Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] moja piękna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IMG_2359.jpg

listwa z oświetleniem tablicy-lakier odrapany do poprawy

IMG_2360.jpg

brak listwy dolnej drzwi tylnych -już jest tylko trzeba założyć

IMG_2361.jpg

IMG_2363.jpg

radio zostanie oryginale bo jestem z niego zadowolony

IMG_2877.jpg

Opublikowano

Jakis opis by sie przydał jakie plany itd :cool1:

Opublikowano
:kox: zapowiada się kozacko,dawaj jakiś opis
Opublikowano

Ładny polift tylko szkoda ze mały silnik :disgust: bogate wyposazenie jak na tą jednostke ogólnie

jakieś plany :mysli: Daj jakis opis :wink4:

Opublikowano

zacny furacz :) widze ze juz na jakiejs tam glebie siedzi :naughty::decayed::good:

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie 1be

Ksenony samopoziomujące się z czujnikami na wachaczach

Wyposażenie tzw sline???

Reszta jak w standardzie oryginalna

To znaczy pierdoły takie jak chrom pakiet fotele kierownica.

Na razie nic nie planuje bo brak mi pomysłu na to co poprawiać.

silnik 1,6 słaby ale wystarczający na polskie drogi?

Pozdrawiam

Opublikowano

o pomysłach zaraz się dowiesz :decayed:

a więc tak ode mnie propozycja to:

- FIS

Opublikowano

auto ładne :kox:

silnik beznadziejny :thumbdown:

Opublikowano

silnik 1,6 słaby ale wystarczający na polskie drogi?

Gleba gdzie tam na polskie drogi, mocny silnik gdzie tam na polskie drogi... Wy to wszystko potraficie zgonić na te dziurawe drogi :polew:
Opublikowano
  • Autor

Na razie to tylko rozrząd zrobiony był a w tym tygodniu włoże mu sekwencje bo te ceny bęzyny ponad 5zł to :wallbash:

to nie jest jedyne auto które mam na utrzymaniu.Mam jeszcze b3 stare ale się trzyma :)

Opublikowano

ja bym mu swapa na 1,8 T zrobił

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że wymieniłbym silnik na mocniejszy.Tyle że jest mi potrzebny jako tzw dupowóz z roboty do domu i z powrotem.Wolę jak mniej pali. :gwizdanie:Co do zawieszenia.Jest obniżone i twarde fabrycznie zdaje się.Na swoim podjeździe wadzę na krawężniku czasem.Ma zalety i wady.Lepiej się trzyma drogi ale dziury lepiej czuć :shocked:

Opublikowano

no i bardzo dobry mod ...

szybko ci sie LPG splaci

Opublikowano

no i bardzo dobry mod ...

szybko ci sie LPG splaci

Kierownik, kolega Łukasz nie ma raczej LPG ani też się nie chwalił czy ma zamiar montować.

A autko ładnie wyposażone.. :good:

Opublikowano

Na razie to tylko rozrząd zrobiony był a w tym tygodniu włoże mu sekwencje bo te ceny bęzyny ponad 5zł to :wallbash:

No rzeczywiscie sie nie chwalił:D

Opublikowano

Ladny polift naprawde!@!

Opublikowano

no nie powiem ciekawy ten furacz :wink4: ale ten silnik :gwizdanie:

Opublikowano

Co wy chcecie od tego silnika ?

Jeśli komuś nie potrzebny jest jakiś zrywacz asfaltu, chce się dostać bezpiecznie i w miarę szybko z punku A do punktu B to po jakiego grzyba większy silnik? Bezsens ... :kwasny:

Ładna, dbaj o nią :)

Szerokości.

Opublikowano

Co wy chcecie od tego silnika ?

Jeśli komuś nie potrzebny jest jakiś zrywacz asfaltu, chce się dostać bezpiecznie i w miarę szybko z punku A do punktu B to po jakiego grzyba większy silnik? Bezsens ... :kwasny:

Ładna, dbaj o nią :)

Szerokości.

No jak ktoś chce szybko to potrzebny większy silnik :polew: :polew:

Ale autko bardzo ładne i kolorek też super. No i polift!

Bezawaryjności!

Opublikowano

ładne autko :good: jak dla mnie silnik za slaby :confused4:

ale jak wcześniej pisaliście, jak kto chce ;) ja nie chciałem z turbo a jest mocniejszy

tylko lpg niech ci dobrze ustawią :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.