Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no w sumie macie racje - miałem już dzisiej śmigać ale plany się pozmieniały :kwasny:

Najwcześniej w środę

Ja bym jeszcze dłuzej poczekał :wink: 16.03 2013 - 14C

METEOPROG.PL. Przegląd pogody w Knurowie. Pogoda Knurów na dziś, jutro. Szczegółowy przegląd pogody na 16 dni w Knurowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka już na aucie, sprężyny jeszcze w pudełku i na aucie wylądują raczej po Bukowinie

Co do felunku............jest inaczej.............jest chyba lepiej - kwestia gusty

W mojej ocenie może nie być to obiektywne bo po 3 latach śmigania na tym samym wzorze Rotory mogą nie być wcale lepsze tylko podobają mi się bo sa inne a jak wiecie każda zmiana zawsze na początku cieszy :wink:

Podsumowując - dla mnie :kox:

Fotki jakies cyknę w wekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko kilka fotek - pogoda z d*py ale kiedyś pstrykniem coś ładniejszego

52d955e569efdda4m.jpg

c31ad521921100a2m.jpg

39420efdb4d82d55m.jpg

f8c736724c2b1a2dm.jpg

---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:19 ----------

sprężyny już w moich rękach ale jeszcze nie na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepiej niż na poprzednich ale to kwestia gustu a sprężyny jednak musisz założyć bo jak to Arturoo pisał koza straszna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecisz na zimie do BT czy na letnich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista jest ta twoja a4 Miron :) nie wiem czy na tych lepiej czy na tamtych ... z rs6 c6 wydawaly sie masywniejsze ... ale chyba wyglad porownywalny.

Ale springi musza dojsc bo teraz troche za wysoko stoi wg mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych zdjęciach na poprzednich lepiej wyglądała w/g mnie ale na żywo pewnie robi robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepiej niż na poprzednich ale to kwestia gustu a sprężyny jednak musisz założyć bo jak to Arturoo pisał koza straszna...

do offroad'u idealna :kox::decayed::decayed::decayed:

na żywo trza oblukać kółeczka :grin::decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka super:slina: a co do zawieszenia to faktycznie lepiej będzie jak obniżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo wygląda znacznie lepiej - uważam że nie jest ładniej lecz inaczej

Wygląda groźniej - koła w ruchu też pięknie się prezentują

A największa różnica dla mnie jest w prowadzenia - miałem wrażenie że poprzednie kółka ze 100kg ważyły a na tych autko jest znacznie zrywniejsze a dużo mniejasz jest różnica w spadku mocy po zmianie kół z zimowych na letnie - jak zmieniałem zimówki na letnie RS6 to jak by 50 koni mi ubywało - a przy tych kołach totalnie spadku mocy nie czuć - może są faktycznie lżejsze + to że 245 a nie 265

Felgi mają swoją specyfikę kolory - czy bardziej szaro tym ciemniejszy ten grafit wręcz w czarny przechodzi - a w słońcu zaś w jasny grafit przechodzą

Ogólnie dla mnie :kox:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

lecisz na zimie do BT czy na letnich?

nie ja o tym decyduję tylko warunki - albo będzie ładnie i sucho i cieszył się będę rotorami albo będzie zimno i śnieżnie i cieszył się będę quattro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo wygląda znacznie lepiej - uważam że nie jest ładniej lecz inaczej

Wygląda groźniej - koła w ruchu też pięknie się prezentują

A największa różnica dla mnie jest w prowadzenia - miałem wrażenie że poprzednie kółka ze 100kg ważyły a na tych autko jest znacznie zrywniejsze a dużo mniejasz jest różnica w spadku mocy po zmianie kół z zimowych na letnie - jak zmieniałem zimówki na letnie RS6 to jak by 50 koni mi ubywało - a przy tych kołach totalnie spadku mocy nie czuć - może są faktycznie lżejsze + to że 245 a nie 265

Felgi mają swoją specyfikę kolory - czy bardziej szaro tym ciemniejszy ten grafit wręcz w czarny przechodzi - a w słońcu zaś w jasny grafit przechodzą

Ogólnie dla mnie :kox:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

lecisz na zimie do BT czy na letnich?

nie ja o tym decyduję tylko warunki - albo będzie ładnie i sucho i cieszył się będę rotorami albo będzie zimno i śnieżnie i cieszył się będę quattro :wink:

Jest fajnie, a będzie za***iście, ale po zmianie sprężyn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5dbdfb9971b74cc6m.jpg

ce856cb8157cd4a2m.jpg

Szaruga za oknem to i fotki mizerne wychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie teraz jest koza, bo zmniejszyly sie opony i wypelnienie miedzy opona/blotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszło na nowych springach będzie jeszcze ładniej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...