chyba z Patrox'em na bliźniaków robicie, bo jeden po drugim zaraz coś kupuje i modzi :naughty::decayed:

Kołka już lepiej zostaw te RS4 - te Oettingery że tak powiem "ni w pipę ni w oko" :gwizdanie:

Szerokości i bezawaryjności życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oettingery tak czy siak będą na aucie ale raczej na sezon zimowy ;). Mam 2 kpl 19'' wiec nie będę już zmieniał tylko zimowe opony dokupie :). Koła które mam na aucie wymagają dopieszczenia wiec pewnie też ich kolor zmienie a w międzyczasie będę jeździł na oettingerach które chyba wrzuce w czarny mat i polerowany rant :) tak jak ta ostatnia felga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie jest wcale źle moim zdaniem.Na zimę jak złoto. :good:

Turdzi te felgi OZ na tej A5 to :sick3:

Nie pasują do tego auta.Choć sam wzór nie jest zły.Ale do A5 nie pasuje.

A5 miała jeszcze w limicie coś takiego w 19 calach..zastanawiałem się ale jednak odpuściłem..dość rzadka felga Audi..jak ktos lubi rant..

8t00714991zl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1088541488.jpg

Uploaded with ImageShack.us

e0d342c4932b1394.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...