Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym dorzucił do tego kilka specyfików i w sumie to wykonalne... :gwizdanie:

eee , 15kg ??? w 15 tygodni do opanowania :decayed:

pod warunkiem że masz skórę z gumy i 30shotów teścia, 20 deki i w ogóle mame aptekarkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni chooja :decayed:

w czasach świetności miałem 12kg w pół roku :wink4:

:decayed:

a mówimy o legalnych środkach? :decayed: :decayed:

a na serio to wszystko zależy od organizmu, ja np żeby złapać 15kg potrzebowałbym chyba ze 3 lata ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówimy o legalnych środkach? :decayed: :decayed:

aaa no to zmienia postać rzeczy :gwizdanie:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dorzucił do tego kilka specyfików i w sumie to wykonalne... :gwizdanie:

eee , 15kg ??? w 15 tygodni do opanowania :decayed:

pod warunkiem że masz skórę z gumy i 30shotów teścia, 20 deki i w ogóle mame aptekarkę :polew:

nie wnikajmy w szczególy , pytanie było czy jest to wykonalne :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugie pytanie czy dzięki HMB + Białko dał bym rade w rok nabrać 15 kg

hmb + białko to raczej na zrzucenie kg :tongue4:, skoro jeszcze nie brałeś odżywek to na masę proponuje gainer jakiś 7kg i 500g kreatyn lub bcaa, w zależności od organizmu powinno przybyć 3-8 kg,po tym zrobisz 3 miesiące przerwy i znów to samo [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:09_________________________________________________

regularnie ćwiczę siłownia co 2 dzień, co dzień pompki podciąganie się od niedawna jadę z szóstka weidera

jeżeli robisz codziennie pompki to najwidoczniej zależy Ci na sile,jeżeli nie to nie męcz już więcej klaty(oprócz ćwiczeń na siłowni) bo gdy mięsień jest zmęczony i nie ma regeneracji to nie urośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jeszcze nie brałeś odżywek to na masę proponuje gainer jakiś 7kg i 500g kreatyn lub bcaa, w zależności od organizmu powinno przybyć 3-8 kg,po tym zrobisz 3 miesiące przerwy i znów to samo

zaden proch nie bedzie zamiennikiem odpowiedniej diety , moze być tylko uzupełnieniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jeszcze nie brałeś odżywek to na masę proponuje gainer jakiś 7kg i 500g kreatyn lub bcaa, w zależności od organizmu powinno przybyć 3-8 kg,po tym zrobisz 3 miesiące przerwy i znów to samo

zaden proch nie bedzie zamiennikiem odpowiedniej diety , moze być tylko uzupełnieniem :wink4:

amen :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden proch nie bedzie zamiennikiem odpowiedniej diety , moze być tylko uzupełnieniem :wink4

też tak uważam, ale on napisał że nie ma czasu/możliwości więc trzeba czymś to zastąpić, a odżywki są do tego najlepsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszelkie wskazówki :wink4:

zależy mi głównie na powiększeniu sylwetki V na \/, mocniejszym zarysowaniu kaloryfera i dobiciu do jakiejś męskiej wagi ok 80 kg

bo chce na wakacje dorabiać za granicą jako striptizer :polew:

co do diety wiem jak jest ważna ale niestety obecna moja sytuacja nie pozwala nad przygotowywaniem sobie jedzenia na cały dzień

chociaż i tak się staram :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden proch nie bedzie zamiennikiem odpowiedniej diety , moze być tylko uzupełnieniem :wink4

też tak uważam, ale on napisał że nie ma czasu/możliwości więc trzeba czymś to zastąpić, a odżywki są do tego najlepsze :wink4:

spoko , ale niech nie mówi ,ze nie może zrobić sobie coś z ryżu z kurczakiem , płatki , usmażyć jakąś wołowinke , makaron z sosem , przeciez te najprostsze potrawy zajmuja góra 30 minut w kuchni. ja czesto jadam ugotowany makaron , przesmazony na patelni i w to wbite 5 jajek. zeby złapać mase wystarczą węglowodany : makaron , kasza , ryż , itp , lepsze to niż shake z gainera :thumbdown:

męskiej wagi ok 80 kg

ile masz wzrostu ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męska waga zaczyna się od 95kg :decayed: :decayed:

no jak mierzysz 167 to raczej nie bardzo , w tym wypadku stwierdzenie "męska waga" jest pojęciem względnym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męska waga zaczyna się od 95kg :decayed: :decayed:

kurcze to większość facetów to podróbki :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

męska waga zaczyna się od 95kg :decayed: :decayed:

no jak mierzysz 167 to raczej nie bardzo , w tym wypadku stwierdzenie "męska waga" jest pojęciem względnym :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to juz miazdzyca... brzuch jaja miazdzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem niski 176 (bez butów i skarpetek :naughty:) dlatego taka waga już by była najbardziej odpowiednia

aha i nie interesuje mnie postura typowego polskiego koxa tylko greckiego atlety :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem niski 176 (bez butów i skarpetek :naughty:) dlatego taka waga już by była najbardziej odpowiednia

aha i nie interesuje mnie postura typowego polskiego koxa tylko greckiego atlety :polew:

ja mam 176 , waze 87 kg i kompletnie tego nie widać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...