Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pytanie laika:

czy można chipuningować silniki z lpg?:P

ile można uzyskać z silnika 1.8T bex?

Można o ile jest instalacja lpg dobrana z zapasem :decayed: i z bexa pociska się 210-220KM

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

można ,można jak Grzesiek napisał z tym z,że po zabiegu LPG do strojenia i nie wykluczone ,że reduktor lub wtryski jak nie podołają to do wymiany na wydajniejsze, oczywiście od LPG.

Opublikowano

a ile z silnika bex po tuningu elektronicznym można momentu i mocy bezpiecznie uzyskać żeby sprzęgło wytrzymało i dla jednostki nie było by to zbytnio obciążenie

Opublikowano

220 km i 300 Nm

Opublikowano

Ze ja kurna bexa nie kupilem :thumbdown:

Opublikowano

a wez i kup :decayed:

ja szukam juz ponad dwa lata i g......

Opublikowano

znaleźć, pewnie i by znalazł, ale znaleźć dobrą sztukę-tu już problem...

Opublikowano

dzięki, za odpowiedź

ja po nowym roku będę swoją a4 b6 bex wymieniał na s4 jakby co :)

Opublikowano

wrzuc info na temat auta na PW

VIN tez

Opublikowano

A co wy z tym Bex-em???? Kupujesz BFB. Wstawiasz boczne coolery lub (lepiej Fmica), turbo i większe wtryski i masz Bex-a

Opublikowano
A co wy z tym Bex-em???? Kupujesz BFB. Wstawiasz boczne coolery lub (lepiej Fmica), turbo i większe wtryski i masz Bex-a
eee tam, ja z AVJ-ta też tak chciałem zrobić-było wszystko, prócz K03s i wywaliło 180+ kuni...

:wink:

Opublikowano

No właśnie nie było najważniejszego ;p

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano

poszło PW

Opublikowano
No właśnie nie było najważniejszego ;p

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

ciśnienie było ustawione, ale niestety K03, na górze nie jest w stanie tego utrzymać...:wink4:
Opublikowano

mimo wszystko to jest mała turbinka niestety

Opublikowano

cos miałes pochrzanione :decayed:

mój stary AEB na K03 przy 1.3 bar-a miał 208kM

jezdzi zreszta do dzisiaj

Opublikowano
cos miałes pochrzanione :decayed:

mój stary AEB na K03 przy 1.3 bar-a miał 208kM

jezdzi zreszta do dzisiaj

Tomik, ale ja nie robiłem programu:wink4:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

mimo wszystko to jest mała turbinka niestety

w peacku sobie coś tam dmuchnie, ale żeby to utrzymać, to potrzeba trochę innych łopatek...:grin:

Opublikowano

a to przepraszam :hi:

Opublikowano

Witam ja akurat jestem posiadaczem BEX-a i nie żebym narzekała ale w starych autach było bardziej czuć te konie owszem auto idzie do przodu ale cały czas równo a w starych było tak że dopiero od pewnych obrotów silnika było czuć moc i tego mi właśnie brakuje , a jakby tego było mało to został zakupiony całkowicie przypadkiem ponieważ poszukiwałem a4 B5 Quattro Avant 1.8T a że nie było nic ciekawego to weszłem na B6 i się trafiła nie jest idealna ale na plus nic nie było lakierowane czyli bez dzwona i jest Quattro , a czy w seryjnym BEX warto robić wirus chodzi mi o to że został by kat i oryginalny dolot

Opublikowano

Jezeli potrafisz to zrob logi kanal 2 i 115. Chetnie bym sobie porownal ze swoim AMB :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.