Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

trzyma .. ale za dużo nowych części jest po montowanych ,.,, i szczerze przyznam brakło kasy na dalsze dokładanie do auta .. jedynie co mogę zrobić to żeby ktos mi to ustawił do porzadku zeby Audik długo jeszcze mi służył i mojej przyszłej rodzince :P

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

zrobili Ci wszystko w jeden dzien ?? czy kilka razy byles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Temperatura pracy silnik to 400-900 stopni ... Potem zaczyna wszystko plynac. Jeszcze drobne zaleznosc od ilosci oktan ale mniejwiecej mozna przyjac takie wartosci ..

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Pytanie

Ktos montowal K24 do 1.8T. Dzis kumpel przywiozl mi takie turbo i stwierdzilem ze bylo by latwo zrobic do niej kolektor a jest naprawde ogromna .

Kolego ale które K24 bo parę ich było, ogólnie to ja mam K24.2 z prosiaka GT2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze musisz jechac do GTO do Czechowic-Dziedzic i zrobic mape. Koledzy z forum polecili ,,, mialem okazje pogadac, rzeczowy gosc i napewno zrobie u niego auto .

a mozesz mi jakies namiary podac na niego .. stronka .. adres cokolwiek bo cos nie umiem znalesc tego na ggogle :(

a nie czasem [h=1]DIGITUN??[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do EGT. Z doswiadczenia z Motocyklami to niestety roznie bywa w roznych cylindrach i to nie tylko w gaznikowcach ale rowniez takich z wtryskiem.Dlatego juz producenci zaczeli montowac po jednej sodzie na kazdy gar by mozna bylo idealnie stroic .

Ja ma tak w moim sprzecie ale zrobilem to na kompie stand alone u siebie i mam 200,8 KM na tylnym kole

HPIM3025a.jpg

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

OK ,,, DZIEKI DEv I Pawel. No to chyba odpuszcze temat aczolwiek nowka sztuka... Mnie Ropa nie kreci ,,, a ile ludzie na tym wyciagaja cisnienia bo przyznam ze niechce mi sie szukac info o tym sprzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do EGT. Z doswiadczenia z Motocyklami to niestety roznie bywa w roznych cylindrach i to nie tylko w gaznikowcach ale rowniez takich z wtryskiem.Dlatego juz producenci zaczeli montowac po jednej sodzie na kazdy gar by mozna bylo idealnie stroic .

Ja ma tak w moim sprzecie ale zrobilem to na kompie stand alone u siebie i mam 200,8 KM na tylnym kole

http://s22.postimg.org/x4we7xf4t/HPIM3025a.jpg

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

OK ,,, DZIEKI DEv I Pawel. No to chyba odpuszcze temat aczolwiek nowka sztuka... Mnie Ropa nie kreci ,,, a ile ludzie na tym wyciagaja cisnienia bo przyznam ze niechce mi sie szukac info o tym sprzecie

słyszałem o doładowaniu na poziomie 1.5-1.6 bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu DV'ki.

Wczoraj miałem możliwość testowania tej : Zawór DV VW1.8T Audi 1.8T 2.7T 25mm BOV nie Forge (3118603983) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I takie pytanie: mozliwe że na seryjnej turbo mam za małe podciśnienie żeby coś syknęło ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ori puszke. Nie uslyszysz Dv tak mocno jak na stozku. Ale delikatnie powinienes uslyszec upuszczane powietrze.

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

No i jeszcze kwestia jaka sprezyne masz tam zamontowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ori puszke. Nie uslyszysz Dv tak mocno jak na stozku. Ale delikatnie powinienes uslyszec upuszczane powietrze.

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

No i jeszcze kwestia jaka sprezyne masz tam zamontowana.

Testowałem na wszystkich sprężynach :wink:

I na żadnej nic nie było słychać, Jedynie słychać coś na seryjnej, którą obecnie mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wpadnę do garażu i na chwilę wywalę ten łącznik filtra i wtedy zobaczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wtryski z AUQ

0 280 156 062 / 06A 906 031 BA

to te same wtryski ktore sa w BEX? 320cm?

Chce zalożyć do BFB, chyba podejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...