Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

btw, Ty masz chyba jednak inny kolor rotorow niz turdzi? czy to wina fotek?

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Z bliska ori rotorów nie widziałem ale mam wrażenie że moje sa ciemniejsze

Z resztą popatrz na fotki które wklejałem samych felg wyciągniętych z kartonów w słońcu a popatrz na samochód - wyglądją jak by zupełnie inne felgi

---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Wg mnie ori są zdecydowanie jaśniejsze i bardziej grafitowe - aczkolwiek nie ukrywam że do mojego czarnego te mi się lepiej komponują

Opublikowano

jaki jest rozmiar i ET tych felg?

przyznam sie, ze ja tez kupilem i czekam na odbior... tylko do mnie juz troche dlugo ida :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor

20 cali szerokość 9 ET40

Ps. Jeżeli kupiłeś WSP Italy to pewnie będziesz miał ciut jaśniejsze a ET jak się nie mylę to 37

Opublikowano

Jest elegansio a po założeniu sprężyn będzie kosa! :kox::wink4:

Opublikowano

miron fajna fela:slina: ale wydaje mi sie że tamta sie lepiej prezentowała..tamten wzór wydawał sie większy i okazalszy na twoim aucie

Opublikowano
  • Autor

chyba sobie tamte na zime kupię :decayed:

bo i jedna i druga jest ok

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

a co dowielkości to się zgodzę - kolor ciemnej felgi to robi - jak 18 w B6 wyglądają

Opublikowano

Rotory :kox:

Opublikowano

Idealne fele do Hondy. Na audi wyglądają tak jak Doda po kursiesavoir vivru :naughty:

Opublikowano

Mnie tam się podoba nowy felunek - gangsterski.

Ogólnie gratulacje tak fajnego zakupu.

Opublikowano

Ładnie, ładnie :) Ale faktycznie rotory chyba są jaśniejsze :) Ciekawe jakby porównać fizycznie wagę do poprzednich felg?

Opublikowano

Kosa :jerk:

Ale moim zdaniem na avantach ta felga lepiej sie prezentuje :wink:

Ps. Wzwiązku z powyższym wysyłam Ci na PW mój adres a ty miron wyślij mi te fele tak szybko jak to tylko możliwe :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Mirku felgi i furka kosmos :slina: aż jestem Ciekaw jak na żywo to wygląda Rotory robią super robote :naughty:

Opublikowano

Hamulce ci sie skurczyly? :polew:

Nie, no ale w koncu zdecydowales sie na jedyne sluszne fele :guma:

Opublikowano

ce856cb8157cd4a2m.jpg

Szaruga za oknem to i fotki mizerne wychodzą

Wydaje mi się czy przód stoi wyżej niż tył?
Opublikowano

kozak felga, ale chyba mimo wszystko do chromów i lusterek bardziej pasowały RS6ki...

Opublikowano

co to za kolor tych felg ? nie wyglada na orginalny..........

Opublikowano
co to za kolor tych felg ? nie wyglada na orginalny..........

Felgi nie ori - ale sprawdzone z tego samego źródła co 19, które do dziś śmigają na B7 i mają się dobrze i specjalnie niczym ori nie ustępują

:)

Opublikowano

Wydaje mi się czy przód stoi wyżej niż tył?

Kicha jak nie wiem co...

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.