Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!


schiller

Rekomendowane odpowiedzi

dobra to na początku jaką ośki a na końcu kłatro :kox::naughty::decayed:

:mysli: moze ustawimy sie osiagami :evil: najszybszy na koncu, to i bedziemy mieli wczesniej okazje do kreseczek :evil:

powazniej to proponuje 0 selekcji - na forum nigdy nie bylo istotne kto czym jezdzi i niech tak zostanie, coby niektorzy nie byli urazeni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powazniej to proponuje 0 selekcji - na forum nigdy nie bylo istotne kto czym jezdzi i niech tak zostanie, coby niektorzy nie byli urazeni ;)

a czemu by mieli być urażeni ?? wydaje mi sie że jak by był podział to by ładnie po prostu kolumna wyglądała. i przecież nikt by nie był urażony że swoją Bpiuntką jedzie pomiędzy Bpiutnkami :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie będziemy nic kombinować. mam już plan do ustawki na rynku i do tego parę ludzi którzy maja rożne B... i oni będą musieli być z przodu... ale o tym pogadamy w piątek po 24... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

Jakoś sobie nie wyobrażam ustawiania aut wieczorem :> Po 10 minutach zostanie kupa szkła, blach i gruzu :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

A może wariant ,, panie pierwsze" , czyli klubowiczki prowadzą kolumne :gwizdanie:

ta i pojedziemy przez berlin na rynek :polew:

ale teraz będę miał :stupid2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

A może wariant ,, panie pierwsze" , czyli klubowiczki prowadzą kolumne :gwizdanie:

możecie mi wierzyć na słowo że pierwszy to nie do końca najlepsze miejsce - ostatnio nic nie widziałem z tej kolumny oprócz tyłku policyjnej furki - a Lukas który wszystko kręcił z mojego auta, zawsze ujmował wszystkie furki oprócz mojej ( bo w końcu w niej siedział ) - tyle przyjemności z jechania jako pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolejności aut to najlepszy jest spontan,

technicznie selekcja też byłaby trudna biorąc pod uwagę wąską gardziel pod krokusem, chyba że ustawilibyśmy się już wieczorem

A może wariant ,, panie pierwsze" , czyli klubowiczki prowadzą kolumne :gwizdanie:

ta i pojedziemy przez berlin na rynek :polew:

ale teraz będę miał :stupid2:

Należy Ci sie :bicz3: :bicz3: za to, że w nas nie wierzysz, z drugiej strony przynajmniej mieli byśmy dłuższy przejazd kolumną. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja drogą wg mnie najlepiej pojechać : B5 sedan B5 avant B6 sedan B6 avant i.t.d. no ale może zostawmy do końca organizację Schillerowi :wink4:[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 08:46 _________________________________________________No Schiller naraziłeś się :polew: tymabradziej że muszę przyznać wracając z kaletki Brynia wyruszyła po mnie a na trasie znalazła się przedemną ( i napewno mnie nie wyprzedziła ) więc co do orientacji i skrutów przynajmnije dla Bryni :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pomyslu z kolorami to jak powiedzialem mojej zonci to byl jeden wielki smiech - pytam sie czemu - ona bo faceci nie odróżniaja szarego od golebiego i od .... tu padlo kilka nazw kolorow blizej mi nie znanych wiec sie poddalem - ma racje :th: kolory to nie nasza specjalnosc :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

co do pomyslu z kolorami to jak powiedzialem mojej zonci to byl jeden wielki smiech - pytam sie czemu - ona bo faceci nie odróżniaja szarego od golebiego i od .... tu padlo kilka nazw kolorow blizej mi nie znanych wiec sie poddalem - ma racje :th: kolory to nie nasza specjalnosc :polew: :polew:

no to może zróbmy podział tylko na czarne i inne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w Wiśle będzie kolega od bezdymnych programów? :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trueogre

Wy tu kolorach a pogoda się pie.....

Mam nadzieję że wsobotę nie będzie padać i że będzie można zrobić kilka fotek :naughty:

choć patrząc na prognozy to można się załamać, jedyne pocieszenie to to że prognozy żadko się sprawdzają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czeskie piwo niedaleko,

Pogoda przy takiej perspektywie nie jest na pierwszym planie :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co zmieniałeś, przeca i tak masz paździochowate 16" hyhyhy :polew: (ale zaraz zjebany zostanę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky za***iście :D :D :D :D

Aha i jak będziesz w tej knajpie ( no wiesz) to przypomnij kelnerce o moich naleśnikach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...