Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mówie, że zła szkoła. :wink: Zrobione zapewne pod jakiegoś piggyback'a, a ME7.5 przyjmie prawie wszystko :grin:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 784,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam aż tak się nie znam ale chyba to taka niepotrzebna kombinacja, chyba ze są jakieś ukryte profity w takim rozwiązaniu

Opublikowano

Wie ktoś czy jest możliwość regulacji tej DV od properfekta? Typ II afkors. Wymieniłem, niby wszystko si ale dalej mi jakiś kuń pod maską chrobocze.

Na stronce pisze, że bezobsługowy on je. :facepalm:

Opublikowano

A co chcesz regulowac? To DV ,albo jest szczelny albo nie i tyle;)

Opublikowano

miałem go i tez miałem surge. Wrzuc serie a ten odeślij.

Opublikowano

Seria mi podjechała pod pasek od klimy i jakby to powiedzieć... już nie żyje.

Więc dobra, jak to jest z tym properfektem w koncu? Wiekszosc sobie chwali ze spoko, a okazuje sie ze o kant d...

Opublikowano

Nie wierzysz mi to mecz się z nim dalej...

Opublikowano

No wiesz, ciezko mi uwierzyć że ktos handluje bublami i ma takie branie...

Pozatym, bardziej kwestionowal bym stan dolotu, skoro zawor sie nie otwiera.

Opublikowano

Jeśli mialbys tak uszkodzony dolot ze podciśnienie było by tak słabe żeby otworzyć zawór, tym bardziej ze to podciśnienie idzie prosto z kolektora, to silnik raczej by nie dal rady pracować

Zawór do kitu i tyle

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Ja mam properfecta i to hybrydę i wszystko smiga

Opublikowano

Zmienie jeszcze wezyk kolektor-dv, moze gdzies nieszczelny albo zatkany i dam znac.:kwasny:

Opublikowano

Daj wieksza srednice przewodu od kolektora do dv i bedzie sie zawor otwieral ;)

Opublikowano

ten ori to 3mm? Bo ciezko bylo go naciagnac :decayed:

Tylko co to mi da jak na kolektorze jest maly krociec...

Opublikowano

fmic.pl dodalo do oferty zestaw dedykowany fmica do b6 w dobrej kasie, do b5 jest 4 stowy drozszy...

czy dalo by rade spasowac tego z b6 do b5? w czym polega roznica?

Opublikowano

800 zł to dobra cena, ciekawe tylko jak to wygląda bo fot nie widziałem.

Opublikowano
fmic.pl dodalo do oferty zestaw dedykowany fmica do b6 w dobrej kasie, do b5 jest 4 stowy drozszy...

czy dalo by rade spasowac tego z b6 do b5? w czym polega roznica?

Piotruś, wrzuc mi jakis namiar na rury do FMICa i cała resztę do B5

FMIC juz jest

Opublikowano

no wlasnie, na rdzeniu 180 czyli sredniak, chetnie bym go lyknal jakby dalo rade to spasowac

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

booster w dobrej kasie ma załatwiać ale jeszcze nie wiem kiedy, może wpadnie to sie wypowie

bakusia polece od siebie ale on robi z kwasa, za 1200 na gotowo, jakbym mial kase to bym w ciemno do niego uderzyl ale w obecnej sytuacji kazda stowa dla mnie sie liczy

no i dobre ceny mieli tez na turboworks do b5, za okolo 7-8 stow, ale poki co chyba im sie zapasy wyczerpaly

Opublikowano

wrzuc info jak cos Ci wpadnie w oko

Opublikowano

dziwi mnie to ze do b5 maja za 1200 a za 800 nagle pojawil sie do b6

Intercooler 1.8t - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

zaraz znajde gdzies bakusiowego

Opublikowano

Za 8 setek to polecam zestaw od boostera ;) jak zamontuje u siebie to sie pochwale... Poki co musze uchwyty do Fmica wymyslic...

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tu jest stara aukcja bakusia, od 1.9tdi coprawda ale jakos ta sama

FMIC intercooler KIT Audi VW 1.9TDI A4 B5 passat

aktualnie nie ma wystawionych fmicow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.