Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5 2.7T] nowy soft


Norbi

Rekomendowane odpowiedzi

Sugeruje przedtem wywalić wszystkie katalizatory i wstawić proste rury :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi gratulation!!!, Rogal Tobie też!!!. Ja też tak chcę 321 PS Norbi pochwal się trochę więcej, wiesz że nie dam Ci spokoju .....koszt , czas itd......Cholera, ale poszedłeś....Chyba znowu niedługo odwiedzę stolicę....

Czas to 3 hamowania + wgranie programu. Wszystko 2 godz. roboty. Koszty podam na PW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no BRAVO teraz toż to chyba zapi%$$# od 3000rpm, mniammmm muszę się wkońcu wybrać na spota i poproszę o jazdę próbną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki DZIKU !! :oklaski: co na to poziek ?? będzie coś dalej rezał ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: no się robi grubo, Norbi Ty masz zamiar jakieś mody robić oprócz softu ?

graty dla obu panów, rzecz jasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki DZIKU !! :oklaski: co na to poziek ?? będzie coś dalej rezał ?? :D

Już chyba wszystko wyrezał :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 17:50 _________________________________________________

:shocked: no się robi grubo, Norbi Ty masz zamiar jakieś mody robić oprócz softu ?

graty dla obu panów, rzecz jasna

Wiesz Pre zastanawiam się, bo chyba szybko go nie sprzedam(za dobrze się sprawuje i za bardzo go lubie), a po drugie na co zamienić? Tylko chyba na RS4 B5 ale to zupełnie inna bajka finansowa :confused4: tak czy inaczej to moje marzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się stary,z tym że nie trzeba zakuwać żeby była 4 z przodu, ale mam takiego majstra w wawce i swoje 1.8T wyrezał pięknie, zajeło to rok :shocked:,ma teraz 300 albo coś około. I ten poświęcony czas i nerwy przerażaja mnie nieco przy ewentualnym zabieraniu sie do tematu, nie wspominając o kasie która w przypadku eSy musiałaby być podwojona, prawie w każdym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doje*ane ładnie koksu :evil: ... gratki ... :th:

No nie :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie.....,gratuluje!!! :) . Ja też zbieram graty do mojego moda do 1.8T, ale trwa to i trwa :kwasny: Nie będzie to 2.7BiT ale zawsze coś. Eeehhhh..... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem kosztu dodatkowych 60KM w Twojej eSce (wszyscy wiedzą co ma 380KM ;) )

niestety bez wiekszych turbin (k04) nie ma szans sie zblizyc nawet do 350KM

co nie zmienia faktu, ze eska Norbiego to wyjatkowo zdrowy i DOINWESTOWANY pojazd :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem kosztu dodatkowych 60KM w Twojej eSce (wszyscy wiedzą co ma 380KM ;) )

niestety bez wiekszych turbin (k04) nie ma szans sie zblizyc nawet do 350KM

co nie zmienia faktu, ze eska Norbiego to wyjatkowo zdrowy i DOINWESTOWANY pojazd :polew:

Chyba Poziu nie możesz spać w tych USA. Szacuneczek dla obydwóch. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poź ma racje już więcej nie da rady bez istotnych zmian. Myśle nad zrobieniem centralnego coolera w Eltecu, bo lato się zbliża,a wysokie temperaturki koni nie dorzucą :confused4:.

Tym czsem po świętach wymiana skrzyni, bo w obecnej synchronizatory powoli kucają i koledzy z klubu chcą mi tryby powyłamywać (prawda LukaszkuR):decayed:

Będzie nowy 1,2 i 3 bieg, reszta zostaje bo jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...