Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może zalozysz w dziale diagnostyka swój temat i tam pociągniemy dalej tą analizę? Z Twoich wykresów nie widać żeby boost tak falował. Zrob jeszcze raz logi. Jeżeli teraz tak się dzieje to może to być np. N75.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

N75 chyba na kazdym biegu by szalal a to tylko na 5 przy duzej predkosci sprobuje log zrobic z bym objawem

P.S prosze moda o przeniesienie postow :-)

Opublikowano

Grucha rozwalona pewnie i tyle w temacie

Opublikowano

Panowie male, szybciutkie pytanko do Was ;)

Turbo od BEX bedzie pasowac do AVJ ? P&P ??

POZDROO

Opublikowano

Czasami się zastanawiam czy u nas sa jacys moderatorzy jak widze takie posty.

Szanowny Marku, czy poświeciłeś chwile na przeczytanie głównej strony? Już nie pytam o wyszukiwanie...

Jak przeczytasz to i kilka tematów z głównej strony to znajdziesz odpowiedź na 90% kolejnych pytan która jeszcze planujesz zadac.

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/etapy-budowy-podnoszenia-mocy-1-8t-323143/

Opublikowano

Ok, sorry. Jestem w drodze po b6 na czesci i mam klienta na to turbo tylko pyta czy bedzie pasowac...dlatego zadalem szybko tu to pytanie

Opublikowano

Nic się nie stało. Po to jest forum żeby każdy mogl pisać co chce i gdzie chce. Chciałbym też przeprosić, tych pytających że odpowiedzi nie otrzymają w ciągu 5min :)

Wiadomo, czas to pieniądz ;)

Opublikowano

Chińczyk wiec może pochodzi pol roku a może 3 lata, loteria totalna.

Opublikowano

A pozniej normalnie sie taka turbine regeneruje ? Czy jakies magiczne fazki sa potrzebne

Opublikowano

Normalna regeneracja. Jakis czas temu miałem cos takiego nowego w rękach. Sprawdziliśmy na dowazarce, wszystko bylo w normie. Auto na razie jezdzi, zobaczymy co czas pokaże.

Opublikowano

Tylko, ze chińskich producentow jest setki i powtarzalność ich pracy tez jest rozna wiec po co w ogole się napalać na te turbiny.

Kolega ustawił filtr na najtasze i wrzuca po kolei kolejne chińskie G.

Opublikowano

A no zobaczy sie, jestem w drodze na Wyspy, po ta b6... Jesli sie cos trafi to sie kupi a jesli nie to bede uderzal w tego chinola chyba

Opublikowano

czy ktorys z kolegow zadzialal juz cos odnosnie przerobienia k03s (bex'owej k03-073) turbiny ? gdyz ten temat juz zbyt dlugo czeka odlozony u mnie i musze cos w tym temacie zadzialac :) bo k03s lezy i sie kurzy :)

Opublikowano

Odnośnie hybryd to możesz pogadać z nastepujacymi osobami:

1.Gregor10

2.German81

3.McGiver

4.Dev

Jak będziesz miał parametry hybryd i ceny to wklej je tutaj. Troche inwencji własnej :)

Opublikowano

ja mu nie zrobie hybrydy na bazie K03S, nie mam z czego

Opublikowano

w6zg.jpg

ciekawie rozwiązany zapłon w 1.8T ;)

Opublikowano

Widzialem juz takiego cudaka :grin:

Opublikowano

Fordowski edis 4 :whistling: Cofanie się w rozwoju, ale co kto lubi:decayed:

Opublikowano

300 koni ma ale moze moglby miec wiecej na seryjnych cewkach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.