Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

no to już Piotrek wiesz co robić :decayed: 320 są tańsze i bardziej dostępne.

Niby ludzie biorą te turbawki a nikt się wykresem nie pochwali :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

140 to chya nie dużo, można znaleźć taniej a siedzieć 3 miesiące i polować żeby zaoszczędzić 20zl to by mi się nie chciało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

380tki mam jedne ale zaostawiam je dla siebie, mam spooooro 320stek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie za duzo jak na k04... :kwasny: 380 bylo by idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie chcialem zalozyc 630 ale czlowiek ktory stroil moje auto powiedzial cos co do mnie trafilo "a wiadomo co jeszcze do lba ci strzeli? ;)" ostatecznie wpadly 850 i jest zapas i na turbo i na strokera i na wszystko inne ;) wez 460, na bank da sie to wystroic bez problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie... 380cc na 4bar to "prawie" 460cc @3bar... a pompka i listwa wyrobi?

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

btw.

te 460 to P&P rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie za duzo jak na k04... :kwasny: 380 bylo by idealnie

Idealnie ? Do czego idealnie ? Aby chodziły na kresie swoich możliwości? Przeciez to program koryguje ich pracę. Zobacz jakie seryjne wtryski mają zapas względem seryjnej turbiny. Ja mam u siebie 440cc, a wiele osób ma 500-550cc i takie też polecają niektórzy tunerzy.

Piszecie takie teksty, a potem ludzie to łykają jak pelikany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bedzie za duzo jak na k04... :kwasny: 380 bylo by idealnie

Idealnie ? Do czego idealnie ? Aby chodziły na kresie swoich możliwości? Przeciez to program koryguje ich pracę. Zobacz jakie seryjne wtryski mają zapas względem seryjnej turbiny. Ja mam u siebie 440cc, a wiele osób ma 500-550cc i takie też polecają niektórzy tunerzy.

Piszecie takie teksty, a potem ludzie to łykają jak pelikany.

wystarczy skrocic czas wtrysku, a i egt bedzie mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idealne są 320.. do dziś idealnie leżą na półce :decayed: mój paździerz ich raczej z bliska nie zobaczy tak jak i k03s więc jak ktoś by chciał to mogę pogonić (długa dysza w sam raz do APU/ANB gdzie seryjnie jest reg 4 bary co podnosi ich wydajność) :wink:

Wiadomo, jak ma się plany na więcej to lepiej kupić wydajniejsze niż za chwile znów zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie idealne są 320.. do dziś idealnie leżą na półce :decayed: mój paździerz ich raczej z bliska nie zobaczy tak jak i k03s więc jak ktoś by chciał to mogę pogonić (długa dysza w sam raz do APU/ANB gdzie seryjnie jest reg 4 bary co podnosi ich wydajność) :wink:

Wiadomo, jak ma się plany na więcej to lepiej kupić wydajniejsze niż za chwile znów zmieniać.

Podaj nr tych leżących na półce wtrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym rzecz ze ja wiekszych planow niz k04 nie mam ze wzgledów prawno-wizualnych, jak wrzuce cos wiekszego to niebieskim nie wmowie ze to stock, 150kuni... Co kazdy przeglad czeka mnie wsadzanie ori wydechu na miejsce. Z zaskoczenia mnie gdzies na rolki z biegu wezma to bede przekazniki musial rwać:kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...