Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprobuj,a potem napisz na forum :naughty:-z tego co filmik pokazuje,to wszystko jest ok :wink4:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 781,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo Ci odradzilem :>

Opublikowano

poziu,a moglbys napisac ,co tak na prawde wplynelo na twojadecyzje-nie to,ze chce zamontowac,ale chcialbym wiedziec,co zlego jest w nitro :mysli:

Opublikowano

Przeciwwskazaniem (lub źródłem problemów) jest turbosprężarka. Wydaje mi się.

W wolnossaku nie ma żadnych przeszkód.

Prawda?

Opublikowano

poziu,a moglbys napisac ,co tak na prawde wplynelo na twojadecyzje

napisalem wyzej... nie co a kto :naughty:

Opublikowano

W wolnossaku nie ma żadnych przeszkód.

Taak, a o upalających się i ulatujących zaworach w głowicy 20V zapomniałeś.

Opublikowano

Miałem na myśli ogólnie silniki wolnassące, a nie konkretny 1.8 20V.

Ale dzięki za poprawkę. :thankyou2:

Opublikowano

a Poziek to chyba nie chce gadac z nami.... :mysli:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 18:32_________________________________________________mam pytanie-w jaki sposob mozna zwiekszyc cisnienie,wylaczajac wymiane dmuchawki,chodzi mi o to ,co bezposrednio moze wplynac na zwiekszenie cisnienia bez wymiany suszary :mysli:

Opublikowano

mbc

Opublikowano

mbc

= manual boost control

Opublikowano

Do tego trzeba jeszcze podlać paliwem, bo samo zwiększenie boostu MBC ci nic nie da. Myśle że jest możliwy tuning w garażu używając mbc, posługując się Vag-Comem, programem Lemmiwincks i mając conieco wiedzy. Sonda szerokopasmowa się przyda i do dzieła ;)

Opublikowano

mbc-nie jest to wyczerpujaca odpowiedz,ale zawsze cos... :wink4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 21:10_________________________________________________ale bardziej chodzilo mi o to jak sie zwieksza cisnienie,bez dodatkowych potencjometrow,bo jak sie chipuje silnik,to tez musi to w jakiejs postaci wystepowac :mysli:

Opublikowano

stary co Ty kombinujesz.... zrob wreszcie program a nie idziesz jak kon pod gore.... :wallbash:

zmiany cisnienia mozesz zaobserwowac zmieniaja N75 na inny, albo np wymieniajac wydech.

Poza tym mbc to nie potencjometr.

Opublikowano

domjenick odstaw na miesiąc browar i zaoszczędź na czipa i będzie po sprawie

Opublikowano

mbc-nie jest to wyczerpujaca odpowiedz,ale zawsze cos...

Zobacz tu, myślę, że miałbyś sporo frajdy:

http://www.allegro.pl/item441413652_manual_boost_control_turbo_boost_mbc.html

Pozatym dziwi mnie, że nie podejmujesz większych modów, skoro tak bardzo brakuje Ci mocy.

Opublikowano

Witam Panowie! W 2gim poście Hugo napisał, żeby montować Blow Off-a do 1.8T a w innych wypowiedziach Poźka wyczytałem żeby nie montować Blow Off-a tylko cyt.:"Nie montujemy BOva do 1.8T. Zamiast bova polecam zamontowanie filtra stozkowego pipercrossa i zaworu upustowego Forge 007" . Jak to w końcu jest?

Opublikowano

Pozatym dziwi mnie, że nie podejmujesz większych modów, skoro tak bardzo brakuje Ci mocy.

a kto powiedzial,ze mi brakuje mocy?ja po prostu chce to wiedziec...a jesli przy ''grzebanku''dojdzie ze dwa koniki,czemu nie...

domjenick odstaw na miesiąc browar i zaoszczędź na czipa i będzie po sprawie

:polew: az tyle nie pije :wink4: a chip...?niedlugo sie tym zajme :naughty:

Opublikowano

Witam Panowie! W 2gim poście Hugo napisał, żeby montować Blow Off-a do 1.8T a w innych wypowiedziach Poźka wyczytałem żeby nie montować Blow Off-a tylko cyt.:"Nie montujemy BOva do 1.8T. Zamiast bova polecam zamontowanie filtra stozkowego pipercrossa i zaworu upustowego Forge 007" . Jak to w końcu jest?

Jedynie druga opcja.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy właśnie nie mogę dojśc jakiego blow offa mam założyc do 1.8T.... Nie ma nic na allegro dedykowanego do 1.8T może macie jakieś pomysły albo polecicie cos?? Pozdro :)

Opublikowano

Heheh a co on na "trzeźwo-naczczy" umysł lepiej myśli ;p :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.