Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wypowiedzcie sie na temat tego podłokietnika.


kred

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam podlokietnik ostatnio kupilem. bardzo fajna sprawa polecam :thumbup: ja bym bral bez zastanowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz koledzy pisali wyglada na ori. sprawdz czy ma znak produkcyjny audi.

w zabawie, recznym rzeczywiscie przeszkadza. ale na szczescie w miescie mozna go podniesc.a na trasie gdy z recznego nie korzystamy jak znalazl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec biore. zastanawialem sie czy to orginalny. faktycznie jest zupelnie nowy znajomy przywiozl mi od helmutow i sam nie wiedzial czy to ori czy zamiennik. znaczka nie sprawdzalem czy jakis posiada. kasa za niego 120 zl po znajomosci. dzieki za rade jeszcze tylko zmiana tapicerki na siwa(chyba to nie problem) i montaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten podłokietnik wygląda mi jak z modelu B6 bo z tego co paietam w B5 zakończenie było proste a tutaj jest wyoblone.... chodzi o miejsce gdzie się zamyka...

http://moto.allegro.pl/item284314636_podlokietnik_oryginalny_audi_a4_8d0.html

moze sie myle ale tak mi sie wydaje.... co nie zmienia faktu ze zajefajny za taką cenę i chyba nie bedzie problemu z montazem w B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłokietnik zamontowany pasowal w 99% nie obeszlo sie bez malych poprawek :>. wspaniala rzecz polecam wszystkim. dalem cyne kolezce zeby przywiozl mi pare sztuk rozprowadze klubowiczom :th:

jutro zrobie fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jeszcze możliwość załatwienia takiego podłokietnika? Bo na allegro są po 290zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik fajna sprawa :> więc warto :th:

A fotki pochodza z aukcji na allegro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietnik to dobra sprawa, sam na takiego poluje, ale narazie fundusze mnie trzymaja, ale moze po Nowym Roku, ale jak masz okazje to bierz bardzo przydatny element :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłokietnik zamontowany, temat wyczerpany.

Proszę nie pisać postów w stylu podłokietnik to super sprawa, zapytania o dostępność proszę kierować bezpośrednio na PW do kolegi kred

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gorąco :) może ktoś z was wie czy w moim audi B5 da się bez problemu założyć podłokietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak da się zamontować podłokietnik. Użyj szukajki, był temat o zamontowaniu podłokietnika. Już znalazłem: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,19722.0.html

Sorki za OT w aucie z 97' masz silnik AJM?? (już były montowane wtedy??)

Nie były montowane, ale może ktoś sobie wstawił

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...