Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy w zyciu nie kupujcie bialka z ostrovii ( czy jak to sie tam ta firma nazywa ) bo to bialko nie ma nic wspolnego z bialkiem uzywanym dla kulturystow

z tym się nie zgodze, biało OSTROWIA lub łowieckie(lepsze smakowo) to bardzo dobre biało...jest w nim bardzo dużo pełnowartościowych aminokwasów. Obecnie najlepsze na rynku cena/jakość. Wystarczy poczytać sfd żeby się o tym przekonać, ja sam również stosuje je nonstop od kilku miesięcy jako uzupełnienie białka w diecie i nie narzekam. Cena jest taka a nie inna gdyż nie płacimy tutaj za reklamę, smak(który nie jest taki zły) czy rozpuszczalność(shaker radzi sobie bez problemu) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zgodzę tylko z tym że nie można robić mięśnia od razu rzeźbionego :gwizdanie:

dietetyczkę mam swoją własną i w zasadzie Nowak tu już wszystko powiedział :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w zyciu nie kupujcie bialka z ostrovii ( czy jak to sie tam ta firma nazywa ) bo to bialko nie ma nic wspolnego z bialkiem uzywanym dla kulturystow

z tym się nie zgodze, biało OSTROWIA lub łowieckie(lepsze smakowo) to bardzo dobre biało...jest w nim bardzo dużo pełnowartościowych aminokwasów. Obecnie najlepsze na rynku cena/jakość. Wystarczy poczytać sfd żeby się o tym przekonać, ja sam również stosuje je nonstop od kilku miesięcy jako uzupełnienie białka w diecie i nie narzekam. Cena jest taka a nie inna gdyż nie płacimy tutaj za reklamę, smak(który nie jest taki zły) czy rozpuszczalność(shaker radzi sobie bez problemu) :) :)

nie dyskutuje ;)

mam po prostu inne zdanie

ale wiem ze niektorzy ludzi sa zadowoleni z glosnikow boshmann czy alphard......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wyszlo na wadze 84.6 z rana ;)

04012010r.th.jpg[br]

wydaje mi sie że kiedyś byłeś większy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no ja przy tym samym wzroście waże w tej chwili 86kg ale troszke słabiej wyglądam , ciężkie kości ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wyszlo na wadze 84.6 z rana ;)

04012010r.th.jpg[br]

wydaje mi sie że kiedyś byłeś większy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no ja przy tym samym wzroście waże w tej chwili 86kg ale troszke słabiej wyglądam , ciężkie kości ??? :mysli:

Większe brzuszysko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wyszlo na wadze 84.6 z rana ;)

04012010r.th.jpg[br]

wydaje mi sie że kiedyś byłeś większy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no ja przy tym samym wzroście waże w tej chwili 86kg ale troszke słabiej wyglądam , ciężkie kości ??? :mysli:

Większe brzuszysko :polew:

nie , zero brzucha :wink4:

mam jeszcze 5 tygodni "masowania" :decayed:

zobaczymy , powinno być 9 z przodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ogarnijcie sobie kogoś kto naprawdę ma pojęcie o ćwiczeniach, technice, budowia mięśnia, anatomii człowieka, przy jakich ćwiczeniach jak obciążane jest ciało, które mięśnie, jak je wyselekcjonować. Kogoś kto z Wami trochę poćwiczy, zobaczy - dorzuci Wam parę kilo, przyciśnie, żeby wypompować mięsień etc.

Dogadałem się z jednym gościem, jest trenerem, kur.. mega obalatany. Zacząlem z nim ćwiczyć. Po pierwszym treningu żołądek miałem pod gardłem, po drugim już trochę lepiej.

Generalnie w tym momencie ćwiczę 4-5 razy w tygodniu, trening zajmuje mi niedużo ponad godzinę, ale za to jest tak intensywny, że właściwie poza 1Partią i Brzuchem nie jestem w stanie zrobić więcej :zemdlal:

Około 5-6 ćwiczeń na partię po min 4-5 serii + niektóre na maxa, w tym po ok. 15 powtórzeń - zalezy przy jamik ćwiczeniu.

Podobnie jak Nowak pisał również zmiejszam ilośc powtórzeń za to dodaję parę kilo.. 15-12-10-8-6-6

Z tego co się jeszcze dowiedziałem dobrze jest ćwiczyć "na pocie" i "w cieple", żeby nie robić zbyt dużych odstępów między ćwiczeniami i nie wystudzać organizmu. Ogólnie zauważyłem, że odkąd w ten sposób ćwiczę, zaczynam łapać zadyszkę po seriach :P Więc jeśli w miarę unormuje mi się oddech, zaczynam następną serię.

Trzeba też wiedzieć, że w zalezności od ciężaru jaki bierzemy i szybkości ruchu angażujemu inne włokna mięśniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w zyciu nie kupujcie bialka z ostrovii ( czy jak to sie tam ta firma nazywa ) bo to bialko nie ma nic wspolnego z bialkiem uzywanym dla kulturystow

z tym się nie zgodze, biało OSTROWIA lub łowieckie(lepsze smakowo) to bardzo dobre biało...jest w nim bardzo dużo pełnowartościowych aminokwasów. Obecnie najlepsze na rynku cena/jakość. Wystarczy poczytać sfd żeby się o tym przekonać, ja sam również stosuje je nonstop od kilku miesięcy jako uzupełnienie białka w diecie i nie narzekam. Cena jest taka a nie inna gdyż nie płacimy tutaj za reklamę, smak(który nie jest taki zły) czy rozpuszczalność(shaker radzi sobie bez problemu) :) :)

nie dyskutuje ;)

mam po prostu inne zdanie

ale wiem ze niektorzy ludzi sa zadowoleni z glosnikow boshmann czy alphard......

na głośnikach się nie znam, więc nie wiem do czego porównałeś (zapewne do niczego dobrego) :tongue4: każdy organizm przyswaja odżywki inaczej dlatego nie ma co uogólniać opinii, w tym wątku można zobaczyć; http://www.sfd.pl/Bia%C5%82ko_WPC_80__OSTROWIA-t298187.html że należysz do zdecydowanej mniejszości. według mnie lepiej wydać 100 niż 200 zl miesięcznie na białko :tongue4: :tongue4: :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po prostu naleze do tych ktorzy patrza realnie na bialko firmy ostrowia ;)

ale kazdy moze miec swoje zdanie

Weider - Ultimate :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z programem nikt nie chce gotowca tylko każdy pod swoją brykę-dlaczego bo każda taczka jest inna z ludźmi to samo tylko dużo bardziej.

Nie oszukujmy się sterydy są skuteczne ale - większość robi chipa bezpiecznego (20-30 %) można też porezać np.TDI 130 na 300 - pałer niesamowity i jaki fan z jazdy (ale z jak długiej ?)-duża szansa że to się szybko wysra. I to samo z ciałem jedni koksują się że ja pier.. i jest w zasadzie o"k inni mogą się nawet przekręcić.No niestety wszędzie apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Grunt to określić sobie cel i priorytety i to realizować -nikt nic Ci nie powie na pewno, każdy organizm reaguje indywidualnie.

Powiem Ci tylko jedno i nikt tego nie podważy.

Sylwetka zdobyta w sposób (trening)naturalny jest bardziej trwała niż wydmuchana i wychuchana (odpowiedni odpoczynek na regeneracje,dieta + ,,uzupełnienie").

Co dla ciebie się liczy najbardziej :szpan ,zdrowie ,sprawność,proporcje ?

Zacznij od tego , a potem układaj program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie zgodzę tylko z tym że nie można robić mięśnia od razu rzeźbionego :gwizdanie:

dietetyczkę mam swoją własną i w zasadzie Nowak tu już wszystko powiedział :wink4:

to się nie zgadzaj :tongue4:

miałem na myśli to że nie da się naprawdę hardkorowo budować masy (czytaj: zrobić z siebie świnię :decayed: jak kulturyści między zawodami) i jednocześnie utrzymać kaloryfer na brzuchu :wink4:

zgadzam się z kolegą Kamosorem, potrzebny jest cel (tylko realny a nie +15kg do masy i rzeźba w rok :wink4: ), ale też systematyka i upór,

był czas że ćwiczyłem na siłowni w której temp otoczenia w zimie wynosiła ok-10st (na dworze -20), woda marzła chwilę po odkręceniu butelki :evil: ale byłem tam 5 razy w tygodniu i targałem żelastwo, bardzo ważna sprawa w tym sporcie (zresztą chyba w każdym) to psychika i upór w dążeniu do celu :wink4:

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:23_________________________________________________

to mi troche pocukrzyliscie :embarrassed: hehe :tongue4:

tylko się nie :jerk:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:23_________________________________________________

to mi troche pocukrzyliscie :embarrassed: hehe :tongue4:

tylko się nie :jerk:

:decayed:

za pozno :polew:

a tak serio to wiecie ze temp w silowni powinna byc w miare wysoka ? dlatego ze miesien lepiej sie rozgrzewa w wyzszej temperaturze i wtedy jest mniejsze prawdopodobienstwo kontuzji i urazow. wiec jak slysze jak ktos w lecie narzeka ze nia ma klimy to az mnie ch*j strzela ;)

zawsze narzekaja ci co robia forme na wakacje tzw sezonowcy ( zaczynaja w maju ... koncza w czerwcu lub lipcu ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być za specyfik:

biało niebieskie kapsułki firmy Trec Nutrition ????

Proszę o jakiekolwiek naprowadzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być za specyfik:

biało niebieskie kapsułki firmy Trec Nutrition ????

Proszę o jakiekolwiek naprowadzenie.

aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki :wink4:

http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być za specyfik:

biało niebieskie kapsułki firmy Trec Nutrition ????

Proszę o jakiekolwiek naprowadzenie.

aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki :wink4:

http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html

dzięki,

co by to z resztą nie było, dziś jak wrócę z pracy będzie bal :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być za specyfik:

biało niebieskie kapsułki firmy Trec Nutrition ????

Proszę o jakiekolwiek naprowadzenie.

aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki :wink4:

http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html

dzięki,

co by to z resztą nie było, dziś jak wrócę z pracy będzie bal :evil: :evil: :evil:

Masz młodzież w domu? :naughty:

Przed balem przypomnij,sobie co sam zażywałeś w jego wieku :decayed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być za specyfik:

biało niebieskie kapsułki firmy Trec Nutrition ????

Proszę o jakiekolwiek naprowadzenie.

aminokwasy, z tego co pamiętam pokaźnych rozmiarów te kapsułki :wink4:

http://www.kfd.pl/trec-amino-max-6800-41071.html

dzięki,

co by to z resztą nie było, dziś jak wrócę z pracy będzie bal :evil: :evil: :evil:

Przecież to nic złego.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...