Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak zakodować kluczyki


lis

Rekomendowane odpowiedzi

czytam forum próbuje kodować ale nic nie działa

jeden kluczyk nie działa w ogóle, a drugi otwiera drzwi centralnym zamkiem ale po zamknięciu nie mryga dioda na drzwiach

kodowałem tak jak było gdzieś opisane włożyłem kluczyk przekręciłem zapłon wcisnąłem otwórz następnie zamknij i wyjąłem kluczyk i nic i tak kilka razy i nic

VAGa nie mam bo się na tym nie znam, co można jeszcze zrobić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolego. ja mam taki sam problem i próbowałem wszelkich opisanych tu na forum sposobów samodzielnego kodowania czy chyba lepiej nazwać to synchronizacją kluczyka.

Myślę, że jednak bez podłączania vag-a się nie obejdzie, ale na razie nie śpieszy mi się z tym, drugi kluczyk działa bezproblemowo, więc poczekam aż będę w warsztacie przy okazji wymiany oleju.

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-może warto podjechać gdzieś na spotkanie regionalne-umówić się z kimś,kto ma vaga i będzie po problemie,kodowanie pilota-to czas około 10 minut,o ile problemem jest tylko wypadnięcie z pamięci-no tyle chyba znajdziecie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu. Mam problem z seryjnym alarmem w mojej b6. Otóż gdy zamykam ze scyzoryka auto kierunkowskazy nie mrugają ani dioda w drzwiach nie miga. Natomiast chcąc otworzyć już auto z kluczyka kierunkowskazy migają. Działa chyba tylko centralny? Gdzie może leżeć problem? Pozdrawiam i czekam na pomoc :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to czego dotyczy synchronizacja kluczyka. Bo jakoś nie mogę za chiny zrozumieć instrukcji w książce obsługi. Stało się to z dnia na dzień, może rozkodowałem jakoś kluczykiem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pamięcie sterownika centralnego,jest przypisany sygnał z pilota-"wypadnięcie" moze być spowodowane róznymi przyczynami-słaba bateria,kilkakrotne naciśnięcie jakiejś sekwencji przycisków na pilocie-trzeba vaga i przypisać do pamięci ponownie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh tylko jak ja dotrę do tego vaga :wallbash:

Tu popytaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=87.0

Może ktoś, kto ma VAG-a, mieszka blisko ciebie.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-może warto podjechać gdzieś na spotkanie regionalne-umówić się z kimś,kto ma vaga i będzie po problemie,kodowanie pilota-to czas około 10 minut,o ile problemem jest tylko wypadnięcie z pamięci-no tyle chyba znajdziecie :cool1:

pewnie, że masz rację kolego :good:

Bez vag-a to wróżenie ze szklanej kuli, tylko sądziłem, że może ktoś z forum miał już podobny przypadek i ciekaw byłem jak to rozwiązał. Zastanawiam się jednak czy to, że nie mogę zakodować kluczyka z użyciem sekwencji przycisków opisanej na forum czy w książce obsługi, nie wynika stąd, że mam założony dodatkowy alarm i czy nie trzeba będzie jednak jechać do firmy, która go zakładała - chodzi mi o to czy vag nie będzie miał problemu z tą dodatkową instalacją. Jak podepnę się pod vag i znajdę rozwiązanie, opiszę to tu "ku potomności" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli sam tego nie zrobię

trzeba k--wa znowu jechać na VAGa i płacić 100PLN

i tak z każdą pierdołe

podjedz na spota-postawisz jakiegoś 4-paka piwa i Ci chłopaki zrobią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedż na lokalny spot i tam Ci pomogą, Dominik pisał już o tym. Na pewno ktoś będzie miał Vag-a. Nie zapłacisz 100-ki tylko postawisz browarka :drunk: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak zrobię

dzięki :hi:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 19:30_________________________________________________byłem na spocie

po diagnostyce VAGiem okazało się że auto widzi oba kluczyki więc skoro nie trzeba go kodować to wymieniłem w nim baterię

i nic kluczyk dalej nie hula :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wymianie baterii lub odłączeniu akumulatora , wkładałem kluczyk do stacyjki i włączałem zapłon 3 razy po czym na włączonym zapłonie naciskałem na pilota tego w stacyjce (otwórz- zamknij) kilka razy i zaczął działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...