Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem to chore :polew: :polew: :polew: pod MM koło 8.30 myślę i lecimy na KLI :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopacy jeszcze godzina nie jest dokładnie ustalona z sącza ale bedzie spot na JOJKU narazie wstępnie jest po 8 i wyjazd o 9 na limanową

PS wysyłaliście może zgłoszenia ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawdopodobnie będę leciał starym poczciwym mk2 :decayed: :decayed: powinienem za Wami nadążyć :decayed:

Następca 125 p ?

Chłopacy jeszcze godzina nie jest dokładnie ustalona z sącza ale bedzie spot na JOJKU narazie wstępnie jest po 8 i wyjazd o 9 na limanową

PS wysyłaliście może zgłoszenia ?? :)

Ja nie Panie Janie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na razie jeszcze niestety nie następca 12piątki ale może niedługo trafi w moje ręce :decayed: :decayed:

ja tez nic nie wysylalem :tongue4:

a co to jest ,,JOJKU"?? i jak tam dojechać? :decayed::naughty: no bo nie wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOJKO to jest ten parking po drugiej stronie MCdonalda tam był krak-gaz czy cos takiego jak zjezdzasz z rada kierujac sie na real zjezdrzasz odrazu na kewi pierwszy zjaz..... :P o 8.25 zbiórka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOJKO to jest ten parking po drugiej stronie MCdonalda tam był krak-gaz czy cos takiego jak zjezdzasz z rada kierujac sie na real zjezdrzasz odrazu na kewi pierwszy zjaz..... :P o 8.25 zbiórka :P

Ja wiem gdzie ale chyba przyjdę z Maku do KLI 8 rano dla mnie to środek nocy :) a d jeszcze muszę Maku bronić przed żoną tak że prze....ne mam :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOJKO to jest ten parking po drugiej stronie MCdonalda tam był krak-gaz czy cos takiego jak zjezdzasz z rada kierujac sie na real zjezdrzasz odrazu na kewi pierwszy zjaz..... :P o 8.25 zbiórka :P

mlody jak cie prosze moja zona jest spox :kox: wiec bez takich:P.. przed nia nie trzeba mnie bronic.. sama mnie z domu wywala zebym jechal ( i chyba nie wracal :blink::shocked::disgust:)

Ja wiem gdzie ale chyba przyjdę z Maku do KLI 8 rano dla mnie to środek nocy :) a d jeszcze muszę Maku bronić przed żoną tak że prze....ne mam :wallbash:

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 21:28_________________________________________________ :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOooo ahhhh teee Laseczki :D:decayed: :decayed: ale bym je wrrrr :evil: :evil: takie laseczki ulalala :D hehehehe

Młody czemuś z Makiem nie przyjechał Calibrą :D:polew: ihahaha a kilka bylo star treków xD

Padła na starcie :polew: sorry :hi: (moja wina :confused4: ) [br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 22:21_________________________________________________Kulek masz numer do tej blond kobiety :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulek masz numer do tej blond kobiety :naughty:

niestety niee :confused4: ale zaprosił by ja na kolacje :decayed: ... i śniadanie pozniej :kox:

_________________________________________________

Młody pewnie zapił i nie był w stanie dojechać:D

chyba że byłeś?? tylko Cie nie widzieliśmy bo była tam jakaś calibra.. :naughty: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

Młody pewnie zapił i nie był w stanie dojechać:D

chyba że byłeś?? tylko Cie nie widzieliśmy bo była tam jakaś calibra.. :naughty: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Haha zeby jedna ;D[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 22:29_________________________________________________Łabaki ;D :PP tee ludziska robimy jakiego spocika w tygodniu ?? :D tak o 20 ? jak pogoda bedzie z 2 godzinki posiedzieć 3eba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehe niestety nie jestem zainteresowany bo wtapiam w moją 4reczkę troche kasy w sierpniu a wirusa to już gość bedzie ustawiał pod auto i osprzęty ;D :D hehe xD siądzie troche modów bedzie bajka w jeździe xD :polew:

a co do spota to mi pasuje tak pon / środ / piątek po godz 20.00 a właśnie w niedziele kolejny zlot w Tarnowie jedzie ktoś??? myśmy są już zarejestrowani stałą ekipą....

[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 20:54_________________________________________________zyjecie tam ???? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zyyje :decayed: ten tydzien mi odpada a przyszły to zależy ja robota pozwoli co do spota :confused4:

a zlot to tez odpada bo raczej zdrowotnie nie dam rady..przemiana materii mi nie wydoli żebym mógł jechać :tongue4::decayed:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 00:44_________________________________________________Panowie potrzebne mi są klucze do radia(takie blaszki płaskie) posiada ktoś z Was takowe?? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...