Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

19" albo 20" , 18" nie wygląda :)

raczej na 20" to nie wygląda :cool1:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie no to 19 max.

Po profilu opony wnioskuję że jednak 19.

Opublikowano
i ta sama fela w kolorze srebrnym wydaje się być nawet ciut łądniejsza od wzoru RS4
bo ja wiem , ja uwazam dokladnie odwrotnie , pierwszy wyglada pieknie , drugie slabiej ale wiadomo kto co lubi.

W kazdym razie ty ma chrom dlatego powinienes iszc w srebry , kazdy ciemny grafitowy lub matowy kolor bedzie u ciebie slabo wygladal.

Opublikowano
i ta sama fela w kolorze srebrnym wydaje się być nawet ciut łądniejsza od wzoru RS4
bo ja wiem , ja uwazam dokladnie odwrotnie , pierwszy wyglada pieknie , drugie slabiej ale wiadomo kto co lubi.

W kazdym razie ty ma chrom dlatego powinienes iszc w srebry , kazdy ciemny grafitowy lub matowy kolor bedzie u ciebie slabo wygladal.

Dokładnie, kwestia gustu, jak dla mnie na pierwszym w ogóle nie ma efektu dużej felgi.. to się wszystko zlewa :wink4:

Opublikowano

Miron, tak szczerze... na zywo pewnie super, ale na fotacha troche jak woz drabiniasty na tych 20" - musisz go posadzic o 2cm zeby byl odpowiedni efekt.

te eresow szare na czarnym to chyba 18stki są ... bo tak wyglądają...

nie przesadzaj.

TO 19stki?

vmr-v708-1.jpg

19 :kox:

Opublikowano

Ta felga adamooo mnie ujęła...

Masz jeszcze jakieś inne foty tej B8 :mysli:

Kurde dobra jest.

Opublikowano
5003282093_7aa472ed9f_b.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________5003282295_07038314e0_b.jpg
Opublikowano

5003282093_7aa472ed9f_b.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 23:33_________________________________________________5003282295_07038314e0_b.jpg

Te koło dlatego w miarę wygląda bo ma super tarcze z zaciskami. Z tyłu juz szału nie robia jak tarcza nie wypełnia koła.

A tak w ogóle to przestancie już Mirkowi robić wodę z mózgu bo biedny chłopak weźmie Chwilówkę aby kupić te koła od RS6

Opublikowano

http://img860.imageshack.us/img860/826/19ag.jpg

Tutaj co prawda 19, ale ori rs6 w graficie. Nie wygląda to dobrze

nie wyglada, bo auto ma pelno chromu...

Opublikowano

Te koło dlatego w miarę wygląda bo ma super tarcze z zaciskami. Z tyłu juz szału nie robia jak tarcza nie wypełnia koła.

jaki z tego morał ?

kupić kiepskie fele a za***iste heble :kox: + gleba :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Temat kół chyba rozwiązany - chyba nie ma możliwość kupienia 20 wzoru RS6 i wsadzenia ich do B8.

Wychodzi na to że jest totalny brak wyboru jeżeli chodzi o roz.20 do B8

Ori felgi RS6 mają mniejszy otwór centrujący a do tego szer felgi to 9,5 cala i ET 36 czyli nie ma bata żeby ją wsadzić do B8

A5 i B8 został zmieniony otwór centrujący na 66,6 a RS6 czy A8 mają jeszcze stary wymiar.

Tyle z tego co się dowiedziałem - prawie kupiłem fele RS6 20 cali - fajnie bym się zdziwił chcąc je wsadzić na auto :wallbash:

Zostaje kosmetyka z nadkolami i cieszenie się wzorem RS4/A5[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:16_________________________________________________no chyba że nie mam racji

Opublikowano

Wedlug mnie felga RS6-2 w 20" na sedanie (i nietylko) wyglada o niebo lepiej. Dla porownania:

Tutaj 20x9 ET35:

IMG_6895---Version-3_EDITED-1.jpg

IMG_6891---Version-2_EDITED-1.jpg

BTW: Lakier tej A4 jest pokryty 2 warstwami cudownego Swissvax Crystal Rock! :notworthy:

Czyli to nie ori?

Opublikowano

na to wychodzi

Opublikowano

otwór centrujący można poszerzyć bez problemu..

Opublikowano

no właśnie chciałem napisać że to nie problem.. jeżeli ET wraz z szerokością koła i odpowiednią oponą są dobre to problemu nie ma :good:

Opublikowano

Co do koloru felg to na grafit sie wlasnie po to maluje zeby wizualnie- "zgubic" felge.

Ta moda sie wlasnie z motorsportu wziela- gdzie nie ma znaczenia lans tylko wartosc uzytkowa.

Jezeli lans- to tylko kolory srebrne lub biale- z ktorymi komponuja sie wlasnie duze rozmiary jak 19/20cali, a z kolei grafit/czarny polysk- to do mniejszych rozmiarow, ale nie mniej jak 17/18, ale za to do szerszej gumy wyglada kox.

Grafit tez fajnie komponuje sie z zaciskami w "wyraznym" kolorze jak zolty lub czerwony (mozna tez zaryzykowac z zielonym jak to zdaje sie paput mial- u niego ciekawie wygladalo)

Tyle ode mnie

Pozdro :)

Opublikowano
  • Autor

otwór centrujący można poszerzyć bez problemu..

na bank bez najmniejszego problemu i uszczerbku na zdrowiu dla felgi ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.