Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum A6 tez jeden kolega zamontował zderzak od RS6 i tam ładnie wszystko krok po kroku opisał wraz z fotorelacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek musisz sprawdzić jaki masz moduł bordnetz :)

Potrzebny jest taki 4F0 910 279 K

ale pewnie będziesz miał A albo D :cool1:

Robisz wszystko przy kablach od modułu i tak dzieląc to na lampy bordnetz

lewa lampa:

Tniesz:

T10A-6

T10A-8

Kabel który szedł do pinu T10A-6 podłączasz do pinu T10A-8. Kabel który szedł do pinu T10A-8 zostaje we wiązce niepodłączony

Tniesz kabel wchodzący do pinu T32C-4 i podłączasz do T10A-6. Pin T32C-4 zostaje niepodłączony.

prawa lampa:

Tniesz:

T10A-1

T10A-2

Kabel który szedł do pinu T10A-1 podłączasz do pinu T10A-2. Kabel który szedł do pinu T10A-2 zostaje we wiązce niepodłączony

Tniesz kabel wchodzący do pinu T32C-15 i podłączasz do T10A-1. Pin T32C-15 zostaje niepodłączony. :hi:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 20:17_________________________________________________A co do zderzaka RS-a to słabo to wygląda do reszty bryły zwykłej A6 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa jak należy :wink4::rolleyes:

Efekt jest super samochód wygląda dużo młodziej. Chcę jeszcze wymienić sterownik świateł mocy "BORDNETZ" aby H7 działało z bi-xenonem. Tylko musze sprawdzić jaki musi być numer :rolleyes:

A tak w nocy wczoraj :)

2nitv7l.jpg

Kupujac te lampy nie przerobili Ci ich tak zeby działało bez zmiany bordnetza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobili ale ja chciałem jak ma ori. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 08:30_________________________________________________Kilka nowych zdjęć ale sprzęt jeszcze zły :bag:

16ghgyw.jpg

290ttuo.jpg

4r6xdx.jpg

4hoxli.jpg

4iheur.jpg

213nfrt.jpg

2agjmti.jpg

6nui35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale myślałem że aparat 8.1 da radę zobaczę jeszcze w dzień. Lustrzanki się nie dorobiłem (nie ciągnie mnie w strone foto ) :embarrassed: jak nie to od maku pożyczę :kox:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 21:20_________________________________________________Tu jeszcze ledy i hidy w halogenach :) wywaliłem się na starcie byłem pewny że żarówki są jak w B6 H11 a tu H7 ale dokupione żarniki i doświetla w nocy super :) HID 6000K ale nie używam ich do jazdy (nawet we mgle) tylko jako HOME :hi:

35mifdd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :) Pakiet oswietlenie zrobiony :decayed::good:

Musisz zmienic sprzet do robienia fotek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiemy że Paparacci z Ciebie nie będzie :polew:

ale laperia pierwsza klasa :good:

6000k w halogen też tak mam zamiar zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dostawca bajerów do środka miał al-cantarę ale wsadził do swojego B6 ;( myślę nad zrobieniem środka foteli białą skórą ale to dopiero jak go obkleję białą folią ale ten mod jest na przyszły rok . Na zimę szkoda foli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 21:38_________________________________________________Dodałem nowe fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reke bym dal se uciac ze pisalem kiedys w tym watku a w nowych odpowiedziach nie mam :blink:

a6 :kox: kolor :good: srodek :good: jedynie co mi nie pasi - trumniak(avant)

podoba mi sie srodek w a6 jest :slina: mysle caly czas o bmw 530d ale chyba nie dam rady siedziec w bmw :confused4: srodek jest slaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowe fotki :)

wreszcie sie zmusiles :)

dlaczego nie polakierowałes tej blendy na zegarach na piano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowe fotki :)

wreszcie sie zmusiles :)

dlaczego nie polakierowałes tej blendy na zegarach na piano?

Się robi :wink4: szukam jeszcze przełącznika świateł od polifta z chromem . Jak mam rozbierać wszystko to raz :)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 13:22_________________________________________________David też oglądałem 5 ale jednak padło na A6 C6 i jestem zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem nowe fotki :)

wreszcie sie zmusiles :)

dlaczego nie polakierowałes tej blendy na zegarach na piano?

Się robi :wink4: szukam jeszcze przełącznika świateł od polifta z chromem . Jak mam rozbierać wszystko to raz :)[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 13:22_________________________________________________David też oglądałem 5 ale jednak padło na A6 C6 i jestem zadowolony :good:

Młody, a nie obawiałeś się problemów z wtryskiwaczami, rozrządem, który notabene również w modelach po 2007r. lubi przeskoczyć i rozpieprzyć motor?

Właśnie stoję przed wyborem autka i zastanawiam się nad 3.0tdi BMK 225km w trumniaku, a z drugiej strony kusi mnie e6x. W przypadku pierwszego jakby wziąć poprawkę, że trzeba będzie zainwestować we wtryski + w najgorszym wypadku rozrząd (w sumie jakieś 10tyś.) i świadomie je kupić, to też nie powinno być chyba źle, co? :mysli:

Ile Ci ta lalka siorpie w mieście i w trasie jeśli można się dowiedzieć, bo szwagier w sedanie z ciężką nogą, przy BMK + tip nie schodzi niżej 12l/1100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...